View Single Post
  #94 (permalink)  
Vechi 18 mar 2014, 10:04:19
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: T25 de la Shaun T

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Hey! Nu ma supar, dar nici nu imi prea convine ... Adica stiu si eu unde gresesc ...
Am incercat ghidul de la T25 , dar nu ma simeam ok.. era intre 1200 si 1400 calorii...insa eu ajungeam la 1800...Abia acum,cu tot cu prostiile care le fac, dar avand deficit am reusit sa mai slabesc ... Momentan mai bine de atat nu pot si sincer...nu vreau sa exagerez cu alimentatia stricta...pentru ca stiu sigur ca nu ma pot tine de ea mereu...trebuie sa slabesc asa,cu abateri,altfel eu nu ma pot mentine. Si nici faza cu combinatiile nu ma convinge ...pentru ca am stagnat cu succes respectand regulile... Nu pentru toti functioneaza o dieta la fel ...
Pe ghidul de la T25 nu m-am uitat, 1200-1400 kcal/zi mi se pare extrem de putin. Faci cum crezi tu, era vorba ca mai poti face niste mici ajustari pe ici pe colo daca nu slabesti, mai ales la mesele de dupa pranz.

Nu ti-am sugerat nici o secunda sa ai o dieta asemenatoare cu nimeni ci doar sa iti analizezi putin meniurile. Nu vreau sa te jignesc sau sa te fac sa te simti prost in niciun fel.
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui anqutz:
AnDrAdAxl (18 mar 2014)