View Single Post
  #99 (permalink)  
Vechi 02 dec 2010, 15:26:24
pufik's Avatar
pufik pufik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: Dieta personalizata
Date: 172cm, 59kg
Mesaje: 1.172
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Concurs: La post, dar sanatos!

BUna Cristina ! Cum ai preparat cuscusul, am mancat mai demult in Tunisia ,dar mi s-a parut gropaznic la gust . Era cu legume fierte si pui fiert si niste condimente mai ciudate. Am intrat si eu astazi pe jurnalul tau si nu imi vine sa cred cat ai patimit, credeam ca eu am suferit din cauza kg in plus si a rautatilor oamenilor. Dar la tine a fost de 100 de ori mai greu. Eu urasc oamenii care ii fac pe ceilalti sa sufere fara motiv si n-am jignit pe nimeni, mai ales cu asa ceva. Ai mancat iarasi putin , dar acum inteleg care este motivul si sper sa reusesti sa ajungi la 1000 de kcal pe zi. In liceu toate prietenele mele erau slabe , iar eu mai plinuta si mai uratica ( asa ma vedeam atunci ) sufeream ingrozitor pe tema asta si fratele meu m-a chinuit in copilarie ( din grasa nu ma scotea) acum ii pare rau... dar asta e. Am ramas inca cu complexe din punctul asta de vedere , Dar am capatat siguranta pe mine si am reusit in ceea ce mi-am propus si nu ma mai deranjeaza asa rau. Nu pot sa cred ca exista atatia oameni care trec prin ce ai trecut tu . Te pup ! Si multa vointa
__________________
Andra


Jurnalul meu aici : http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...k-8001-22.html

Răspuns cu citat