forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Tae-bo&Aerobic (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/)
-   -   P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/p90x-p90x-plus-extreme-home-fitness-exercise-videos-2807.html)

Luli 17 mai 2010 17:44:18

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Fetelor m-am apucat si eu de P90X fac varianta lean de program, si sunt supermultumita. As vrea sa stiu cine mai face aceste exercitii, pentru a ne suporta timp de 90 de zile de exercitii eXtreme.

bebelusha 18 mai 2010 19:40:22

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
eu le fac si sunt in a doua zi..azi am facut cardio x

Luli 18 mai 2010 21:22:29

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 191966)
eu le fac si sunt in a doua zi..azi am facut cardio x

Eu sunt la a 7-a, am strech sau ma odihensc dar vreau sa fac strech acum inainte de culcare.

justbelieve 21 mai 2010 14:25:34

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Si eu imi descarc acum pachetul de exercitii,insa se descarca super greu.
Cum vi se pare?A-ti reusit sa slabiti cu ajutorul acestui sport?:-/

AgaFrost 28 dec 2010 22:30:55

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Va recomand programul acesta. L-am inceput si eu si pot sa spun ca da rezultate rapide daca tineti si o mica dieta pe langa. :D

O sa fac o pauza acum pentru revelion si o sa-l reincep pe 1 Ianuarie.

iuhy 20 mar 2011 15:43:22

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Si eu vreau sa urmez acest program.In ultimele 4 zile am tot facut cate putin din fiecare pentru ca trebuie sa ai o conditie fizica decenta pentru a urma ca la carte programul p90x iar eu...nu am mai facut sport de 1 an,poate si mai bine.
Azi e prima zi in care am facut "Ab Ripper" integral, cu pauze,ca altfel nu puteam, dar oricum sunt multumita.O mai tin tot asa, facand in fiecare zi alt tip de exercitii si o sa incep sa fiu foarte atenta la ceea ce mananc, iar peste o saptamana cred ca voi fi pregatita sa incep sa tin programul asa cum trebuie.
Aveti ceva sfaturi?Mai e cineva care urmeaza p90x pe aici?

madaEM 20 mar 2011 16:58:27

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de iuhy (Post 580285)
Si eu vreau sa urmez acest program.In ultimele 4 zile am tot facut cate putin din fiecare pentru ca trebuie sa ai o conditie fizica decenta pentru a urma ca la carte programul p90x iar eu...nu am mai facut sport de 1 an,poate si mai bine.
Azi e prima zi in care am facut "Ab Ripper" integral, cu pauze,ca altfel nu puteam, dar oricum sunt multumita.O mai tin tot asa, facand in fiecare zi alt tip de exercitii si o sa incep sa fiu foarte atenta la ceea ce mananc, iar peste o saptamana cred ca voi fi pregatita sa incep sa tin programul asa cum trebuie.
Aveti ceva sfaturi?Mai e cineva care urmeaza p90x pe aici?

intradevar iti trebuie conditie fizica pt p90x:Ddar incet incet le faci...si credema ca merita:)

bv pt ca lai facut integral..este destul de dificill,..nici eu nnu il puteam face la inceput..acum il fac fluierand:))
eu am mai facut..mai fac si cum cateodata ...dar nu ma tin de programele lor..adica fac numai filmuletele in care nu am nevoie de nimic...gantere..bara..:D
mie mi se par chiar bunne exercitiile si solicitante...succes>:D<

cnv 20 mar 2011 20:28:57

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
acum downloandez si eu,vedem cand ma apuc:P

iuhy 22 mar 2011 15:34:38

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Trebuie sa spun ca sunt de-a dreptul indragostita de p90x.

@madaEM: Nici eu nu am bara sau greutati, si momentan fac exercitiile care nu necesita bara iar greutatile le-am inlocuit cu 2 flacoane de 0,5 L :)) sau cu greutati imaginare,cum am vazut ca fac altii.

Fac in fiecare zi alt filmulet,uneori chiar doua si deja simt rezultatele, fapt care ma incurajeaza sa nu renunt. Sa nu mai zic de zecile de filmulete de pe youtube in care femei si barbati mult mai in varsta decat mine se lauda cu rezultatele.
Mi-am tras si eu pozele "before" - acum ramane doar sa muncesc pana pot sa le fac si pe cele "after" :P. Daca reusesc, peste vreo 2-3 luni fac si eu filmulet pentru incurajarea incepatorilor.

@cnv: Ai reusit sa il descarci? E cam marisor dar merge repede.

madaEM 22 mar 2011 15:39:56

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de iuhy (Post 583494)
Trebuie sa spun ca sunt de-a dreptul indragostita de p90x.

@madaEM: Nici eu nu am bara sau greutati, si momentan fac exercitiile care nu necesita bara iar greutatile le-am inlocuit cu 2 flacoane de 0,5 L :)) sau cu greutati imaginare,cum am vazut ca fac altii.

Fac in fiecare zi alt filmulet,uneori chiar doua si deja simt rezultatele, fapt care ma incurajeaza sa nu renunt. Sa nu mai zic de zecile de filmulete de pe youtube in care femei si barbati mult mai in varsta decat mine se lauda cu rezultatele.
Mi-am tras si eu pozele "before" - acum ramane doar sa muncesc pana pot sa le fac si pe cele "after" :P. Daca reusesc, peste vreo 2-3 luni fac si eu filmulet pentru incurajarea incepatorilor.

@cnv: Ai reusit sa il descarci? E cam marisor dar merge repede.

da sincer si eu am vazut pozele de pe youtube si am ramas:-ooricum de orice sport te tii vei ajunge:-onu ca e neaparat p90x...dar foarte bine ca iti place si ca asa te poti tine de el...si mie imi place e chiar fain:Ddar nu la facut niciodata o perioada lunga de timp ca eu mereu schimb sporturile:))te asteptam cu rezultate>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:39:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO