forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Mika (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1096)

Niculae Roxana 08 mar 2012 11:06:31

Re: Jurnal Mika
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=241

mituica loredana 08 mar 2012 13:38:55

Re: Jurnal Mika
 
http://img1.funscrape.com/en/FlowerBouquet/7.gif
la multi ani:)

Sabine_28 08 mar 2012 13:53:16

Re: Jurnal Mika
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=228

mayya 17 mar 2012 10:17:50

Re: Jurnal Mika
 
buna >:D<:-*
Hey ce mai faci scumpa?!! esti bine ?!!a venit prietenul tau acasa?!cum iti mai merge cu dieta...eu stagnez de o perioada de timp dar nu ma plang fiindca am si mancat mai mult ,sport fac zilnic poate o zi pe saptamana imi iau pauza :)...mai vino pe forum sa vorbim cand ai timp:-*>:D<.te pop si weekend minunat!!

mika_me 17 mar 2012 22:48:33

Re: Jurnal Mika
 
Buna fetelor..va multumesc din suflet pentru vizite si urari..noroc de voi ca mai treceti si mai stergeti praful pe aici..nu as fi vrut sa lipsesc din nou, atata timp, atat de des...dar din pacate nu e chiar dupa cum vreau:))

stagnez si eu de ceva timp la 66 de kg dar am rabdare..pana l aurma am scapat pana acum de povara a 10 kg...mai vreau inca pe atatea...pana la vara cred ca voi reusi..

fac de ceva timp niste exercitii destul de solicitante penru picioare..si am observat ca am inceput a ma mai subtiez la coapse..incet ce-i drept, dar sigur...
nu stiu daca va amintiti ca la un moment dat am postat poze cu o pereche de blugi cu cateva numere mai mici..pe care nu ii puteam trage mai sus de coapse..se pare ca acum cateva zile i-am tras pana sus..dar inca nu imi pot inchide slitul..si totusi, e un pas foarte important..asa ca....
cu incredere inainte!

va pup pe toate!

Niculae Roxana 17 mar 2012 22:54:05

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 985563)
Buna fetelor..va multumesc din suflet pentru vizite si urari..noroc de voi ca mai treceti si mai stergeti praful pe aici..nu as fi vrut sa lipsesc din nou, atata timp, atat de des...dar din pacate nu e chiar dupa cum vreau:))

stagnez si eu de ceva timp la 66 de kg dar am rabdare..pana l aurma am scapat pana acum de povara a 10 kg...mai vreau inca pe atatea...pana la vara cred ca voi reusi..

fac de ceva timp niste exercitii destul de solicitante penru picioare..si am observat ca am inceput a ma mai subtiez la coapse..incet ce-i drept, dar sigur...
nu stiu daca va amintiti ca la un moment dat am postat poze cu o pereche de blugi cu cateva numere mai mici..pe care nu ii puteam trage mai sus de coapse..se pare ca acum cateva zile i-am tras pana sus..dar inca nu imi pot inchide slitul..si totusi, e un pas foarte important..asa ca....
cu incredere inainte!

va pup pe toate!

Heiiii>:D<...uite cine s-a gandit sa isi faca aparitia:-*...
Tu stii cat de dor mi-a fost de tine scumpo...pff....>:D<
Sper ca de data asta sa nu mai pleci atat de mult:(:-*....
Felicitari pentru scadere scumpa mea....wow...si pentru ca ai incaput in acea pereche de blugi care ne-a placut atat de mult...superb:x....mai ai putin si faci poze imbracata in ei asa cum am vorbit>:D<....
In rest cum esti draga mea?

mika_me 17 mar 2012 23:12:53

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 985568)

Heiiii>:D<...uite cine s-a gandit sa isi faca aparitia:-*...
Tu stii cat de dor mi-a fost de tine scumpo...pff....>:D<
Sper ca de data asta sa nu mai pleci atat de mult:(:-*....
Felicitari pentru scadere scumpa mea....wow...si pentru ca ai incaput in acea pereche de blugi care ne-a placut atat de mult...superb:x....mai ai putin si faci poze imbracata in ei asa cum am vorbit>:D<....
In rest cum esti draga mea?

heiiii..sa stii ca m-am gandit la voi, fetele cu care vorbeam des aici pe forum si sa stii ca de multe ori am intrat numai sa vad ce mai faceti, cum ati evoluat si ma bucuram...e frumos..acusi acusi o sa fim slabute:)...
eu sper ca dupa inca vreo 5-6 kg slabite sa intru lejer in acea pereche de blugi..si o sa imi fac poze cand o sa schimb prefixul..adica la 59.9 kg:D

in rest, sunt ok roxi..cu diverse probleme..perioade mai putin frumoase, din diverse motive..dar asta e viata..incerc si eu sa tratez totul cu maturitatea unui "om mare" si sa nu mai pun la suflet orice nimicuri...

cred ca intr-o luna ajung in capitala..zis cred..pentru ca nu stiu exact daca va fi o luna sau mai mult..dar de ajuns, ajunbg sigur...abia astept sa fac niste plimari prin bucuresti:)..sper sa ajung acolo cu vreo 4 kg mai putin:))

Niculae Roxana 17 mar 2012 23:23:25

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 985574)

heiiii..sa stii ca m-am gandit la voi, fetele cu care vorbeam des aici pe forum si sa stii ca de multe ori am intrat numai sa vad ce mai faceti, cum ati evoluat si ma bucuram...e frumos..acusi acusi o sa fim slabute:)...
eu sper ca dupa inca vreo 5-6 kg slabite sa intru lejer in acea pereche de blugi..si o sa imi fac poze cand o sa schimb prefixul..adica la 59.9 kg:D

in rest, sunt ok roxi..cu diverse probleme..perioade mai putin frumoase, din diverse motive..dar asta e viata..incerc si eu sa tratez totul cu maturitatea unui "om mare" si sa nu mai pun la suflet orice nimicuri...

cred ca intr-o luna ajung in capitala..zis cred..pentru ca nu stiu exact daca va fi o luna sau mai mult..dar de ajuns, ajunbg sigur...abia astept sa fac niste plimari prin bucuresti:)..sper sa ajung acolo cu vreo 4 kg mai putin:))

Ma bucur ca te-ai gandit la mine;;)...si ca nu m-ai uitat:D>:D<....aha...foarte frumos ca te-a interesat ce am mai facut noi pe aici:D.
Sigur vei intra in ei...pff...si sa vezi cat de bine te vei simti...vei radia de fericire:D:x
Asa sa faci....lasa ca nu mai ai mult si ajungi sa schimbi prefixul....;;)

Imi pare rau ca nu faci foarte bine si ca au intervenit in viata ta probleme....sper sa treaca toate si sa iei cele mai bune decizii pentru tine...eu iti sunt alaturi daca ai nevoie de cineva langa tine>:D<.

Wow...serios:-o....super....si ce ar fi daca ne-am si intalni?....bine daca vrei si tu desigur....si daca nu muncesc sau sunt plecata...sau daca ai timp....in fine....
Poate mai vorbim despre asta...ar fi frumos sa ne vedem...:D>:D<

brainiac 30 mar 2012 11:11:54

Re: Jurnal Mika
 
Buna Anca! Ma bucur tare mult ca intrii in blugii aceia... in curand ii vei si purta ;) si eu am o pereche de pantaloni pe care ii tot probez o data pe sapt sa vad daca am mai progresat putin... si azi am reusit sa inchid slitul.... dar pusca pe mine si nu prea ma pot misca... dar nu-i nimic, dupa vreo 4 kg date jos vor intra ei mai lejer ;)
sper ca esti mai bine, ca nu mai ai atatea probleme pe cap.. orice ai face sa sii puternica si sa nu te lasi! te pup :-*>:D<

Niculae Roxana 15 apr 2012 08:21:46

Re: Jurnal Mika
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=495


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:14:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO