Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #571 (permalink)  
Vechi 12 mar 2012, 21:28:39
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
SUper!!! -200g Cum i-am zis si Claudiei, tinand cont de faptul ca as fi putut sa-mi planific mai ok meniurile, de faptul ca am luat in greutate dupa Dukan si ca am mai fost si la o zi de nastere, eu zic ca nu pot decat sa ma bucur pentru asta.
Hei! Felicitari!
Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Prima mea saptamana dupa sfaturile doamnei Mihaela Bilic s-a terminat CU BINE!!

Sambata a trebuit sa merg la o zi de nastere, asa ca am vrut sa ma cantaresc atunci, dimineata, ca sa nu sufar consecintele. Insa de dimineata trebuia sa ma intalnesc cu o prietena sa mergem sa cumparam cate ceva, iar eu, cand mi-a sunat alarma la telefon, am stins-o frumos si am continuat sa dorm . Si m-a sunat prietena mea disperata ca ma astepta in locul unde am stabilit de vreo 20 de min.. Asa ca m-am trezit intr-o graba, am uitat sa ma si cantaresc, si tot. Dar m-am cantarit ieri, si cu tot ce am mancat la ziua persoanei respective ("greselile" fiind salata bouef si tortul, bineinteles), -200g

Asa ca.. Abia astept sa treaca saptamana sa ma mai cantaresc odata, chiar te motiveaza dieta asta, mai ales ca mi-am permis si mici placeri si in cursul saptamanii
Deci avand in vedere ca ai fost si la acea si de nastere eu zic ca rezultatul real este - 500. Dar oricum, avand in vedere ca te-ai simtit bine si ai si slabit pe deasupra e minunat! Ai sa vezi ca saptamanile asta o sa ai rezultate super. Eu zic sa continui asa ca nu ai nimic de pierdut decat kilograme!
Daca vrei poti sa mergi pe 1200 de calorii asa cum ti-ai propus tu initial. Desi eu as incerca sa merg tot pe 1300. Sau alterneaza. Fa o zi 1300, o zi 1200.
Excelent!
__________________
De vorba cu Mr. J
  #572 (permalink)  
Vechi 14 mar 2012, 18:14:22
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Ceau scumpa Eve, am trecut pe la tine sa iti urez o seara frumoasa si sa te intreb ce mai faci
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #573 (permalink)  
Vechi 17 mar 2012, 14:42:13
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Am intrat sa iti urez un weekend frumos scumpa
Ce mai faci tu? Nu mai intri la povesti
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #574 (permalink)  
Vechi 18 mar 2012, 23:57:34
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Hei Eve! Ce noutati ne mai aduci?
Cum merge treaba cu facultatea? Reusesti sa alergi dintr-un loc in altul?

Te pup.
__________________
De vorba cu Mr. J
  #575 (permalink)  
Vechi 26 mar 2012, 10:04:05
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Ceau draguta, ti-am adus un cafelut nu prea matinal, dar e bun si aproape de pranz unul
Sa ai o zi frumoasa, te pupam si te asteptam sa ne mai zici ce mai faci
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #576 (permalink)  
Vechi 28 mar 2012, 23:00:12
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Ceau fetelor, si merci ca ati mai trecut pe la mine!

Dieta ma multumeste foarte tare, in ultimile 2 saptamani am ajuns la 61.8 . Nu am mai putut sa intru pe aici sa-mi masor caloriile, insa ma mai iau si dupa masurile din cartea Mihaelei Bilic, si in general, cam de anul trecut, tot mi-am format ochiul si stomacul sau organismul si isi cam masoara intre 1200-1300kcal pe zi . Fain la dieta asta este si faptul ca iti mai poti permite mici pofticele, si chiar nu te simti frustrata deloc. Deci saru'mana din suflet Chriselle pentru sfat si indemnare . Vezi ca-mi da rezultate?

Am fost cam ocupata, am avut de facut niste proiecte pentru ambele facultati, si am tot umblat prin biblioteci, cand aveam timp liber eram cam obosita un pic, dar mno, a trecut si asta.

In seara asta insa, am zis ca fie ce-o fi si chiar daca imi pica ochii in gura de somn (la cel mai propriu sens), trebuie sa intru, ca trebuie sa fac si un anuntel.. Care imi va schimba putiiiin de tot stilul de viata si stilul de alimentatie pentru in jur de doua saptamani.

De cand eram mai mica (de pe la 12-13 ani), am avut, si inca mai am defapt, o problema cu un dinte, iesit un pic in fata. Se trateaza cu aparat dentar, si bineinteles, pana pe la 20 de ani nu-mi ardea mie de aparate dentare, evident de ce . Insa am fost saptamanile trecute la dentist pentru o lucrare micuta, si mi-a propus o programare cu ortodotistul, pentru ca pe partea de sus, am destule probleme cu dintii din cauza spatiului foarte mic. Asa ca am fost acum doua saptamani la ortodontist, mi-a facut fel de fel de radiografii, poze, examene, blabla. Rezultatul a fost ca am gura foarte mica, maxilarele mici, si prin urmare putin spatiu, de acolo si probleme ce le am cu dintii de sus, si in special, ce ma enerveaza pe mine cel mai tare, dintele care a iesit in fata . Insa uite ca de data asta m-am decis sa imi pun aparatul. Nu va fi metalic, ci de ceramica, deci va arata cam asa. Se vede mai putin decat cel metalic, dar tot se vede. Insa.. rezist eu un an si jumatate cat imi dureaza tratamentul .
Maine am programare sa mi-l puna. Ziceam ca mi se va schimba un pic alimentatia pentru o perioada, pentru ca la inceput, pana te acomodezi cu el, doare destul de tare. Si din cauza asta trebuie sa mananci chestii moi. Eu m-am gandit la supe si piureuri, desi piureurile de legume nu-mi prea plac. Dar ceva tot trebuie sa mananc. O sa incerc sa intru cam in fiecare zi, macar sa-mi calculez cat mananc, sa nu scad prea tare caloriile si apoi cand o sa revin la alimentatia normala, sa am surprize:p.

Asa ca.. nu pot sa zic ca abia astept ziua de maine, deoarece mi-e cam un pic frica, insa.. Trebuie s-o facem si pe asta.

Va pup, sa aveti o noapte cat mai buna!!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #577 (permalink)  
Vechi 29 mar 2012, 20:20:20
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Ceau fetelor, si merci ca ati mai trecut pe la mine!

Dieta ma multumeste foarte tare, in ultimile 2 saptamani am ajuns la 61.8 . Nu am mai putut sa intru pe aici sa-mi masor caloriile, insa ma mai iau si dupa masurile din cartea Mihaelei Bilic, si in general, cam de anul trecut, tot mi-am format ochiul si stomacul sau organismul si isi cam masoara intre 1200-1300kcal pe zi . Fain la dieta asta este si faptul ca iti mai poti permite mici pofticele, si chiar nu te simti frustrata deloc. Deci saru'mana din suflet Chriselle pentru sfat si indemnare . Vezi ca-mi da rezultate?

Am fost cam ocupata, am avut de facut niste proiecte pentru ambele facultati, si am tot umblat prin biblioteci, cand aveam timp liber eram cam obosita un pic, dar mno, a trecut si asta.

In seara asta insa, am zis ca fie ce-o fi si chiar daca imi pica ochii in gura de somn (la cel mai propriu sens), trebuie sa intru, ca trebuie sa fac si un anuntel.. Care imi va schimba putiiiin de tot stilul de viata si stilul de alimentatie pentru in jur de doua saptamani.

De cand eram mai mica (de pe la 12-13 ani), am avut, si inca mai am defapt, o problema cu un dinte, iesit un pic in fata. Se trateaza cu aparat dentar, si bineinteles, pana pe la 20 de ani nu-mi ardea mie de aparate dentare, evident de ce . Insa am fost saptamanile trecute la dentist pentru o lucrare micuta, si mi-a propus o programare cu ortodotistul, pentru ca pe partea de sus, am destule probleme cu dintii din cauza spatiului foarte mic. Asa ca am fost acum doua saptamani la ortodontist, mi-a facut fel de fel de radiografii, poze, examene, blabla. Rezultatul a fost ca am gura foarte mica, maxilarele mici, si prin urmare putin spatiu, de acolo si probleme ce le am cu dintii de sus, si in special, ce ma enerveaza pe mine cel mai tare, dintele care a iesit in fata . Insa uite ca de data asta m-am decis sa imi pun aparatul. Nu va fi metalic, ci de ceramica, deci va arata cam asa.
Se vede mai putin decat cel metalic, dar tot se vede. Insa.. rezist eu un an si jumatate cat imi dureaza tratamentul .
Maine am programare sa mi-l puna. Ziceam ca mi se va schimba un pic alimentatia pentru o perioada, pentru ca la inceput, pana te acomodezi cu el, doare destul de tare. Si din cauza asta trebuie sa mananci chestii moi. Eu m-am gandit la supe si piureuri, desi piureurile de legume nu-mi prea plac. Dar ceva tot trebuie sa mananc. O sa incerc sa intru cam in fiecare zi, macar sa-mi calculez cat mananc, sa nu scad prea tare caloriile si apoi cand o sa revin la alimentatia normala, sa am surprize:p.

Asa ca.. nu pot sa zic ca abia astept ziua de maine, deoarece mi-e cam un pic frica, insa.. Trebuie s-o facem si pe asta.

Va pup, sa aveti o noapte cat mai buna!!
Vai, Eve! Nici nu stii cat ma bucur ca ai slabit Eram cu inima stransa la cat ti-am laudat dieta asta Deci ma bucur asa de mult pentru tine de parca eu as fi slabit kilogramele astea
Ce se mai intampla pe la facultate? Ce proiecte interesante ai de facut?
Aparatul dentar arata super, chiar mi se pare cool Nici nu se compara cu cel normal. Sper sa iti rezolvi problema cu dintisorul. Si eu am gura mai mica asa si dintii de sus sunt putin mai in fata (adica nu calca exact pe cei de jos). Dar nu prea este vizibil asa ca nu mi-am pus aparat desi de multe ori ma tenta ideea. Acum chia nu m-am mai gandit la asta
Of, mi-a fost asa de dor de tine. Cand mai intri pe aici poate imi trimiti un mesaj privat cu adresa ta de mail ca intri atat de rar si mie imi place asa de mult sa vb cu tine.
Te pup si te mai astept pe aici cu rezultate noi atat la cantar cat si la scoala/vizitele la stomatolog.
__________________
De vorba cu Mr. J
  #578 (permalink)  
Vechi 31 mar 2012, 08:38:34
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Neata dulce Eve,
Ma bucur ca ai ajuns la 61.8, cat ai slabit deci?
Cat despre aparat... si mie mi-ar prinde bine unul... am purtat in generala unul de noapte... mi-a mai indreptat dintisorii dar mai trebuia purtat... in fine
Te pup si iti urez un weekend spectaculos, uite si un mic dejun demn de ziua de sambata


__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #579 (permalink)  
Vechi 31 mar 2012, 11:21:20
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Neatza fetelor!!! Astazi -400

Nici nu va pot spune cat ma bucur de dieta asta, vad o pierdere constanta, si chiar e o placere sambata dmineata sa ma urc pe cantar.

AM fost joi, mi-au pus aparatul, insa mi-au pus prima oara partea de jos. Acolo nu am probleme de spatiu, dar nu calc bine cu dintii, maxilarul de jos e mai in spate, este aproape los de un deget intre ele. Si a zis ortodontistul ca mai bine incepem pe acolo, ca oricum alinierea de sus in 2-3 luni se face.

Dar.. Deci pietricelele de la apratul ce vi l-am aratat eu data trecuta, sunt mari pe langa astea ce le am eu!! Ale mele sunt super super mici, si la culoare, iti dai seama doar de aproape ca am brackets.. In rest, se vede numai sarma aia, bat-o vina:d. Oricum, desi eram foarte sigura ca o sa intru in depresie macar cateva zile dupa asta, nu s-a intamplat, din contra, parca am un super boost de energie.

Deci -400g :X:X:X!!!

Va pup, weekend nemaipomenit sa aveti:X!!!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #580 (permalink)  
Vechi 31 mar 2012, 11:30:38
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Vai, Eve! Nici nu stii cat ma bucur ca ai slabit Eram cu inima stransa la cat ti-am laudat dieta asta Deci ma bucur asa de mult pentru tine de parca eu as fi slabit kilogramele astea
Ce se mai intampla pe la facultate? Ce proiecte interesante ai de facut?
Aparatul dentar arata super, chiar mi se pare cool Nici nu se compara cu cel normal. Sper sa iti rezolvi problema cu dintisorul. Si eu am gura mai mica asa si dintii de sus sunt putin mai in fata (adica nu calca exact pe cei de jos). Dar nu prea este vizibil asa ca nu mi-am pus aparat desi de multe ori ma tenta ideea. Acum chia nu m-am mai gandit la asta
Of, mi-a fost asa de dor de tine. Cand mai intri pe aici poate imi trimiti un mesaj privat cu adresa ta de mail ca intri atat de rar si mie imi place asa de mult sa vb cu tine.
Te pup si te mai astept pe aici cu rezultate noi atat la cantar cat si la scoala/vizitele la stomatolog.
Am salbit, si uite ca tot slabesc.. Lui 62-ul de care imi era mie frica deja i-am facut demuuuuuult cu mana, Si uite ca ii mai fac in continuare
Aparatul dentar chiar arata mai bine c cel traditional din metal. Plus ca pietricelele mele.. cred ca is pe sfertul la alea care vi le-am aratat. Dar sarma aia pe mijloc tot se vede. Oricum, lumea care m-a vazut pana acum, a trebuit sa ma apropii sa-mi vada bracketurile . E foarte ok, si nici nu ma doare. Mi-au dat si niste calmante in caz ca voi avea dureri, dar n-am avut. Numai o usoara presiune pe dinti, si de ieri parca parca un pic.. doi dintre ei se simteau ceva mai deranjati Dar nimic mai mult.
In schimb.. Mi-e foaaaarte ciudat sa mananc)) Nu stiu.. se baga mancarea pe sub sarma aia.. Bine, ca se scoate singura, dar e super ciudat, totusi. Am vb cu o prietena care poarta si ea, insa ea mai are un pic si ii da jos deja, mi-a zis ca dupa prima saptamana o sa ma obisnuiesc si cu mancatul, si n-o sa mai stau 3 ore la fiecare masa: Asa ca sa vedem.

La scoala am avut fel de fel de proiecte. Ba niste studii prin SPSS, ba sa elaboram vreun studiu pe o anume tema si sa umblam prin campus sa ne raspunda lumea super grabita la intrebari, ba vreo cercetare.. Pe la drept sa completam procedurile unor cazuri, deductii, fel de fel. Bine ca am vacanta acuma!!!!! Toata saptamana viitoare :X:X!


O sa iti las adresa mea, si mie mi-ar placea sa vorbim mai des :*:*:*!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
 

Informatii despre slabit
dieta weight watchers, familie, greutate, jurnal, kilograme, meniuri weight watchers, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Cum se slabeste cu dieta Weight Watchers? dyya Dieta Weight Watchers 2 23 feb 2011 22:48:04
Dieta Weight Watchers vs Dieta Hipocalorica dyya Diete 3 17 feb 2011 15:57:16
Dieta Weight Watchers Slabuta Dieta Weight Watchers 48 04 feb 2011 18:40:53
Rezultate cu dieta Weight Watchers dyya Dieta Weight Watchers 7 26 ian 2011 23:36:05
Shadow20-Dieta weight watchers shadow20 Arhiva jurnale slabit 5 17 mai 2010 11:05:37

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole