View Single Post
  #885 (permalink)  
Vechi 29 oct 2010, 17:22:19
lady musette's Avatar
lady musette lady musette este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Koln, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Montignac faza 1
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
buna la fete.

ieri si alaltaieri seara am fost rea. adica alaltaieri seara am papat o prajitura, si ieri salata de icre si 2 biscuiti cu crema.

dar azi sunt cumintica.
raportul la tigari: 0!
sunt o nefumatoare fericita!!!
azi:
8:00 3 wasa 21% cu branza 0 si magiun, cafea cu lapte si o lingurita de miere
11:00 3 mere mici romanesti
12:00 mancarica de pastai, mazare, masline, carne slaba si smantana, supa de pui
mai incolo mai vad.
mere si poate la cina imi fac paste, ca mi-e dor.

o zi minunata la fete.
astept maturicile!

BRAVO PT TIGARI!


Citat:
Anterior postat de relo Vezi mesajul
Subscriu si eu acestor reguli. Le pot folosi si persoanele nehotarate asupra unei diete si aflate la stadiu de "victime neintelese" ale mancarurilor depuse sub forma de kilograme?
Bine ai venit la noi in gasca!

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul


Bine ai venit, Relo, aici gasesti reguli care se aplica unui stil de viata sanatos, nue practic o dieta..nu o lasi dupa o luna 2, ci e de tinut foreverP.S.Nu citi ce scrie mai jos..

Si acu, te rog Ame sa aduci o matura mai trainica, ce era aia pt Flory, cu bat asa subtire?mie imi trebuie una sa o tin minte
Pt ca:
mi-a fost rau toata noaptea si m-am sculat(tarat) din pat la 12 si ceva, bineintels ca tremuram de foame si m-am aruncat pe:salam uscat de napoli pican, am mancat o bucata zdravana, cu usturoi la greu, cu 6!!!deci6, ati vazut bine, felii de paine uscata/pesmet/intrgral(parca mai conteaza), nu era de ajuns, mi-am pus si 6 fursecuri cu unt si gem, pe urma un mousse de iaurt cu coacaze..un pahar de bere.Si cam atat.
Ce ziceti?am inebunit sau ce-i cu mine?
Poate daca scriu aici si vad cat de urat e(si ce combinatii de om dus cu pluta) poate imi vine mintea la cap..

Vreau si eu un fursec din ala cu unt!


Citat:
Anterior postat de allanah Vezi mesajul
Ziua buna, fetelor!
Asa de mult am colindat pe jos azi si cu bicicleta dintr-o parte a orasului in alta. Am fost la cumparaturi de papa, daar mi-am luat si 2 perechi de cizmulite care imi plac foarte mult. Nici nu au fost scumpe, in total 26euro si imi plac de mor.
Apoi vreau sa va spun ca am fost cuminte. Ieri a facut mama-mea salam de biscuiti(unul din deserturile mele preferate) si l-am atins!!! i-am pus sotului, i-am pus la pachet, dar nici macar de pe deget nu am gustat.
Acum am asa multa treaba in casa ca nu prea reusesc sa stau cu voi, poate diseara.
Ieri, de asemenea, am fost dezamagita ca cele 2 locuinte pe care le gasisem in ziar au fost deja date.
Nu stiu, vreau doar ca de sarbatori, pentru ca inseamna mult aceste sarbatori alaturi de sotul meu- au avut mereu o insemnatate aparte de cand ne-am cunoscut, plus de aniversarea unui an de casatorie... eu vreau doar sa fim la casa noastra atunci. Sa ii fac prajituri, bradul, sa-l astept acasa de la servici cu miros de fursecuri si de scortisoara... Offff, chiar asa greu e sa-ti gasesti o casa? ce naiba!?
Va pup si ne revedem, sper, mai tarziu!

Sa te bucuri de cizmulite! In ceea ce priveste casa... poate sa fie foarte greu dar sper sa iti reuseasca asa cum vrei ca pana de sarbatori sa ai casuta ta, daca nu va trebui sa inveti sa te bucuri de fiecare lucru bun din viata ta si poate ca Doamne Doamne vrea sa te invete ceva... gandestete bine si ai sa vezi ca am dreptate sunt mai baba si trec si eu prin aceleasi lucruri ca si tine. Si eu sper ca sa ne gasim locusorul nostru.... dar trebuie sa avem rabdare si o sa vezi ca o sa reusim
__________________
Jurnal Musette http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-slabute-ro/jurnal-musette-6389.html

Gasca Fetelor care tin Montignac partea VI http://forum.slabute.ro/dieta-michel...tml#post385967

14.10.2010- 69,5 kg
21.10.2010- 67 kg
07.11.2010- 66 kg