forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=431)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11360)

marinuta 04 apr 2012 08:44:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna >:D<>:D<>:D<. mam dat draga cu de toate si nimik nu ma ajuta...doar sa ma vada un medic...sa vad ce am....azi sunt la amidon si vreau sa pap hrisca cu multa salata de varza+mazare verde+betisoare de crab+ulei de masline:P:P:P

GCM 04 apr 2012 08:44:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Neata girls. Mi's la work si va mai citesc printre picaturi. Ma doare stomacul again asadar ma tratez cu covrigei.
Marinuto, e bine ca te doare cand te legi. Pune o frunza de varza si leaga'te, si suporta durere.

bellajane 04 apr 2012 09:05:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005619)
Neata,Ioana!
La munca si azi, schimb 1.De maine servesc schimb 3.
Eh...ce pap azi....E circ cand vine vorba de mancare.Aseara nu am avut timp sa pregatesc pachet si am plecat la magazinele din Calafat sa cumpar ceva, dietetic, comestibil....Mare prostie, aici nu gasesti mare lucru....Asa ca am luat asa: unabucata activia de baut, 4 bucati rosii, una bucata destul de mare sunca din piept de pui(nici nus tiu cum s ao cantaresc:((), una bucata cutie de carne presata de vita (care nici macar nu are valori nutritionale pe cutie) si o bucata banana.....Nu stiu ce si cand si cum sa mananc....Sper sa nu fie asa jale...;;)

Hai ca ai luat destul de multe...nici nu o sa le papi p toate;;) asa fac si eu cand lucrez 12 ore imi iau mancare cat pt 3 zile:)) si seara ma intorc cu ea acasa:D
Poi poti papa banana pana in pranz, rosii cu sunca si niste activia la pranz si la cina lasi carnea de vita :D

happygirldiana 04 apr 2012 09:07:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de bellajane (Post 1005651)

Hai ca ai luat destul de multe...nici nu o sa le papi p toate;;) asa fac si eu cand lucrez 12 ore imi iau mancare cat pt 3 zile:)) si seara ma intorc cu ea acasa:D
Poi poti papa banana pana in pranz, rosii cu sunca si niste activia la pranz si la cina lasi carnea de vita :D

Asa ma gandisem si eu dar nu stiu cate calorii are carnita de vita:( Fi-mi-ar capul al naibii....Nu am avut cum sa ma uit la valori pentru ca nu era magazin cu autoservire:D

bellajane 04 apr 2012 09:07:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1005626)
Buna >:D<>:D<>:D<. mam dat draga cu de toate si nimik nu ma ajuta...doar sa ma vada un medic...sa vad ce am....azi sunt la amidon si vreau sa pap hrisca cu multa salata de varza+mazare verde+betisoare de crab+ulei de masline:P:P:P

betisoare de crab???? nu au proteine:-/? nu cred ca ai voie:( in rest cred ca este ok :)

bellajane 04 apr 2012 09:12:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005654)


Asa ma gandisem si eu dar nu stiu cate calorii are carnita de vita:( Fi-mi-ar capul al naibii....Nu am avut cum sa ma uit la valori pentru ca nu era magazin cu autoservire:D

eu zic ca MAXIM 200 calorii \100 gr....asa ca nu e grav:)

diagio 04 apr 2012 09:22:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
salut fete >:D<...am stat sa va citesc pana acum :)....
sa aveti o zi frumoasa >

Kclaudyia 04 apr 2012 09:25:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Buna fetele mele dragi!

Vad ca sunteti puse pe vorba azi nu gluma!

Ioana welcome back! >:D<>:D< I missed you honey!

Marinuta, parerea mea e sa lasi piciorul sa se vindece si apoi faci miscare.. Asa zic eu ca mai rau faci, daca il fortezi :-s

Dienush in cartea Mihaelei Bilic zica ca o portie de carne de vita (~150 g) are 240 de calorii...

Cristina si eu mananc cam multi carbo, de ex ieri am depasit un pic nu mult limita si ma simt asa de umflata azi :(( Nu mananc paine.. am luat carbo din mere, varza si lacatate..
Daca tu te simti pregatita sa incepi o noua dieta go for it! Noi desigur ca te vom sustine!

Andreea.. hai ca o sa treaca si perioada asta.. Or veni ele si zilele mai bune.. Daca te simti in stare si e frumos afara poti iesi la alergat.. Sportul te ajuta mult cand ai stari dintr-astea nasoale, cel putin asa e cazul la mine.. De cate ori fac sport ma simt mai linistita! >:D<>:D<

bellajane 04 apr 2012 09:53:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de diagio (Post 1005667)
salut fete >:D<...am stat sa va citesc pana acum :)....
sa aveti o zi frumoasa >

Buna Dia>:D< miss you:-*
ce mai faci?
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1005677)
Buna fetele mele dragi!

Vad ca sunteti puse pe vorba azi nu gluma!

Ioana welcome back! >:D<>:D< I missed you honey!

Marinuta, parerea mea e sa lasi piciorul sa se vindece si apoi faci miscare.. Asa zic eu ca mai rau faci, daca il fortezi :-s

Dienush in cartea Mihaelei Bilic zica ca o portie de carne de vita (~150 g) are 240 de calorii...

Cristina si eu mananc cam multi carbo, de ex ieri am depasit un pic nu mult limita si ma simt asa de umflata azi :(( Nu mananc paine.. am luat carbo din mere, varza si lacatate..
Daca tu te simti pregatita sa incepi o noua dieta go for it! Noi desigur ca te vom sustine!

Andreea.. hai ca o sa treaca si perioada asta.. Or veni ele si zilele mai bune.. Daca te simti in stare si e frumos afara poti iesi la alergat.. Sportul te ajuta mult cand ai stari dintr-astea nasoale, cel putin asa e cazul la mine.. De cate ori fac sport ma simt mai linistita! >:D<>:D<

Buna Clau>:D<:-* miss u too>:D<:x
Ce mai faci? Cum mai merge cu dieta si sportul?
O zi superba :)

Kclaudyia 04 apr 2012 09:59:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de bellajane (Post 1005705)

Buna Dia>:D< miss you:-*
ce mai faci?

Buna Clau>:D<:-* miss u too>:D<:x
Ce mai faci? Cum mai merge cu dieta si sportul?
O zi superba :)

Pai merge shontac shontac dar merge.. :D
Saptamanile astea inainte de Paste vreau sa trag tare, ca de Paste probabil va fi jale.. :D
Nu m-am mai cantarit de mult dar nici nu am de gand deocamdata.. Ma simt umflata si prefer sa stau departe de cantar..
Vreau sa scap de aripioare, love handles si imi scot Turbo Fire..
Nu stiu insa daca pack-ul are si programull. Ce sa faci si cand...
Ma poate ajuta cineva in privinta asta?


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:45:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO