forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Mika (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1096)

isza 01 sep 2009 10:12:54

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 23668)
programul meu de azi..de pana acum
m-am terzit mai tarziu, pentru ca am fost plecata pana la iasi si am ajuns inapoi acasa pe la 2 noaptea..m-am trezit pe la ora 8 si ceva..am papat 90 g de pastrama(132 calorii)...dar nu am mai facut tae-bo inainte si nici dupa, ca am avut treaba...acum o sa ma bag la un antrenament...mai sunt 2 ore si trebuie sa iau pranzul..mi-e lehamite..mi-a pierit toata pofta de mancare, desi stiu ca trebuie sa pap, cu dispozitia asta pe care o am acum, m-as infometa non-stop..vorbesc prostii, stiu, dar ce aiurea e cand te simti atat de "maaaaaaaaaaare":((...o sa revin peste cate va ore sa imis criu caloriile ingerate si cele consumate...life's no good sometimes...:-s

buna dimi mika_me :-* nu mai fi suparata...hai sus moralul si abdomentul tare:D hai la tae-bo sa descarcam acolo supararile.....cu capul sus si zambetul pe buze sigur vei reusi:-*

mika_me 01 sep 2009 11:26:01

Re: Jurnal Mika
 
>:D<..multumesc...multuemsc muult de incurajari..acum am trm antrenamentul de tae bo de 45 de minute..cardio..ma simt mai bine..intotdeauna, cum am mai zis de altfel, dupa ce fac tae bo, ma simt mult mia bine, desi uneori, in tp antrenamentului, imi vine sa plang, cand simt ca nu mai pot...
maria, si eu visam candva sa dau kilogramele in plus intr-o luna, dar am realizat apoi ca n-are cum sa fie posibil..poate nuam daca fac foamea..si atunci da, dar si cand m-as fi scapat la mancare:-o..acum sper sa dau vreo 4-5 kiloagrame intr-o luna asa cum mi-as si propus...sa vad si eu ca sta un pantalon un pic mai lejer pe mine, si bratele astea sa le vad si eu odata mai definite, k is vai de mama lor...adik eu nu imi permit sa am brate mai groase, nedefinite(chiar daca acum le am:-s)pentru ca am uemri drepti, ce-i drept frumosi ei in felul lor, imi dau o tinuta frumoasa(si mai frumaosa ar fi daca as fi mai slaba:>)si asa cu brate groase par si mai mare ..uoff...duminica dimineata ma cantaresc..daca vad cu un kilogram mai putin..nu dau petrecere, dar tot e bine...decat deloc...puup

Maria.Florian 01 sep 2009 11:55:45

Re: Jurnal Mika
 
cat ma bucur ca ti-ai revenit cu moralul,deci fruntea sus si spune ''O sa reusesc si o sa ajung o slabuta''[*2*][*2*]

mika_me 01 sep 2009 15:22:09

Re: Jurnal Mika
 
trebuie...ca sa fiu mumoasa[*22*]...cred ca si iubitul meu m-ar iubi mai mult cu niste kg in minus...mi-a mai zis el uneori, k eu ar trebui sa mai slabesc maxim 5 kilograme, nu mai mult, k se teme s anu imi pierd formele:))...dar ma gandesc ce fata ar face ca atunci knd o sa il astept in aeroport s anu ma mai recunoasca..eu sunt de parere ca si 5 kg in minus te schimba:D

Maria.Florian 01 sep 2009 15:35:02

Re: Jurnal Mika
 
da,te schimba 5 kg....>:D<ce frumos e cand vad atatea cupluri indragostite[*6*][*6*],imi aduc aminte ca acum un an cand eram mai micuta si mai naiva imi placea sa o fac pe cupidon[*ras-puternic*][*ras-puternic*]

Maria.Florian 01 sep 2009 15:38:06

Re: Jurnal Mika
 
Mika dar in special trebuie sa slabesti pentru tine nu pentru ceilalti,sa fi tu sanatoasa si frumoasa si cu cat ai mai putine kg ti se schimba si starea in bine,emani mai multa energie pozitiva si mai ales cand iti spun ceilalti ''wow ce bine arati'' sau ''cat ai slabit:-o''...ma motiveaza si mai mult

Maria.Florian 01 sep 2009 15:46:44

Re: Jurnal Mika
 
[*26*]o limonada ca sa te mai racoresti putinel:D

mika_me 01 sep 2009 15:48:15

Re: Jurnal Mika
 
categoric ca in primul rand pentru mine:D...uite acum trebuie sa intre iubi meu pe messenger si sa ii dau webcam..imi vine sa ma bag sub birou..nu-mi place cum ma vad:((desi el toto timpul imi zice ca sunt frumoasa, s anu ma mai prostesc..c stie el ce-i in sufletul meu..."grasa si frumoasa"..de mult nu mai tine replica:(

Maria.Florian 01 sep 2009 15:50:33

Re: Jurnal Mika
 
asa sunt si eu cu web-ul,nu il suport[*25*][*19*]...chiar nu imi place cum ma vad la web asa ca il folosesc decat la zile mari:)):))

Maria.Florian 01 sep 2009 15:52:03

Re: Jurnal Mika
 
Bunica mea imi spune mereu''Lasa ca e mai bine grasa si furmoasa'' si am crezut-o intr-o perioada dar cand am dat ochii cu oglinda nu a mai tinut expresia asta:((


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:43:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO