forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Mika (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1096)

Niculae Roxana 20 ian 2012 15:07:13

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 907829)

ehe, daca as slabi asa, cate 300-400 g la fiecare doua zile, ar fi minunat..de-acum ma mai cantaresc duminica dimineata sau luni:D..
azi am facut si eu 20 de minute de turbo jam..iar pe diseara 40 de minute tae bo cardio..iar maine workout de la tracy anderson:)si tot asa o sa alternez..poate reusesc sa mai scap de cm la coapse..

mama azi mi-a spus ca eram asa rotofeie la fata inainte sa plece prietenul meu si acum m-am tras tare la fata..toata ziua imi spune "slabatura", desi iti dai seama ca nu sunt..probabil o face ca sa ma incurajeze..si nah, oricum, sunt mai slaba decat la 76:))

Vei avea rezultate...ai sa vezi ca-ti vei atinge scopul...si asta cat mai curand posibil>:D<
Super...foarte harnicuta ai fost:-*....asa alternez si eu...sa nu ma plictisesc de ele...si sa nu ma suprasolicit zilnic:)....trebuie sa dam jos...tu din coapse...eu de la talie si burta:))

Cred ca te simti bine ca te incurajeaza...si-ti zice asa....logic ca esti mai slaba ca atunci...cu 10 kg:-o:)):))....adica este normal sa se vada chiar foarte bine diferenta...
Sunt curioasa ce impact vizual va avea iubi al tau...si ce reactie va avea...:D

alexandra123 20 ian 2012 15:07:48

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 907835)


multumesc..sunt curioasa, pentru ca ti-am mai zis, imi place tare mutl de tine si esti asa slabuta...si sunt curioasa cum aratai la 70 si ceva..asa, as putea spera ca as putea ajunge la feld e slabuta ca tine..
eu cand aveam 57 de kg tot grasa ma vedeam..de aceea sunt nerabdatoare..nu din alt motiv...

de aia si roxanei ii cerusem sa imi spuan masurile ei..ca mai fac si eu comparatie..cat mai am de pierdut, pana la greutatea pe care o are ea acum...

Am inteles, si eu astept sa pun pozele dar fata care trebuie sa mi le trimita mereu inventeaza ceva, cred ca nu are chef...Tu ce ai papat azi?

mika_me 20 ian 2012 15:20:38

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 907838)

Vei avea rezultate...ai sa vezi ca-ti vei atinge scopul...si asta cat mai curand posibil>:D<
Super...foarte harnicuta ai fost:-*....asa alternez si eu...sa nu ma plictisesc de ele...si sa nu ma suprasolicit zilnic:)....trebuie sa dam jos...tu din coapse...eu de la talie si burta:))

Cred ca te simti bine ca te incurajeaza...si-ti zice asa....logic ca esti mai slaba ca atunci...cu 10 kg:-o:)):))....adica este normal sa se vada chiar foarte bine diferenta...
Sunt curioasa ce impact vizual va avea iubi al tau...si ce reactie va avea...:D

inchipuie-ti cat de curioasa sunt eu..stie ca tin dieta, dar nu stie nici de la cate kg am plecat si nici la cate vreau sa ajung:))..ultima data i-am spus de 5 kg si spunea ca eh, probabil vreau sa mai slabesc doua si sa ma opresc:))..si i-am zis ca da, asa este...de acum nuu ii mai spun nimic..o sa ii zic ca o sa vada cand vine acasa..oricum, cand maia pucam sa vb pe skype, imi vede dar fata:))..daca i-as spune ca am slabit 10 kg aproape, ar face infarct..nu prea aproximeaza el bine..adica pentru mine 10 kg reprezinta mult, da nu suficient pentru ceea ce imi odresc eu..pentru el insa inseaman enorm:)



Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 907839)

Am inteles, si eu astept sa pun pozele dar fata care trebuie sa mi le trimita mereu inventeaza ceva, cred ca nu are chef...Tu ce ai papat azi?

pai, am papat dimineata jumatate de baton fibrobar..fortat, nu stiu de ce, nu prea am pofat de mancare..plus ca am avut si ceva treaba...la amiaza mi-am facut varza calita la cuptor..si am papat si a fost atre bun si satios..ma mai gandesc ce sa pap la gustare si cina:)

Niculae Roxana 20 ian 2012 15:32:45

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 907851)


inchipuie-ti cat de curioasa sunt eu..stie ca tin dieta, dar nu stie nici de la cate kg am plecat si nici la cate vreau sa ajung:))..ultima data i-am spus de 5 kg si spunea ca eh, probabil vreau sa mai slabesc doua si sa ma opresc:))..si i-am zis ca da, asa este...de acum nuu ii mai spun nimic..o sa ii zic ca o sa vada cand vine acasa..oricum, cand maia pucam sa vb pe skype, imi vede dar fata:))..daca i-as spune ca am slabit 10 kg aproape, ar face infarct..nu prea aproximeaza el bine..adica pentru mine 10 kg reprezinta mult, da nu suficient pentru ceea ce imi odresc eu..pentru el insa inseaman enorm:)

Imi imaginez cat de curioasa esti tu:D...mai bine asa....sa fie surpriza pentru el de asa natura incat sa te faca sa simti ca nu a fost in zadar tot efortul depus de tine:).
Foarte bine...nu-l lasa sa te vada pana nu vine el acasa:D.
Cred ca inseamna enorm pentru el....abia astept sa-mi povestesti reactia lui:D>:D<

alexandra123 20 ian 2012 15:34:32

Re: Jurnal Mika
 
Cand vine el acasa?

mika_me 20 ian 2012 15:39:20

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 907862)

Imi imaginez cat de curioasa esti tu:D...mai bine asa....sa fie surpriza pentru el de asa natura incat sa te faca sa simti ca nu a fost in zadar tot efortul depus de tine:).
Foarte bine...nu-l lasa sa te vada pana nu vine el acasa:D.
Cred ca inseamna enorm pentru el....abia astept sa-mi povestesti reactia lui:D>:D<

:)..eu abia astept sa vad ce fata face:))..cand o s amerg dupa el la aeroport:)

Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 907864)
Cand vine el acasa?

mijlocul sau chiar spre sfarsitul lunii martie

alexandra123 20 ian 2012 15:41:43

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 907870)


:)..eu abia astept sa vad ce fata face:))..cand o s amerg dupa el la aeroport:)



mijlocul sau chiar spre sfarsitul lunii martie

Uhh destul de mult :(, dar trece repede. Sa vedem partea plina a paharului, pana atunci o sa fi super slabuta:D.

mika_me 20 ian 2012 15:46:10

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 907875)

Uhh destul de mult :(, dar trece repede. Sa vedem partea plina a paharului, pana atunci o sa fi super slabuta:D.


are deja doua luni si un pic de cand e plecat..de acum numar zilele pana se intoarce..nu mai e exagerat de mult..luna ianuarie deja aproape a trecut..luna februarie..eh..o sa am cateva zile in luna asta foarte ocupate..la sfarsit e ziua mea:)...iar martie deja nu o mai pun la socoteala:))

alexandra123 20 ian 2012 15:51:54

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 907880)



are deja doua luni si un pic de cand e plecat..de acum numar zilele pana se intoarce..nu mai e exagerat de mult..luna ianuarie deja aproape a trecut..luna februarie..eh..o sa am cateva zile in luna asta foarte ocupate..la sfarsit e ziua mea:)...iar martie deja nu o mai pun la socoteala:))

Si tac-pac a trecut :D

Niculae Roxana 20 ian 2012 16:06:25

Re: Jurnal Mika
 
[QUOTE=mika_me;907870]

:)..eu abia astept sa vad ce fata face:))..cand o s amerg dupa el la aeroport:)
/QUOTE]

Clarrrr....ce as vrea sa fiu acolo sa-i vad fatuca uimita:))...poate ii faci o poza:)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:49:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO