forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Tae-bo&Aerobic (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/)
-   -   P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/p90x-p90x-plus-extreme-home-fitness-exercise-videos-2807.html)

Luli 17 iul 2011 22:03:19

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de corrynutza (Post 726042)
Buna ,Luli! Am descarcat si eu P90x..,de maine ma apuc...Dar problema e ca ,eu cred ca am descarcat varianta clasica ...si as fi vrut-o pe lean ...de care ziceai tu ...ca nu am conditie fizica deloc ...si ziceam sa o iau foarte usor la inceput....Sa mai caut altceva sa descarc, nu imi permit ca am calculatorul praf ,abia suporta atatia Gb....asa ca o sa ma kinui cu ce am gasit ...si nu prea stiu care sunt regulile ....ma gandeam sa incep cu streching ,yoga....si abia apoi cu cardio si altele, ca sa capat putina mobilitate.Tare mi-e frica ca o sa mi se para prea greu si o sa renunt ....de aceea va cer sfaturi ...Cum e mai bine , ca sa nu ma descurajez?


Oh ai descarcat varianta buna te asigur. Diferenta dintre programe e data de ordinea in care trebuie sa le faci. Uite e undeva pe la sfarsit cum trebuie sa faci.

corrynutza 17 iul 2011 22:10:05

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Merci , o sa studiez maine documentul!

Luli 17 iul 2011 22:15:34

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de corrynutza (Post 726059)
Merci , o sa studiez maine documentul!

Cu placere

Georgii 18 iul 2011 16:00:10

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Eu l'am descarcat dar nu ma lasa sa il deschid.Zice ca imi lipseste nu stiu ce program.

Cu ce se deschid aceste fisiere?Ca poate nu am eu ce trebuie:-s.

Luli 18 iul 2011 16:03:50

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 727058)
Eu l'am descarcat dar nu ma lasa sa il deschid.Zice ca imi lipseste nu stiu ce program.

Cu ce se deschid aceste fisiere?Ca poate nu am eu ce trebuie:-s.


Trebuie sa ai Adobe Reader. Daca vrei iti voi transcrie aici ce exercitii trebuie sa faci, cu toate ca ar fi bine sa citesti si manualul.

Georgii 18 iul 2011 16:08:48

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de Luli (Post 727061)
Trebuie sa ai Adobe Reader. Daca vrei iti voi transcrie aici ce exercitii trebuie sa faci, cu toate ca ar fi bine sa citesti si manualul.

Am Adobe reader.Dar am descarcat programul si nu ma lasa sa vad niciun video!:(
Daca ma poti ajuta..te rog frumos;;).

Luli 18 iul 2011 16:14:13

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 727067)
Am Adobe reader.Dar am descarcat programul si nu ma lasa sa vad niciun video!:(
Daca ma poti ajuta..te rog frumos;;).

Nu este video este doar Fitness guide pentru programul de exercitii, acolo iti spune cum trebuie sa le faci pe zile etc. Exercitiile trebuie sa le descarci de pe torrenti (ocupa destul de mult sunt 12 filmulete a cate aproximativ 1 ora fiecare), in alta parte nu stiu unde sa te indrum sa le iei.

Georgii 18 iul 2011 16:19:34

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de Luli (Post 727074)
Nu este video este doar Fitness guide pentru programul de exercitii, acolo iti spune cum trebuie sa le faci pe zile etc. Exercitiile trebuie sa le descarci de pe torrenti (ocupa destul de mult sunt 12 filmulete a cate aproximativ 1 ora fiecare), in alta parte nu stiu unde sa te indrum sa le iei.

A:D.Inteleg.Deci filmuletele le'am descarcat dar nu ma lasa sa le vad,la asta ma refeream.Am descarcat acum si Fitness guide si merge sa il vad;;).
Dar problema este ca nu stiu cu ce ar merge sa deschide acele video'uri:-s.

Luli 18 iul 2011 16:33:03

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 727087)
A:D.Inteleg.Deci filmuletele le'am descarcat dar nu ma lasa sa le vad,la asta ma refeream.Am descarcat acum si Fitness guide si merge sa il vad;;).
Dar problema este ca nu stiu cu ce ar merge sa deschide acele video'uri:-s.

Ce format au?

Georgii 18 iul 2011 16:57:16

Re: P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
 
Mp4:-s.Ceva de genu':-s.Nu merge oricum..Lasa ca citesc documentele si gasesc eu video'urile in alta parte:)).


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:11:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO