View Single Post
  #86 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 17:16:11
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de lavydor Vezi mesajul
Nu am purtat aproape niciodata fuste, (din cauza picioarelor) nu stiu daca am avut mai mult de 2 toata viata, pantalonii la numar imi ies cam 40 de perechi (tata mereu ma ameninta ca mi-i taie ca sunt femeie si trebuie sa port fuste) si mi-am tras mai nou niste rochite 3/4 din in ..in care ma simt bine cu mine
In legatura cu petrecerile.. am mai spus, niciodata nu m-am atins de meniuri..am gustat fructe si legume..tot ce parea prajit, cu maioneza, sosuri..le-am lasat in farfurie...haideti ca nu este greu!
Eu ador sa port rochite si fuste
Pantaloni mai rar, iar blugi mai deloc

Citat:
Anterior postat de Red_Rose Vezi mesajul
eu azi am trisat binisor,am mincat tort insa compensez eu cu cina.Am mincat acum 1 castravete,o ridiche si juma de morcov toate crude si fara sare,le ador sa le rontai si acum beau o cana de chefir 1%,Alba e ft ft gustos si pe asta il ador.Mai inseara daca voi simti ca mi-e foame voi mai lua un castravete,Important e ca nu m-am dezamagit in mine cu toate ca am mincat tortul ala,caci daca o fac pai imi piere toata dispo pe citeva zile iar cind ma simt impacata cu toate ca fac greseli pai pot incepe mai usor a tine dieta din nou,trebuie sa gindim pozitiv si atunci ne iese totul.
Eu maine merg la zi de nastere dar mergem in vriun restaurant ceva si cred ca acolo va fi si ceva dietetic,vrio salata sau suc proaspat de fructe ca am inteles ca se fac acolo pe loc,fara zahar.Desert imi promit ca maine aleg doar daca este ceva de fructe ,oricum n-o sa ma uit la prietene cum mananca iar eu ma uit la ele.Vom fi doar patru si va fi greu de rezistat Vor insista sa iau si eu ceva desert,sper sa fie ceva mai usor pt dieta.
Voi ce mai faceti? Cum merge dieta?
Ai avut o petrecere?
Pai, la restaurant sigur gasesti ceva si pentru tine, ai sa vezi

Acum, maine e sambata si te mai poti relaxa si tu
Eu am fost azi cumintica, mai iau cina si postez meniul.
Acum ma duc la eliptica, saptamana asta am avut intalnire zilnic noi doua
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii