View Single Post
  #913 (permalink)  
Vechi 30 iun 2012, 11:34:14
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
e ceai verde?> sau altfel? la mine nu are efect..eu is nerv.. ca am in plus, ma gandesc ca am mancat sarat.
dar continui sa mananc carne, salate, si etc, fara multi carbo.
am mers ieri o ora la sport..o sa mai merg si azi, la sala..mai putin la picioare.. oricum mai rau e in partea de sus.
bv ca te-ai apucat de sport.. o sa iti placa, si o sa faci zilnic.. ti-ai mai luat cantar?
ai mancat f bine.. totul e sa continui..
este ceai verde cu lamaie asa scrie pe cutie
ma bucur ca reusesti sa faci putin sport
da am facut si eu cam 30 min ieri de sport abdomene ridicari etc si astazi ma dor soldurile, burta tot cred ca am facut febra dar printre toate vreau ca si astazi sa fac macar 30 min tot asa abdomene etc etc
nu mi-am luat cantar dar am fost la farmacia de unde mi-am luat ceaiul antiadipos si acolo au cantar am platit si m-am urcat pe el si iti da un bon unde scrie tot greutate inaltime imc...tot si am 95.6kg si peste vro sptamana doua ma duc tot acolo ca stiu ca imi spune exact, ca acasa am o multime de cantare care dupa ce nu mai au baterie (care tine tare putin) nu mai merg chiar dacaschimb bateria si mai bine ma duc in oras
ma bucur ca iti place meniul meu asa cat de cat ca am scrie si acolo ca mai scapa un paharde cola etc
pupici si sa te faci bine
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,