forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dupa sarcina (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Jurnalul mamicilor 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10327)

MIRUTZA 16 apr 2012 08:05:09

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
La multi ani,Robest!Sa fi sanatos si cat mai cuminte;;)

Dorutza, ma gandeam azi la tine...ca de maine incepi " MAREA MOBILIZARE":D Mult succes la slabit!

nicoleta100 16 apr 2012 09:47:46

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 1014196)
La multi ani lui Robert, sa creasca mare si cuminte, sa aiba un inceput de an de gradi cat mai bun!

Va pup, ai o familie tare tare frumoasa Nicoleta, sa-ti traiasca si sa fiti fericiti!!!

Doamne ajuta!
Multumim de urari!
Am ceva emotii cu gradinita ,dar sper sa fie bine!:D
Sa ne laudam acum:nu mai facem pipi pe noi noaptea ,nu mai punem pampers ca suntem baieti mari (ii mai puneam noaptea dar nu facea nimik in el,dar acum nu mai vrea )si incepem sa vorbim din ce in ce mai corect ,cu fraze cat mai lungi!:D

Pupam un bebe frumos si cuminte,Viktor!:x:x:x:x:x
Citat:

Anterior postat de MIRUTZA (Post 1014203)
La multi ani,Robest!Sa fi sanatos si cat mai cuminte;;)

Dorutza, ma gandeam azi la tine...ca de maine incepi " MAREA MOBILIZARE":D Mult succes la slabit!

multumim!>:D<si noi va dorim sanatate si tot ce va doriti!:x
Si eu incep marea mobilizare ,poate nu asa mare ca a Dorutzei ,dar nu se mai poate asa! ieri la amiaza m-am cantarit imbracata in hainele de casa si cu micul dejun la ''bord '' si o felie de tort ,aveam 97,2!:((:((:((:((:((:((:((deci vreo 96 sigur!:-s:-s:-s:-s:-s

dorutza 16 apr 2012 10:39:24

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
La multi ani Robert! tare draguti sunteti Nico..
mirutza numai de miercuri incep, marti e ziua lui mama.. m-am vb cu Bobo si a zis si ea ca incepe..
sper doar ca de data asta merg pana la capat cu slabitul ca nu ma mai suport..
de sarbatorile astea am bagat o gramada de prajituri..:(( n-ama vut curajul sa ma urc pe cantar.. doar miercuri dimineata..:D

MIRUTZA 16 apr 2012 11:11:14

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Si pe mine ma tenteaza o mare mobilizare:D.Poate ne mobilizam toate, ca atunci cand am tinut Rina;;) si mai scapam de cateva kg...apoi iarasi pauza si apoi iarasi ne mai mobilizam :)) si uite asa pana la Craciun ne facem fotomodele toate:x

INCET DAR SIGUR;)

Gea 16 apr 2012 12:33:24

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
La mulţi ani Robert! Sa creşti mare, sănătos si fericit . Felicitări Nico pentru o familie minunată.

Gea 16 apr 2012 12:36:13

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Si eu am zis că de miercuri ma mobilizez cu sportul si cu Rina când mi se va gol:">ni frigiderul

nicoleta100 16 apr 2012 14:27:15

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 1014283)
La multi ani Robert! tare draguti sunteti Nico..
mirutza numai de miercuri incep, marti e ziua lui mama.. m-am vb cu Bobo si a zis si ea ca incepe..
sper doar ca de data asta merg pana la capat cu slabitul ca nu ma mai suport..
de sarbatorile astea am bagat o gramada de prajituri..:(( n-ama vut curajul sa ma urc pe cantar.. doar miercuri dimineata..:D

multumim!
si voi sunteti minunati!:x:x:x
oare incepi ceva anume sau ???:-/:-/:D
La multi ani mamei tale! sa fie sanatoasa ,sa creasca mare nepotelul!:xa mai slabit oare?:-/:-/:-/
Citat:

Anterior postat de MIRUTZA (Post 1014323)
Si pe mine ma tenteaza o mare mobilizare:D.Poate ne mobilizam toate, ca atunci cand am tinut Rina;;) si mai scapam de cateva kg...apoi iarasi pauza si apoi iarasi ne mai mobilizam :)) si uite asa pana la Craciun ne facem fotomodele toate:x

INCET DAR SIGUR;)

sa ai gura aurita ,vreau sa vad 80 kg pe cantar!;;);;);;);;)
Citat:

Anterior postat de Gea (Post 1014372)
La mulţi ani Robert! Sa creşti mare, sănătos si fericit . Felicitări Nico pentru o familie minunată.

multumim!:x:x
si voi sunteti frumosi! :x:x:x:x:x
Citat:

Anterior postat de Gea (Post 1014375)
Si eu am zis că de miercuri ma mobilizez cu sportul si cu Rina când mi se va gol:">ni frigiderul

cred ca Rina este ok!;););) a-ti vazut cat a slabit Moni30????:-/:-/:-/:-/

lulus07 16 apr 2012 15:13:45

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1014172)
Astazi (mai este un minut din ziua de azi ) este ziua lui Robert! a implinit 3 ani! (15.04.2012)
va pun cateva poze,am avut sambata si duminica musafiri destui de multi,in poze nasa cu copiii ,noi si niste vecini carora le plac copiii dar inca nu au )


(se pare ca pana am scris eu mesajul a inceput urmatoarea zi :P)

La multi ani! Sa fie sanatos!:x:-*>:D<

lulus07 16 apr 2012 15:16:56

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1014408)


cred ca Rina este ok!;););) a-ti vazut cat a slabit Moni30????:-/:-/:-/:-/

Nu! Cat? ca habar nu am cum sa o caut :">

lulus07 16 apr 2012 16:29:43

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Gata, am gasit-o la Rina :D Da, e grozav ca a reusit sa slabeasca 15 kg! Mai are foarte putin (cam un kg) si ajunge la greutatea dorita! Bravo ei!:-bd[*2*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:57:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO