forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=431)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11360)

Kclaudyia 04 apr 2012 12:56:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005883)


Fetelor, ia, ajutati-ma si pe mine.Cum as putea aproxima greutatea pentru o bucata de sunca de pui?Fir-ar sa fie....E din aia la calup mare, am cumparat si eu o bucata mai micuta si nu stiu cat sa mananc.....Plus ca nu gasesc chiar sunca din piept de pui Elit, e doar de la Aldis si cred ca e diferenta de calorii.....Asta de la Aldis are cam 241...Mi se pare mult....

Stiuuu,mezeluri, nu sunt bune dar am spus de dimineata ca nu am avut timp pentru pachet aseara, asa ca am cumparat cam ce gasesc eu mai bun printre toate porcariile din magazine...

Habar nu am cat ar avea o bucata, dar eu zic ca 3 felii mai grosute au 50 de grame, acum depinde si ce diametru au feliile.

rommyna 04 apr 2012 12:56:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1005854)


Ton, sardine, macrou... sunt mai bune :)
Mie imi place salata de surimi :"> dar o fac doar de Craciun si rar de Pasti.

Multumesc mult pentru sfaturi si imi pare rau daca am distribuit informatii gresite :D
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1005875)

:(( Mii de scuze domnita draga!!! Te-am omis fara sa vreau, sa nu crezi ca fac diferente.. si tu imi esti draga, pentru ca esti filozoafa grupului si de un optimism strashnic :-*


Dar ai mancat aiurea zilele astea?
Eu am gasit un filmulet pe youtube, de 10 min. si l-am facut aseara si chiar simt acum in talie :)
Hmm am incercat sa pun link-ul dar nu se vedea nimic. Cauta si tu pe youtube "10 min Booty Shaking Waist Workout"

True! Surimi din comert sunt pline de E-uri!
Mai degraba creveti :P

Asadar...nu ai scuze domnisoara...nu ma mai iubesti, dar ramane intre noi! Nu stiu daca sunt cea mai optimista...filozoafa sunt sigur :))
Eu am gasit mai demult filmuletul (mea culpa ca nu v-am spus de el pana acum), far am avut o febra musculara dupa...desi mergeam la sala.
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005883)


Fetelor, ia, ajutati-ma si pe mine.Cum as putea aproxima greutatea pentru o bucata de sunca de pui?Fir-ar sa fie....E din aia la calup mare, am cumparat si eu o bucata mai micuta si nu stiu cat sa mananc.....Plus ca nu gasesc chiar sunca din piept de pui Elit, e doar de la Aldis si cred ca e diferenta de calorii.....Asta de la Aldis are cam 241...Mi se pare mult....

Stiuuu,mezeluri, nu sunt bune dar am spus de dimineata ca nu am avut timp pentru pachet aseara, asa ca am cumparat cam ce gasesc eu mai bun printre toate porcariile din magazine...

Hai...nu te mai agita atat..pui si tu in calculator ce gasesti, daca nu...asta este! Nu te panica ca te imbolnavesti :P
Citat:

Anterior postat de bellajane (Post 1005885)
eu am plecat la servici :D ne citim pe seara
sa aveti o zi frumoasa! popici :)

Scarbici...pardon: servici usor!>:D<
Eu nu stiu daca mai intru diseara...stau de la munci fiindca ma doare capul si nu sunt in stare de analizat cifre si rezultate acum.;;);;);;)

Kclaudyia 04 apr 2012 12:58:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de bellajane (Post 1005885)
eu am plecat la servici :D ne citim pe seara
sa aveti o zi frumoasa! popici :)

Servici usor blodino! :-*

mutulica 04 apr 2012 13:09:05

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
helou fete>:D<>:D<>:D<
helou gaietele mele scumpe>:D<>:D<>:D<
ce faceti?
eu cu treaba prin curte si prin gradina pina acuma, maine plec la tara si n-o sa ne auzim citeva zile.....in reste toate bune si frumoase:D

rommyna 04 apr 2012 13:14:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1005988)
helou fete>:D<>:D<>:D<
helou gaietele mele scumpe>:D<>:D<>:D<
ce faceti?
eu cu treaba prin curte si prin gradina pina acuma, maine plec la tara si n-o sa ne auzim citeva zile.....in reste toate bune si frumoase:D

Bine ai venit!
Eu nu ma simt cel mai bine, asa ca trag chiulul in timpul programului si stau pe forum si alte site-uri!>:D<
In rest..bine sanatoasa! :D

mutulica 04 apr 2012 13:19:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1005994)

Bine ai venit!
Eu nu ma simt cel mai bine, asa ca trag chiulul in timpul programului si stau pe forum si alte site-uri!>:D<
In rest..bine sanatoasa! :D

de ce nu te simti bine, s-a intimplat ceva?
sper sa-ti revii>:D<>:D<
cum merge dieta?
apropo cit ai tinut faza 1 si cit ai slabit?:D

rommyna 04 apr 2012 13:31:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1005999)
de ce nu te simti bine, s-a intimplat ceva?
sper sa-ti revii>:D<>:D<
cum merge dieta?
apropo cit ai tinut faza 1 si cit ai slabit?:D

Ma doare capul, au venit rusii si am un soi de migrena...dar va trece.
Dieta merge ok...am mai pacatuit si eu, in special luni seara: am mancat ursuleti de jeleu si alte prostii. :D
Faza 1 a tinut atat cat aveam voie 2 saptamani si am slabit 4kg chiar din prima saptamana, apoi cred ca vreo 500g-1kg in a doua. Iar in saptamanile de faza 2 ce au trecut decat 3kg in total. Dar mergem inainte usor-usor voi ajunge unde trebuie.

mutulica 04 apr 2012 13:34:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1006014)

Ma doare capul, au venit rusii si am un soi de migrena...dar va trece.
Dieta merge ok...am mai pacatuit si eu, in special luni seara: am mancat ursuleti de jeleu si alte prostii. :D
Faza 1 a tinut atat cat aveam voie 2 saptamani si am slabit 4kg chiar din prima saptamana, apoi cred ca vreo 500g-1kg in a doua. Iar in saptamanile de faza 2 ce au trecut decat 3kg in total. Dar mergem inainte usor-usor voi ajunge unde trebuie.

la noi cred ca vin in acelasi timp rusii astea:)), la mine ieri au venit si am avut o noapte de vis, tare m-au mai chinuit, azi insa ma simt ok, chiar ma gindesc sa fac si ceva sport, ca ieri nu am fost in stare...
eu ma gindesc sa tin o saptamina faza1 si apoi sa trec la faza2, ce zici?

marinuta 04 apr 2012 13:36:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna fetele, miine voi papa o pizza cu legume. rosii+ardei gras+ciuperci+vinata+porumb din conserva...........:P:P:P si abia astept peste 6 zile sa ma cintaresc sa vad ce bucurii imi rezerva cintaru.... Cristina vreau si eu la tara dar de blajini vom pleca...in ce raion te duci?? poate suntem vecini?:)):)):))

mutulica 04 apr 2012 13:39:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1006024)
Buna fetele, miine voi papa o pizza cu legume. rosii+ardei gras+ciuperci+vinata+porumb din conserva...........:P:P:P si abia astept peste 6 zile snutaa ma cintaresc sa vad ce bucurii imi rezerva cintaru.... Cristina vreau si eu la tara dar de blajini vom pleca...in ce raion te duci?? poate suntem vecini?:)):)):))

Buna Marita>:D<>:D<>:D<
maine esti la carbi, nuuuu...sa stii ca nu ai voie porumb, el se maninca la amidon doar;), in rest tare buna pizza ta de legume sa ai pofta, azi ce papi?
noi mergem la hincest, in satul Mingir si ai mei si ai lui sint acolo, mergem acuma la florii ca baietii sa faca coniac:D si sa manincam peste ca doar se maninca, apoi venim luni acasa ca mai avem de lucru si plecam iar inainte de pasti vineri cred ca, iar de blajini o sa stam acasa...


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:12:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO