forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3732)

lavydor 10 iun 2010 15:16:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de Nivara (Post 215536)
Nu e vorba ca nu ma bucur ca arat mai tanara dar parca sunt prea copilas la 22 de ani, in fine...oricum va multumesc mult tuturor pt. sfaturi imi pare bine ca am cu cine vorbi chiar si aici in scris.;)

Ajuta enorm, comunicarea e de temelie..ca sa spun asa! Copilas poate esti in gandire, asta consider eu, dar te ajutam sa iti revii si sa intelegi aspectele esentiale !>:D<

alexutsaswetty 10 iun 2010 16:55:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Am revenit :x Si am slabit ctv grame:)))

alinutza656 10 iun 2010 16:55:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de eirene21 (Post 215428)
Mie Slabuta mi-a spus sa ma limitez la 50g de biscuiti/zi. Eu prefer sa mananc la doua zile. Toata cutia are 6 pachetele de biscuti, iar un pachetel contine 4 bucati(50g).

Poti citi valorile nutritve si in functie de nevoile tale zilnice poti sa te hotarasti cat poti manca sau nu.In general un pachetel are cam 225 de kcal.

Buna si mie imi plac tare mult biscuitei belvita.....sunt deliciosi:)

UluceanuAnaMaria 10 iun 2010 16:58:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Buna, fetelor! Ce mai faceti? >:D< Eu azi am fost la strand si am inotat :x a fost adorabil. O intrebare am: exercitiile de tip aerobic (gen ridicari de picioare, bicicleta etc.) oare sunt mai eficiente atunci cand sunt executate in apa? :D

andra_aly 10 iun 2010 16:59:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de alexutsaswetty (Post 215670)
Am revenit :x Si am slabit ctv grame:)))

i-a spune cam ce ai papat tu azi?:-/

alinutza656 10 iun 2010 17:04:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de alexutsaswetty (Post 215670)
Am revenit :x Si am slabit ctv grame:)))

MAi alexutu eu la 10 ani nici nu staim ce e ala calculatorul si internetul....eram pe afara si jucam tot felul de jocuri.De ce ai intrat pe forum daca nu iti trebuiesc sfaturile noastre,faci tot cum stii tu.:(
Pacat esti un copil...........tine cont copil....nu te mai stresa atat cu dieta.
Eu am sa ii dau voie la calculator copilului meu abia atunci cand simt ca are nevoie.
Aveti calculatoare de la 7 ani si nu mai stiti ce e aia copilarie si joaca:(

alinutza656 10 iun 2010 17:10:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 215672)
Buna, fetelor! Ce mai faceti? >:D< Eu azi am fost la strand si am inotat :x a fost adorabil. O intrebare am: exercitiile de tip aerobic (gen ridicari de picioare, bicicleta etc.) oare sunt mai eficiente atunci cand sunt executate in apa? :D

din cate stiu eu sunt la fel de eficiente sau chiar mai eficiente....dar datorita apei corpul e mai usor....super aqua gym

alexutsaswetty 10 iun 2010 18:00:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Pei sa zicem asa dimineata :).dupa ora 11:)) Cred.:d Am mancat 2 oua cu ceva ardei si rosii. Apoi am mancat supa de fasole .Pe la ora 3:s .Nu stiu exact :). Si cateva capsunele. Acum mancanc foarte putin dovlecel pane.Si apoi cam pe la 7 si jum ma duc in parc sa mai ard ceva calorii.Nu vreau sa va mint..Azi nu am baut nimic.am uitat complet.Nu am baut nimic pana la ora asta.Si ma mir cum nu mià fost sete:x ...Hai ca ma duc sa pap putsin si sa beau apa:)

alexutsaswetty 10 iun 2010 18:02:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
Si mi`sa stricat cantaru ,ieri m``am cantarit si am const.ca am slabit cateva grame:)) Azi nush daca am mai slabit sau nu pana o sa imi iau cantar si de aceea nu mai schimb greuttea la ticket

iulika97 10 iun 2010 20:28:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg
 
buna alexut...nu te cantari in fiecare zi ca nu e bine...cantarestete o data pe saptamana si nu te grabi cu slabitul incearca sa te menti lagreutatea actuala ca vei mai creste si peste 3-4 ani vei arata perfect la 54 kg


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:24:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO