Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #481 (permalink)  
Vechi 12 feb 2012, 13:45:55
lulus07's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 mar 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 67kg
Mesaje: 710
Aprecieri acordate: 76
Am fost apreciat(a) de 120 ori in 86 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Hei, Eve
Cum te mai simti? Ti-ai mai revenit? Poate esti data peste cap si de examene, dar lasa ca trec si astea. Nu conteaza asa tare ca ti-a aratat cantarul mai mult, daca la cm ai mai putin e super ok. Bravo tie! Abia astept si eu ziua de cantar (1 martie)
Pupici
__________________
Jurnal lulus07
  #482 (permalink)  
Vechi 14 feb 2012, 19:58:03
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

ceau Eve, te vizitez si eu
am citit jurnalul tau mai ales mesajul de inceput... ma face sa ma gandesc la cate fete se infometeaza in adolescenta ca apoi sa dezvolte o sensibilitate pe tot parcursul vietii
Sa ai grija de sanatatea ta, e cel mai scump lucru pe care il avem de pretuit.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #483 (permalink)  
Vechi 15 feb 2012, 22:36:06
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Saru'mana, drag jurnal!

Am lipsit cateva zile, am fost foarte ocupata, pentru ca m-a chemat o profesoara pana la ea, sa imi comunice ca desi am scos o nota buna la examenul ei (9.25), nu ma poate trece daca nu ii dau un grafic ce trebuia sa il fac, si eu am uitat de el. Am uitat, pentru ca din 15.000 de grafice cate trebuia sa ii dam, nu stiu unde mi-a fost capul, si am uitat de 1. Dar mna, ii bine ca m-a lasat sa il fac si sa il prezint si acum.. Insa a trebuit sa ma chinui un pic cu el zilele astea.

Nici problemele cu stomacul nu au fost mai ok. Pana luni, am mancat ok, dar nu dupa Dukan. Adica legume fierte, supe, etc. Apoi, luni am fost la medicul de familie sa ii zic despre starile astea, si mi-a zis ca e foarte posibil sa fie de la pastilele astea noi ce mi le-a retetat ginecologa. Insa mi-a spus sa le iau macar pana la viitoarea programare ce o am cu ea, daca pot (adica daca nu ma simt chiar foarte foarte rau), ca sa tin sub control cealalta situatie, pentru care le iau. Mi-a zis sa mananc aproape totul fiert sau la aburi, lactate mai putine, si supe, alimente care sa nu se chinuie stomacul prea tare sa le digere. Asa ca.. m-am gandit eu sa continui cu Dukan, dar fara multe lactate, si aproape totul fiert. Am tinut de luni pana astazi proteinele, ca daca tot am facut pauza pana duminica, m-am gandit ca ar fi bine sa incep iarasi numai cu zile de proteine, iar maine si poimaine vor fi zile proteine+legume.
Nu pot sa zic ca de luni incoace ma simt mai bine. Am asa o stare.. Nu stiu cum sa zic. Adica, nu imi este rau toata ziua, dar sunt momente din zi in care ma apuca greturile. SI am observat ca mi se face rau aproape mereu in mijloacele de transport, care pana acum niciodata in viata mea nu am avut probleme cu astea. Plus ca nici nu pot sa vad anumite alimente care inainte imi placeau, sau nu aveam probleme cu ele. In alte circumstante, as fi bagat mana in foc ca sunt insarcinata. Dar macar din privinta asta, stau linistita ca stiu ca nu are cum sa se intample.
Vineri am ultimul examen..:X Pana acum am primit rezultatele numai la 3 dintre ele, note bunicele. Sper sa fie si celelalte cel putin la fel.
Astazi am avut un pic de timp sa-mi si cantaresc ce am mancat, asa ca voi posta si meniul.


CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 08:30
Ou fiert, 130g - 202 calorii
Piept de pui, 100g - 172 calorii
Tarate de ovaz, 40g - 99 calorii

Gustare 1, ora 11:00
Piept de pui, 80g - 138 calorii

Prânz, ora 14:06
Supa usoara de pui, 300ml - 83 calorii
Piept de curcan felii, 50g - 53 calorii
Branza de Burgos, 50g - 100 calorii

Gustare 2, ora 17:07
Piept de pui, 80g - 138 calorii

Cina, ora 20:07
Ciorba de pulpe de pui, 300g - 111 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1096 calorii

ACTIVITATI FIZICE
Mers 2.5 mile/ora (4 km/h), 90min - 189 calorii
Pilates, intermediar, 50min - 231 calorii
Metabolism bazal - 1397 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1817 calorii
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #484 (permalink)  
Vechi 15 feb 2012, 22:42:11
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Wow ce poza superba ne-ai pus! Asta e din calatoria ta din Japonia? Sau de data asta unde ai fost?
Da... asta e naspa cand slabim se si pune repede inapoi
Oricum, sunt convinsa ca o sa revi in forta.
Legat de coapse - eu chiar cred ca ai slabit. Normal slabesti peste tot, nu? Mai ales daca se si vede... poate nu ai luat masurile bine prima data. Oricum, sincer mie mi se pare si greu sa nimeresc cu centimetrul mereu in acelasi loc si eu de aia nici nu m-am masurat nici la inceput nici pe parcurs. La mine cantarul e cel care imi zice in fata cum sta treaba Nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa imi zica mie
Pfuai!! As vrea eu sa fi facut poza aia cu "mana mea" ..

Chiar e naspa!! Si enervant! Ca.. organismul asta ar trebui sa fie un pic selectiv Adica daca as fi mancat dulciuri, chipsuri, etc, ok, ar fi bine sa ma rasplateasca astfel. Dar fiind tot cuminte, insa nu in parametrii DUkan.. Not fair. Dar.. Le venim noi de hac kilogramelor
Si eu sunt multumita ca se vede. Dar nu stiu cum nu se vede dupa centimetru . Nu pot sa zic ca e din cauza sportului, ca mi-a aranjat putin muschii, ca sport am tot facut regulat de anul trecut, inclusiv cat nu am mai intrat aici. Tainele corpului uman...
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #485 (permalink)  
Vechi 15 feb 2012, 22:46:25
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Ziua buna Eve!

Hai ca am poposit si eu la tine... M-a intristat putin povestea ta, lupta ta cu kilogramele... si imi pare tare rau ca ai aceste probleme de sanatate.. Eu zic ca ar fi mai bine sa iti vezi de sanatate si sa lasi un pic dietele pana te pui de tot pe picioare... Important e sa mananci sanatos si sa faci sport, dar asta o stii deja, eh ma trezesc si eu ca o baba ce da sfaturi
Sa ai grija de tine si mult succes
Buna Claudia, ma bucur foarte tare de vizita ta!

Orice sfat e bine venit:*. Intr-adevar, pentru cateva zile am lasat dieta, desi nu am dat-o in dulciuri & co. Doar ca nu mancam dupa Dukan. De luni am reluat-o, mananc aproape totul fiert.. Nu e nici mai bine, nici mai rau ca inainte. Dar daca ma voi simti si mai rau, va trebui sa o las iar pentru cateva zile pana imi revin. Totusi, sper sa nu se intample.
Mult succes iti doresc si tie, si te mai astept pe aici!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #486 (permalink)  
Vechi 15 feb 2012, 22:50:30
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de lulus07 Vezi mesajul
Hei, Eve
Cum te mai simti? Ti-ai mai revenit? Poate esti data peste cap si de examene, dar lasa ca trec si astea. Nu conteaza asa tare ca ti-a aratat cantarul mai mult, daca la cm ai mai putin e super ok. Bravo tie! Abia astept si eu ziua de cantar (1 martie)
Pupici
Buna!

Mi-am mai revenit putin in sensul ca.. Nu imi este rau toata ziua, ci in anumite momente din zi. Sau in anumite situatii. Cu siguranta si examenele au ceva de spus aici, si si mai multe chestii implicate.. Dar o sa ne revenim.
Cat despre cantar.. ar fi putut sa imi arate mai putin, ca nu ma suparam. Dar oricum, n-a fost asa traumatizant.. M-a facut sa ma gandesc mai mult la faptul ca daca voi slabi cu Dukan pana la final, sa nu cumva sa nu tin faza de consolidare, ca imediat pun la loc.
Atunci, abia astept si eu 1 martie SIgur o sa iti arate un minus considerabil, si o sa avem motiv de sarbatoare Pe langa martisor.
Imediat trec pe la tine sa vedem daca s-au rezolvat problemele de la meniu

Muahhhhh!!!!!!!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #487 (permalink)  
Vechi 15 feb 2012, 22:54:37
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
ceau Eve, te vizitez si eu
am citit jurnalul tau mai ales mesajul de inceput... ma face sa ma gandesc la cate fete se infometeaza in adolescenta ca apoi sa dezvolte o sensibilitate pe tot parcursul vietii
Sa ai grija de sanatatea ta, e cel mai scump lucru pe care il avem de pretuit.
Buna Rallara, bine ai venit pe la mine!
Da, e foarte preocupanta situatia. Mai ales ca sunt fete care incep sa se chinuie chiar din perioada pubertatii, cand organismul nu-si are puse bazele nici pe departe!! Iar apoi consecintele se platesc, si foarte scump.. Si din pacate, istoria se repeta mereu, si mai rau este faptul ca desi ai incerca sa ajuti o persoana care vrea sa faca asta si la o varsta asa de frageda, pana nu se da singura cu capul de pereti, nu intelege ce ii spui. Si atunci deja este cam tarziu.
Sanatatea este intr-adevar cel mai scump dar pe care il avem, si imi doresc ca toate slabutele sa-l aprecieze si sa-l iubeasca asa cum merita!

Te pup, si te mai astept pe la mine!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #488 (permalink)  
Vechi 15 feb 2012, 22:58:12
MMLyn's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Date: 157cm, 60.7kg
Mesaje: 83
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Buna seara , fetelor!
Am si eu o intrebare: Cam dupa cate kg date jos se vede ca slabesti? Adica dupa cate kg pierdute vezi intr-adevar rezultate cu ochiul liber, fara cantar sau masuratori?
MMLyn, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1725 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1208 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #489 (permalink)  
Vechi 15 feb 2012, 23:23:23
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de MMLyn Vezi mesajul
Buna seara , fetelor!
Am si eu o intrebare: Cam dupa cate kg date jos se vede ca slabesti? Adica dupa cate kg pierdute vezi intr-adevar rezultate cu ochiul liber, fara cantar sau masuratori?
Nu as sti sa iti zic exact.. Cred ca depinde foarte mult si de constitutia fiecarei persoane. Sunt persoane care la 3 kg abia daca se vede ceva, iar persoane care de la prima jumatate de kilogram data jos, deja se vede burtica mai mica, sau picioarele un pic mai subtiri, etc. Eu cred ca fac parte din a 2-a categorie E fain cand slabesti, se vede repede. Dar cand te ingrasi, la fel de repede se vede.. EU pot sa-mi vad fiecare 100 de g care o pun
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #490 (permalink)  
Vechi 16 feb 2012, 04:50:41
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Saru'mana, drag jurnal!

Am lipsit cateva zile, am fost foarte ocupata, pentru ca m-a chemat o profesoara pana la ea, sa imi comunice ca desi am scos o nota buna la examenul ei (9.25), nu ma poate trece daca nu ii dau un grafic ce trebuia sa il fac, si eu am uitat de el. Am uitat, pentru ca din 15.000 de grafice cate trebuia sa ii dam, nu stiu unde mi-a fost capul, si am uitat de 1. Dar mna, ii bine ca m-a lasat sa il fac si sa il prezint si acum.. Insa a trebuit sa ma chinui un pic cu el zilele astea.

Nici problemele cu stomacul nu au fost mai ok. Pana luni, am mancat ok, dar nu dupa Dukan. Adica legume fierte, supe, etc. Apoi, luni am fost la medicul de familie sa ii zic despre starile astea, si mi-a zis ca e foarte posibil sa fie de la pastilele astea noi ce mi le-a retetat ginecologa. Insa mi-a spus sa le iau macar pana la viitoarea programare ce o am cu ea, daca pot (adica daca nu ma simt chiar foarte foarte rau), ca sa tin sub control cealalta situatie, pentru care le iau. Mi-a zis sa mananc aproape totul fiert sau la aburi, lactate mai putine, si supe, alimente care sa nu se chinuie stomacul prea tare sa le digere. Asa ca.. m-am gandit eu sa continui cu Dukan, dar fara multe lactate, si aproape totul fiert. Am tinut de luni pana astazi proteinele, ca daca tot am facut pauza pana duminica, m-am gandit ca ar fi bine sa incep iarasi numai cu zile de proteine, iar maine si poimaine vor fi zile proteine+legume.
Nu pot sa zic ca de luni incoace ma simt mai bine. Am asa o stare.. Nu stiu cum sa zic. Adica, nu imi este rau toata ziua, dar sunt momente din zi in care ma apuca greturile. SI am observat ca mi se face rau aproape mereu in mijloacele de transport, care pana acum niciodata in viata mea nu am avut probleme cu astea. Plus ca nici nu pot sa vad anumite alimente care inainte imi placeau, sau nu aveam probleme cu ele. In alte circumstante, as fi bagat mana in foc ca sunt insarcinata. Dar macar din privinta asta, stau linistita ca stiu ca nu are cum sa se intample.
Vineri am ultimul examen..:X Pana acum am primit rezultatele numai la 3 dintre ele, note bunicele. Sper sa fie si celelalte cel putin la fel.
Astazi am avut un pic de timp sa-mi si cantaresc ce am mancat, asa ca voi posta si meniul.
Mai ce profa sacaitoare Asta e de la sociologie sigur. Iti testa rabdarea - cine stie ce studiu de caz isi pregatea de fapt
Faine note iei tu! Felicitari!
Ai grija cu stomacul tau- vad ca iti creaza probleme si acum
Bafta la invatat in continuare
__________________
De vorba cu Mr. J
 

Informatii despre slabit
dieta weight watchers, familie, greutate, jurnal, kilograme, meniuri weight watchers, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Cum se slabeste cu dieta Weight Watchers? dyya Dieta Weight Watchers 2 23 feb 2011 22:48:04
Dieta Weight Watchers vs Dieta Hipocalorica dyya Diete 3 17 feb 2011 15:57:16
Dieta Weight Watchers Slabuta Dieta Weight Watchers 48 04 feb 2011 18:40:53
Rezultate cu dieta Weight Watchers dyya Dieta Weight Watchers 7 26 ian 2011 23:36:05
Shadow20-Dieta weight watchers shadow20 Arhiva jurnale slabit 5 17 mai 2010 11:05:37

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole