forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Mika (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1096)

Maria.Florian 10 oct 2009 12:55:39

Re: Jurnal Mika
 
>:D<:-*cum e la facultate,ce ai mai facut?

mika_me 10 oct 2009 13:42:37

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Maria.Florian (Post 39339)
Felicitari Anca pentru kg pierdute,mai ai 5 kg si ajungi la mentinere.....[*122*]

merci maria..da,mai am 5, si apoi, cel mai probabil, inca 5, ca la cum ma prezint la 60 de kilograme...:(..se pare ca trebuie sa am peste 10 kg in minus..uoff, si mi-e asa ciuda, alte fete la inaltimea si greutatea pe care le am eu, sunt absolut superbe:(...uoff, constitutia asta..degeaba am eu un abdomen cat de cat, sani la marimea ideala, de 90, daca ale mele coapse si al meu fund insista sa ramana la marimea unora de negresa:((..si nu o zic cu nicio mandrie..pentru ca hai sa zicem ca nu ma deranjeaza fundul, dar dat fiind faptul ca nu am picioare lungi, am si coapse mult prea dezvoltate, si proeminente in fata, zici ca sunt uriasa, din profil, in partea aceea a fundului..este grele..grele tare cu slabitul asta:(

Citat:

Anterior postat de Maria.Florian (Post 39342)
>:D<:-*cum e la facultate,ce ai mai facut?

la facultate e super ok..imi place de mor..desi deja avem zeci de pagini de invatat de pe o saptamana pe alta...eu in primii doi ani de facultate am lucrat si am fost mai rar la facultate, nu am interactionat foarte mult cu colegii..iar acum ca snt free de contract, ma simt tare bine, ca am in general timp cam pentru toate..
la tine, cum e cu scoala?imi pare rau ca nu te-am prins online...m-am chinuit cu o speta si nu reusesc nici de-al naibii sa o rezolv..ma rog, am eu idee, dar parca nu stiu cum sa motivez..in fine...complicat..si nu prea:D

Maria.Florian 10 oct 2009 13:49:18

Re: Jurnal Mika
 
la mine la scoala e bine...teme si camin cam asta e programul meu si ma bucur de anii de liceu ....cu dieta am dat-o in bara ,chiar nu am reusit sa o continui la camin,ma chinui o vacanta intreaga si la sfarsit cedez dar sa vad cum o sa fie de data asta dar acum trebuie sa ma tin de ea!!!!!!!!!Ma bucur ca iti place asa de mult la facultate>:D<>:D<,chiar nu mai vorbisem cu tine ,nu am mai vorbit de doua spatmani sua chiar trei:|

ras_cristalin 10 oct 2009 13:51:12

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 39343)
merci maria..da,mai am 5, si apoi, cel mai probabil, inca 5, ca la cum ma prezint la 60 de kilograme...:(..se pare ca trebuie sa am peste 10 kg in minus..uoff, si mi-e asa ciuda, alte fete la inaltimea si greutatea pe care le am eu, sunt absolut superbe:(...uoff, constitutia asta..degeaba am eu un abdomen cat de cat, sani la marimea ideala, de 90, daca ale mele coapse si al meu fund insista sa ramana la marimea unora de negresa:((..si nu o zic cu nicio mandrie..pentru ca hai sa zicem ca nu ma deranjeaza fundul, dar dat fiind faptul ca nu am picioare lungi, am si coapse mult prea dezvoltate, si proeminente in fata, zici ca sunt uriasa, din profil, in partea aceea a fundului..este grele..grele tare cu slabitul asta:(
:D

Eu nu stiu ce sa fac sa ma apuc din nou de slabit, am deja doua nopti in care am iesit si am papat multe multe calorii. Diseara sunt invitata la o prajiturica, dar o sa sugerez sa alegem un mar in loc. :)
Cat despre tae-bo, se pare ca si colega mea vrea sa faca, asa ca o sa reincep si eu.
Eu de la tae-bo mi=am subtiat mult picioarele :) Billy rulz

mika_me 10 oct 2009 13:53:42

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 39349)
Eu nu stiu ce sa fac sa ma apuc din nou de slabit, am deja doua nopti in care am iesit si am papat multe multe calorii. Diseara sunt invitata la o prajiturica, dar o sa sugerez sa alegem un mar in loc. :)
Cat despre tae-bo, se pare ca si colega mea vrea sa faca, asa ca o sa reincep si eu.
Eu de la tae-bo mi=am subtiat mult picioarele :) Billy rulz

cat mi-as dori sa am si eu o colega sau o prietena care sa vea sa vina la mine, sa facem impreuna tae bo..parca altfel merg lucrurile, cand nu esti singur..dar toate prietenele mele sunt slabe sau foarte slabe, si nici nu par sa vrea macar asa de onifiere sa faca ceva..si iar mi-e ciuda...nu stiu de ce oi fi avut eu nenorocul sa fiu plinuta:(..noroc de fata, ca ma mai ajuta

mika_me 10 oct 2009 13:54:40

Re: Jurnal Mika
 
cristalinule, care din filmuetele lui billy le-ai practicat si cu ce frecventa?eu zilnic, nu le mai pot face, ca nu mai am timp:(..dar o data la 2 zile, cred ca pot fac eun efort?..deci...???

ras_cristalin 10 oct 2009 14:08:27

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 39351)
cristalinule, care din filmuetele lui billy le-ai practicat si cu ce frecventa?eu zilnic, nu le mai pot face, ca nu mai am timp:(..dar o data la 2 zile, cred ca pot fac eun efort?..deci...???

Aici. http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerob...video-438.html alea cu 1/5, 2/5... 5/5
Sunt super !

mika_me 10 oct 2009 15:18:20

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 39353)
Aici. http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerob...video-438.html alea cu 1/5, 2/5... 5/5
Sunt super !


doar cardio????si cam cat ai scazut la picioare?asta in cazul i care te-ai masurat:D

meapasarica 11 oct 2009 06:31:29

Re: Jurnal Mika
 
Neata Mika!

Nici tu nu ai somn duminica dimineata `?:))

mika_me 11 oct 2009 06:45:47

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 39420)
Neata Mika!

Nici tu nu ai somn duminica dimineata `?:))

neata, Mea..pai nu prea ..ma invart in pat de pe la vreo 7...pe la 7 jumate am luat laptop-ul in brate:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:24:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO