View Single Post
  #883 (permalink)  
Vechi 29 oct 2010, 15:40:40
allanah's Avatar
allanah allanah este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: L, Germania
Dieta: Montignac, faza 1
Date: 162cm, 52.3kg
Mesaje: 1.972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Ziua buna, fetelor!
Asa de mult am colindat pe jos azi si cu bicicleta dintr-o parte a orasului in alta. Am fost la cumparaturi de papa, daar mi-am luat si 2 perechi de cizmulite care imi plac foarte mult. Nici nu au fost scumpe, in total 26euro si imi plac de mor.
Apoi vreau sa va spun ca am fost cuminte. Ieri a facut mama-mea salam de biscuiti(unul din deserturile mele preferate) si l-am atins!!! i-am pus sotului, i-am pus la pachet, dar nici macar de pe deget nu am gustat.
Acum am asa multa treaba in casa ca nu prea reusesc sa stau cu voi, poate diseara.
Ieri, de asemenea, am fost dezamagita ca cele 2 locuinte pe care le gasisem in ziar au fost deja date.
Nu stiu, vreau doar ca de sarbatori, pentru ca inseamna mult aceste sarbatori alaturi de sotul meu- au avut mereu o insemnatate aparte de cand ne-am cunoscut, plus de aniversarea unui an de casatorie... eu vreau doar sa fim la casa noastra atunci. Sa ii fac prajituri, bradul, sa-l astept acasa de la servici cu miros de fursecuri si de scortisoara... Offff, chiar asa greu e sa-ti gasesti o casa? ce naiba!?
Va pup si ne revedem, sper, mai tarziu!
__________________