forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3093)

bebelusha 31 mar 2010 12:59:54

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
dragele de voi..ce patiti cu soacrele of...

onetotilia 31 mar 2010 13:03:02

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
numai de as putea sa o ignor....cea mai tare faza in dimineata asta.....zice hartia de la toaleta parca zboara..si ma ntreaba ca eu cate bucatele folosesc o data cand fac pipi...si zic 2 la care OHHHH MY GODDDDDD SOOO MUCHHHHH???? si i-am zisa ca da...la care merge si ia o bucatica si vine cu ea si zice ca iau una si o impatur asa si e de ajuns...si imi arata cum sa imparut o bucatica ... deci abia astept sa vina al meu sa ii povestesc... toate ca toate..dar chiar ca m-a amuzat si enervat in acelasi timp....

onetotilia 31 mar 2010 13:04:55

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
soacra-mea e nostradamus....ea le stie si le poate pe toate... si cea mai mare frica a ei este sa nu ajunga sa isi piarda mintile ca si maica-sa....am vrut sa zic ca mai repede ne face pe noi sa ne-o pierdem....decat o sa ajunga ea...

Niculae Roxana 31 mar 2010 13:05:39

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 134462)
numai de as putea sa o ignor....cea mai tare faza in dimineata asta.....zice hartia de la toaleta parca zboara..si ma ntreaba ca eu cate bucatele folosesc o data cand fac pipi...si zic 2 la care OHHHH MY GODDDDDD SOOO MUCHHHHH???? si i-am zisa ca da...la care merge si ia o bucatica si vine cu ea si zice ca iau una si o impatur asa si e de ajuns...si imi arata cum sa imparut o bucatica ... deci abia astept sa vina al meu sa ii povestesc... toate ca toate..dar chiar ca m-a amuzat si enervat in acelasi timp....

:)):)):))m-ai lasat speechlesss:)):)):))

onetotilia 31 mar 2010 13:06:45

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
imagineaza-ti ce fata am facut eu.... deci nu puteam sa cred asa ceva....acum sincer ma astept la orice...

Niculae Roxana 31 mar 2010 13:07:09

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 134468)
soacra-mea e nostradamus....ea le stie si le poate pe toate... si cea mai mare frica a ei este sa nu ajunga sa isi piarda mintile ca si maica-sa....am vrut sa zic ca mai repede ne face pe noi sa ne-o pierdem....decat o sa ajunga ea...

Asta cam asa e...de multe ori innebunim noi cei care traim cu astfel de oameni decat ei....pt ca lor l-i se pare normal cum se comporta....iar noi suntem cei care trebuie sa-i suportam:(

Niculae Roxana 31 mar 2010 13:08:09

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 134470)
imagineaza-ti ce fata am facut eu.... deci nu puteam sa cred asa ceva....acum sincer ma astept la orice...

Si eu la fel ....in locul tau...nu stiu mi-e greu sa-ti raspund la faza asta...nu pot sa ma opresc din ras:)):)):))

Un Pai Roz 31 mar 2010 13:08:17

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 134462)
numai de as putea sa o ignor....cea mai tare faza in dimineata asta.....zice hartia de la toaleta parca zboara..si ma ntreaba ca eu cate bucatele folosesc o data cand fac pipi...si zic 2 la care OHHHH MY GODDDDDD SOOO MUCHHHHH???? si i-am zisa ca da...la care merge si ia o bucatica si vine cu ea si zice ca iau una si o impatur asa si e de ajuns...si imi arata cum sa imparut o bucatica ... deci abia astept sa vina al meu sa ii povestesc... toate ca toate..dar chiar ca m-a amuzat si enervat in acelasi timp....

hai ca asta chiar m-a amuzat :)) :)) :))

onetotilia 31 mar 2010 13:09:47

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
eu il compatimesc pe barbatu-so...si pe al meu cate au suportat...dar am eu ac de cojocul ei...maxim la craciunul viitor daca nu suntem separati....ori pe cat..caun chin ii fac viata numai sa ma angajez...

onetotilia 31 mar 2010 13:10:48

Re: Jurnal Roxana-O noua etapa a vietii
 
mai rau ca in filmele cu prosti....pe cuvant....daca mi-ar fi spus altcineva nu as fi crezut...


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:45:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO