Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1021 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 10:39:02
Purple flower's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Buna dimineata Monti girls
Ieri nu am mai apucat sa va scriu deoarece a fost o zi foarte frumoasa si insorita, ne-am plimbat mult , a trebuie sa mergem si la shopping, ne-am intlanit cu niste prieteni...insa am citit din urma ...
Dupa cum va spuneam , astazi de dimineata a fost ziua mea de cantar....Se pare ca in cele 2 saptamani de diversificare tinute am mai pierdut 500 grame....
Mda, nu este un rezultat foarte bun, dar pentru mine este ok ....
Totusi, acest rezultat ma face sa ma gandesc la urmatorul lucru ....Daca nu tineam varianta dr Man ci direct faza 1 Monti (sau diversificarea la noi) as fi pierdut 1 kg/luna?
Mi se pare foarte putin si cred ca as fi renuntat foarte repede ....
Nu imi explic sincer , poate am dat asa de putin jos pentru ca la noi diversificarea e ulterioara saptamanilor de slabire cand mancam mai hipo si nu avem voie deloc orez basmati, paste, cioco 80%, gem, lapte, si alte chestii pe care le-am mancat eu saptamanile astea de diversificare.
Oricum, dupa 2 luni in cap de dieta, am dat jos rotunjoara cifra de 5 kg in total.
Este prima data cand nu m-am infometat, prima data cand nu am renuntat la dieta din cauza dulciurilor, prima data cand nu am avut abateri . Ma bucur ca cele 5 kg nu sunt 3 kg apa si 2 kg grasime..... si ca toate hainele din vara imi sunt largi , ceea ce inseamna ca din masa grasa am dat cel mai mult jos...
Asadar, m-am hotarit ca ultima luna de Monti faza I sa o continui pe modelul de pana acuma, 14 zile slabire + 14 zile diversificare.
Astfel, azi incepe noul ciclu de slabire, sa nu va mirati de micul dejun ca va fi mai sarac ca de obicei.

Meniul de azi, ziua 57:
09:00 1 mar
09:30 o felie paine SM
13:00 300 g piept de pui la gratar + salata (salata verde, rosii, oregano, 1 lg ulei masline)
18:00 salata de ton (castraveti, rosii, oregano, 100 g masline negre, o cutie ton)


Va doresc o duminica frumoasa fetelor !
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Purple flower; 31 oct 2010 at 10:41:11.
  #1022 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 10:48:44
lady musette's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Koln, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Montignac faza 1
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de Purple flower Vezi mesajul
Buna dimineata Monti girls
Ieri nu am mai apucat sa va scriu deoarece a fost o zi foarte frumoasa si insorita, ne-am plimbat mult , a trebuie sa mergem si la shopping, ne-am intlanit cu niste prieteni...insa am citit din urma ...
Dupa cum va spuneam , astazi de dimineata a fost ziua mea de cantar....Se pare ca in cele 2 saptamani de diversificare tinute am mai pierdut 500 grame....
Mda, nu este un rezultat foarte bun, dar pentru mine este ok ....
Totusi, acest rezultat ma face sa ma gandesc la urmatorul lucru ....Daca nu tineam varianta dr Man ci direct faza 1 Monti (sau diversificarea la noi) as fi pierdut 1 kg/luna?
Mi se pare foarte putin si cred ca as fi renuntat foarte repede ....
Nu imi explic sincer , poate am dat asa de putin jos pentru ca la noi diversificarea e ulterioara saptamanilor de slabire cand mancam mai hipo si nu avem voie deloc orez basmati, paste, cioco 80%, gem, lapte, si alte chestii pe care le-am mancat eu saptamanile astea de diversificare.
Oricum, dupa 2 luni in cap de dieta, am dat jos rotunjoara cifra de 5 kg in total.
Este prima data cand nu m-am infometat, prima data cand nu am renuntat la dieta din cauza dulciurilor, prima data cand nu am avut abateri . Ma bucur ca cele 5 kg nu sunt 3 kg apa si 2 kg grasime..... si ca toate hainele din vara imi sunt largi , ceea ce inseamna ca din masa grasa am dat cel mai mult jos...
Asadar, m-am hotarit ca ultima luna de Monti faza I sa o continui pe modelul de pana acuma, 14 zile slabire + 14 zile diversificare.
Astfel, azi incepe noul ciclu de slabire, sa nu va mirati de micul dejun ca va fi mai sarac ca de obicei.

Meniul de azi, ziua 57:
09:00 1 mar
09:30 o felie paine SM
13:00 300 g piept de pui la gratar + salata (salata verde, rosii, oregano, 1 lg ulei masline)
18:00 salata de ton (castraveti, rosii, oregano, 100 g masline negre, o cutie ton)


Va doresc o duminica frumoasa fetelor !
Felicitari pentru pierderea in greutate. In ceea ce priveste Monty faza 1 si eu m-am apucat de dr.Man pt ca la inceput cu Monty ma ingrasasem. Eu in 3 saptamani am ajuns la 66,5 deci in 3 saptamani 3 kg. Mai am 1 saptamana de diversificare si dupa incep iar slabirea. Mi se pare un regim ok, destul de permisiv si poti sa mananci si mancare gatita. E un stil de viata. Al meu zice ca ma chinui... dar nu e deloc asa, e mancare destul de multa si slabesti incet dar sigur
__________________
Jurnal Musette http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-slabute-ro/jurnal-musette-6389.html

Gasca Fetelor care tin Montignac partea VI http://forum.slabute.ro/dieta-michel...tml#post385967

14.10.2010- 69,5 kg
21.10.2010- 67 kg
07.11.2010- 66 kg
  #1023 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 10:51:47
lady musette's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Koln, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Montignac faza 1
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Meniul meu de ieri a fost un pic mai ciudat dar am avut treaba si nu am apucat sa mananc ceea ce trebuia:

Md: cafea cu lapte, 3 wasa cu branza 0
P: 1 wasa cu o specialitate din carne (conforma) aprox 100g
C ciorbita de legume si salata de ton

Am calcat stramb si am mancat o feliuta mica de prajitura pt ca am fost invtati la niste prieteni ....
__________________
Jurnal Musette http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-slabute-ro/jurnal-musette-6389.html

Gasca Fetelor care tin Montignac partea VI http://forum.slabute.ro/dieta-michel...tml#post385967

14.10.2010- 69,5 kg
21.10.2010- 67 kg
07.11.2010- 66 kg
  #1024 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 10:53:36
lady musette's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Koln, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Montignac faza 1
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Menu azi:

Md: cafea cu lapte, 3 wasa cu gem conform
P: ciorbta de legume, 1 pulpita de pui
C: ciorbita de legume si mai vedem poate un pic de carnacior conform
__________________
Jurnal Musette http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-slabute-ro/jurnal-musette-6389.html

Gasca Fetelor care tin Montignac partea VI http://forum.slabute.ro/dieta-michel...tml#post385967

14.10.2010- 69,5 kg
21.10.2010- 67 kg
07.11.2010- 66 kg
  #1025 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 11:48:53
gorganmadalina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2009
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Monti-faza I
Date: 150cm, 52kg
Mesaje: 103
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Neatza fetelor!Ati dormit cu o ora in + azi-noapte??
Mi-am luat deja MD,pe la 9 juma...si am papat crereale integrale cu iaurt 0% si mere razalite...azi am pus ceva mai multe mere razalite
G1:2 cubulete de cioco 85%
P:chiftelute la cuptor(facute de mama)+spume de sunca cu praz
Petru cina inca nu stiu ce o sa mai imi nascoceasca capul...habar nu am
Si promit sa nu o dau in bara azi...Gata cu dezmatzul!
Am o mica intrebare...Daca faci un desert alcatuit din oua si lapte...laptele trebuie sa fie complet degresat???Zaharul din desert este oks daca il inlocuiesc cu fructoza/aspartan??
  #1026 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 11:54:56
lady musette's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Koln, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Montignac faza 1
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de gorganmadalina Vezi mesajul
Neatza fetelor!Ati dormit cu o ora in + azi-noapte??
Mi-am luat deja MD,pe la 9 juma...si am papat crereale integrale cu iaurt 0% si mere razalite...azi am pus ceva mai multe mere razalite
G1:2 cubulete de cioco 85%
P:chiftelute la cuptor(facute de mama)+spume de sunca cu praz
Petru cina inca nu stiu ce o sa mai imi nascoceasca capul...habar nu am
Si promit sa nu o dau in bara azi...Gata cu dezmatzul!
Am o mica intrebare...Daca faci un desert alcatuit din oua si lapte...laptele trebuie sa fie complet degresat???Zaharul din desert este oks daca il inlocuiesc cu fructoza/aspartan??

Monty zice sa nu mai mancam zahar deloc, deci trebuie sa inlocuiesti zaharul cu fructoza, obligatoriu. Acum cu laptele parerile sunt impartite, Monty spune sa folosim lapte si lactate degresate dar daca nu ai acum poti face o exceptie.
__________________
Jurnal Musette http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-slabute-ro/jurnal-musette-6389.html

Gasca Fetelor care tin Montignac partea VI http://forum.slabute.ro/dieta-michel...tml#post385967

14.10.2010- 69,5 kg
21.10.2010- 67 kg
07.11.2010- 66 kg
  #1027 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 12:01:09
gorganmadalina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2009
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Monti-faza I
Date: 150cm, 52kg
Mesaje: 103
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de lady musette Vezi mesajul



Monty zice sa nu mai mancam zahar deloc, deci trebuie sa inlocuiesti zaharul cu fructoza, obligatoriu. Acum cu laptele parerile sunt impartite, Monty spune sa folosim lapte si lactate degresate dar daca nu ai acum poti face o exceptie.
Pe sapt viitoare o sa fac desertul asta,pe care l-am invatzat in Brazilia,care este sooper bun....Este o spuma de oua cu scortisoara,data la cuptor...Se face foarte ushor!O sa fac si niste poza sa va fac pofta
  #1028 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 12:03:23
lady musette's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Koln, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Montignac faza 1
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de gorganmadalina Vezi mesajul
Pe sapt viitoare o sa fac desertul asta,pe care l-am invatzat in Brazilia,care este sooper bun....Este o spuma de oua cu scortisoara,data la cuptor...Se face foarte ushor!O sa fac si niste poza sa va fac pofta

Neaparat sa pui reteta pe site si bineinteles si cu poze. Suna minunat si apetisant . Si eu ma plangeam ieri ca nu ma pot opri din mancat
__________________
Jurnal Musette http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-slabute-ro/jurnal-musette-6389.html

Gasca Fetelor care tin Montignac partea VI http://forum.slabute.ro/dieta-michel...tml#post385967

14.10.2010- 69,5 kg
21.10.2010- 67 kg
07.11.2010- 66 kg
  #1029 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 12:07:12
gorganmadalina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2009
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Monti-faza I
Date: 150cm, 52kg
Mesaje: 103
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de lady musette Vezi mesajul



Neaparat sa pui reteta pe site si bineinteles si cu poze. Suna minunat si apetisant . Si eu ma plangeam ieri ca nu ma pot opri din mancat
Nu esti singura...Ma mai apuca si pe mine...Dar azi am zis ca ori de catre ori imi vine sa mananc ceva ce nu ii oks , intru pe aici si va bat la cap!!!!Pe mine in weekend parca ma iau dr*** si o iau razna...poate si din cauza ca nu am tot timpul ocupat cu alte activitati
  #1030 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 14:07:08
oanamagdalena's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Offff, hai ca mi-au trecut nervii. Sa incerc sa rescriu mesajul initial.
Magda, multumesc mult pt retete. Am si eu o conopida in frigi, azi ies si la cumparaturi, asa ca maine ma pun pe gatit bunatati. Poate imi mai iau o conopida. Sa vad.
Flori, esti fantastica. Felicitari si nu te lasa!
Crissa, am vazut ca s-a mai dus unul. Felicitari! Si ma bucur mult de tot ca acum consiliezi si alte persoane care sunt in aceasi situatie in care tu ai fost. Bafta multa!
Cris, petrecere placuta si spor la pregatit dovleacul. Al meu ar fi in culmea fericirii daca ar ninge si aici. E un copil de 27 de ani. Dar e tare scump!
O duminica placuta tuturor!


Si ceva conform si de la mine...

Pupam fata noastra draga!
Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Salutare!!!
Am venit sa va anunt ca va parasesc,dar numai din punct de vedere al dietei,vreau sa incerc o hipocalorica ,sa vedem(m-am ingrasat si acest lucru ma enerveaza)! Sper sa ma mai primiti in vizita la voi!!!
Va doresc o zi minunata!!!
Succes in ce ti-ai propus!Eu una nu as putea tine vreodata hipocalorica,la cat sunt eu de gurmanda si la cum sunt invatata sa mananc..dar e alegerea ta!Te mai asteptam pe la noi!
Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
cam asa fac si eu saramura, de ani de zile, tot cu apa calda si nu am probleme si tot cu vreo lingura de sare la un litru de apa, acum sunt mai lenesa, pun o mana de sare la toata galeata!!! adica stiu ca am vreo 8 galeti de apa, jumate din ultima galeata o pun pe aragaz cu toata sarea!
Mai intru si pe aici!
Mi-ai dat o idee cu ficatul cu soia si prazul cu pipote, conopida cu branza mai fac si eu, ca seamana cu macaroanele cu branza, dar eu nu folosesc multe oua la preparat nicio mancare.
Te pup!
uite,acum doar ce am facut "icre de conopida".Minunate!O sa va pun imediat si poze si reteta.
Citat:
Anterior postat de lady musette Vezi mesajul

Conopida nu ai fierto nu? Arata delicios. Multumim de retete sunt minunate
Cu placere!Conopida nu am fiert-o!
Citat:
Anterior postat de Purple flower Vezi mesajul
Buna dimineata Monti girls
Ieri nu am mai apucat sa va scriu deoarece a fost o zi foarte frumoasa si insorita, ne-am plimbat mult , a trebuie sa mergem si la shopping, ne-am intlanit cu niste prieteni...insa am citit din urma ...
Dupa cum va spuneam , astazi de dimineata a fost ziua mea de cantar....Se pare ca in cele 2 saptamani de diversificare tinute am mai pierdut 500 grame....
Mda, nu este un rezultat foarte bun, dar pentru mine este ok ....
Totusi, acest rezultat ma face sa ma gandesc la urmatorul lucru ....Daca nu tineam varianta dr Man ci direct faza 1 Monti (sau diversificarea la noi) as fi pierdut 1 kg/luna?
Mi se pare foarte putin si cred ca as fi renuntat foarte repede ....
Nu imi explic sincer , poate am dat asa de putin jos pentru ca la noi diversificarea e ulterioara saptamanilor de slabire cand mancam mai hipo si nu avem voie deloc orez basmati, paste, cioco 80%, gem, lapte, si alte chestii pe care le-am mancat eu saptamanile astea de diversificare.
Oricum, dupa 2 luni in cap de dieta, am dat jos rotunjoara cifra de 5 kg in total.
Este prima data cand nu m-am infometat, prima data cand nu am renuntat la dieta din cauza dulciurilor, prima data cand nu am avut abateri . Ma bucur ca cele 5 kg nu sunt 3 kg apa si 2 kg grasime..... si ca toate hainele din vara imi sunt largi , ceea ce inseamna ca din masa grasa am dat cel mai mult jos...
Asadar, m-am hotarit ca ultima luna de Monti faza I sa o continui pe modelul de pana acuma, 14 zile slabire + 14 zile diversificare.
Astfel, azi incepe noul ciclu de slabire, sa nu va mirati de micul dejun ca va fi mai sarac ca de obicei.
Meniul de azi, ziua 57:
09:00 1 mar
09:30 o felie paine SM
13:00 300 g piept de pui la gratar + salata (salata verde, rosii, oregano, 1 lg ulei masline)
18:00 salata de ton (castraveti, rosii, oregano, 100 g masline negre, o cutie ton)
Va doresc o duminica frumoasa fetelor !
Felicitari pentru rezultate!

Deci va recomand din suflet sa incercati.Se face super usor,iar rezultatul e unul delicios!

Icre de conopida:
  • o conopida potrivita ,fiarta in prealabil si racita(scursa foarte bine de apa)
  • smantana cat mai grasa si mai gustoasa(nu va zgarciti,ca doar nu mancati o cratita de "icre",ci o sa papati o lingura doua langa ceva carnita si legume,asa..ca garnitura).Se pune functie de cantitatea si de consistenta conopizii(sa iasa o crema asemanatoare icrelor-eu am pus cam 4-5 linguri pline,cred)
  • usturoi zdrobit(mie imi place mai usturoiat,asa ca am pus cam 1/2 de capatana mare)
  • sare si piper
  • putina zeama de lamaie
Puneti toate ingredientele in robotul de bucatarie si in 2-3 minute ati terminat!

O minunatie!
 

Informatii despre slabit
dieta, dieta montignac, kilograme, michel montignac, montignac, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea IV Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4700 17 sep 2010 22:25:44
Gasca fetelor care tin Montignac partea III Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4859 31 iul 2010 21:50:44
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole