Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #16431 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 15:13:35
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

am scris beneficiile si contraindicatiile,dar mi le-a luat la moderat..am uitat sa scriu sursa
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
angela av (09 sep 2013), claudia22 (06 sep 2013)
  #16432 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 15:38:55
sherpika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Emi, ginseng-ul e bun, dar e si un stimulent (energizant). In perioada asta, pana te mai linistesti, eu spun sa stai cumintica si sa nu-l incerci. Eu am probleme cu insomnia, nici macar ceai verde nu imi vine sa mai beau, cafeaua am diminuat-o la una slaba dimineata (sau cand ma trezesc), pe care o beau incet, in cateva ore. Stii si tu ca plantele pot fi salvatoare, dar pot face si rau daca le folosesti cand nu trebuie.
__________________


sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui sherpika:
angela av (09 sep 2013), claudia22 (06 sep 2013), myha (06 sep 2013), VentoFreddo (06 sep 2013)
  #16433 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 17:07:14
maryg's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 feb 2010
Locaţie: ., Romania
Dieta: personalizata
Date: 170cm, 71.4kg
Mesaje: 1.496
Aprecieri acordate: 88
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 68 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Bafta!!!!!!!!
Multumesc,Rozica !
Esti un exemplu drept de urmat !

Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul

spor la dat jos
fetele eu maine am ospat am ciorba de burta afara pe foc o fac la ceaun un gratar si acu tre sa ma apuc de tort ca de cand asteapta fiicamea
Multumesc.
La multi ani !Sa-ti creasca fetita mare si sanatoasa !

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,fetele
Mary,vad ca Miha nu a mai intrat sa ma iau la intrecere cu ea,hai sa ma iau cu tine,ca tot avem cam aceeasi greutate..desi o sa ma faci praf,sunt sigura,ca faci laaaa sppoooorrrtsuces!
Emy,tu esti mai inalta !Altfel sunt asezate kg.-le !Dar e bine si asa !Eu am inceput si nu ma las !O sa vedem ....sper sa dau si randament!
Faptul ca pot intra sa va dau raportul este f.imp.pt.mine .Cand imi este "lumea"mai grea ,am sa ma gandesc la tine si la cele 70 de kg.!

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Buna fetelor!
Vreau o dieta mai putin restrictiva.Sa vad ce iese.
Bafta!Si eu vreau o dieta fara restrictii exagerate !Emy zicea de Monty,trebuie sa o citesc.

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Fetele,eu doar ce am papat,pastrav la cuptor,in aceeasi tava am bagat cartofi pt al meu si pastai pt mine,nu m-am atins nici macar de un cartof,tare mandra mi-s.In schimb am mancat o megasalata de rosii,castraveti si ceapa,deabia culese din grsdina(numa ceapa cumparata),cu ume si ardei iute.Delicios a fost,desi ma luasem cu feisbuku si am cam uitat de tava..a iesit pestele mai sec asa..
Acum lenevesc..junghiul mai m-a lasat,dar daca fac miscari bruste il simt...
Bravo, Emy!
Imi aduci aminte de zilele mele bune,cand reuseam si eu !Ma tin dupa tine !
Acum ma duc la sport !

Va pup
__________________

maryg, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1910 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1652 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui maryg:
angela av (09 sep 2013), myha (06 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013), sherpika (06 sep 2013), VentoFreddo (06 sep 2013)
  #16434 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 18:39:08
claudia22's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: BRAILA/franta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 124kg
Mesaje: 1.758
Aprecieri acordate: 5.080
Am fost apreciat(a) de 2.812 ori in 975 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,fetele
Da Floricel,din pacate asa sunt,nu reusesc sa ma detasez,si ghici ce,azi am un junghi in inima de nu ma pot intoarce..cred ca e de la stres.Incerc sa nu dau importanta,dar nu am cum in anumite cazuri.Te pup,drum bun si multa sanatate familiei tale!

Mary,vad ca Miha nu a mai intrat sa ma iau la intrecere cu ea,hai sa ma iau cu tine,ca tot avem cam aceeasi greutate..desi o sa ma faci praf,sunt sigura,ca faci laaaa sppoooorrrtsuces!
Clau,ce petrecere dai?hmm..vin si eu la o farfurie de ciorba de burta,da-mi-o peste gard si fug,nu vreau sa fac deranj
Feli,ROzi,Serpi,pup,fetele,o zi frumoasa!
meniul de azi:
md-lapte cald cu miere,cuisoare,scortisoara si ardei iute
pranz-peste la cuptor cu salata
cina-telemea cu rosii
gustari-seminte cred
de azi incep sa iau un supliment,calciu,magneziu,cupru si mangan.Nu sunt convinsa,dar in ultimul timp am fost cu imunitatea praf,si ma apuca carceii..si acum la inima tot un fel de carcel simt..La doctor nuu ma duuuc!
Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Buna fetelor!
Emy eu intru aproape zilnic pe aici chiar daca nu reusesc sa scriu, sunt prinsa cu treburi si nu am curaj sa ma pun cu tine la intrecere, dar de cateva zile am redus nr de calorii si cred eu ca incepe sa se vada.Vreau o dieta mai putin restrictiva.Sa vad ce iese.
Meniul de azi:
MD-iaurt cu o lingurita de tarate de psilium
G1- o para
Pranz-ciorba de legume si un ou umplut+ o rosie
G2- struguri rosii
Cina-rosii cu branza, cred, inca nu sunt sigura.
Claudia petrecere frumoasa pentru bubulina ta, la multi ani inca o data!
Citat:
Anterior postat de maryg Vezi mesajul
Multumesc,Rozica !
Esti un exemplu drept de urmat !



Multumesc.
La multi ani !Sa-ti creasca fetita mare si sanatoasa !


Emy,tu esti mai inalta !Altfel sunt asezate kg.-le !Dar e bine si asa !Eu am inceput si nu ma las !O sa vedem ....sper sa dau si randament!
Faptul ca pot intra sa va dau raportul este f.imp.pt.mine .Cand imi este "lumea"mai grea ,am sa ma gandesc la tine si la cele 70 de kg.!


Bafta!Si eu vreau o dieta fara restrictii exagerate !Emy zicea de Monty,trebuie sa o citesc.


Bravo, Emy!
Imi aduci aminte de zilele mele bune,cand reuseam si eu !Ma tin dupa tine !
Acum ma duc la sport !

Va pup
merci de urari gata treaba gata tortu gata ciorba grataru il face sotu maine se face imediat am facut si mujdeiul yami usturoi ce imi place
emy te poftesc cu placere dar nu peste gard la masa cu noi
__________________
barbatilor le plac forme oasele sunt pentru caini
claudia22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2089 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui claudia22:
angela av (09 sep 2013), myha (06 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013), sherpika (06 sep 2013), VentoFreddo (06 sep 2013)
  #16435 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 19:43:32
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Hai Romaniaaa!!!!Sper ca nebunii astia sa lase la o parte ura si rasismul si sa se concentreze pe joc si pe fair-play..ma refer si la ai nostri si la ai lor..
Serpi,nu iau deocamdata
Mihahai,tu te iei dupa mine si eu dupa tine,uite asa iesim din impas
Claupai nu vin,ca daca vin la masa adio dieta,la cate bunatati ai facut tu acoloasa..peste gard,sufertasul cu ciorba de burta ca e de dieta Monty,dupa care ma ghidez,si gata,am scapat de ispiteSa aveti petrecere frumoasa!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
angela av (09 sep 2013), claudia22 (07 sep 2013), myha (06 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013), sherpika (06 sep 2013)
  #16436 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 20:06:36
myha's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 nov 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa si sport
Date: 170cm, 66.8kg
Mesaje: 2.605
Aprecieri acordate: 5.736
Am fost apreciat(a) de 4.067 ori in 1.239 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna fetelor!
Eu am avut o ora de rasfat...in cada cu spuma parfumata, apoi m-am masat cu zat de cafea, iar la final mi-am dat cu gel anticelulitic cu efect de incalzire si m-am infasurat in folie.Acu sunt toata infasata de la brau in jos
Ma alatur si eu Emy sa tin galerie alor nostri, sper sa nu iasa cu scandal prea mare...desi vedeam mai devreme ca adversarii au cam facut ravagii pe unde au trecut...au ce face bietii jandarmi in seara asta.
...si sper sa-ti tin companie si la programul de slabit, sa avem spor!....sper ca te-a mai lasat junghiuletul ala de la inima...poate daca bate Romania o sa te simti mai bine
Am facut si bici azi...ce fata constiincioasa sunt
Mary spor la slabit si tie, hai ca facem echipa.
Va pup pe toate...si pe Rozi, si pe Serpi, si pe Clau ....pe toateeee!
__________________
myha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui myha:
angela av (09 sep 2013), claudia22 (07 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013), sherpika (06 sep 2013), VentoFreddo (06 sep 2013)
  #16437 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 20:18:42
sherpika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Si eu ma mai uit la meci, desi cred ca daca fac liniste si ma mut pe balcon aud de la stadion ce se intampla (daca nu, cu siguranta de la vecini, la gol asa au strigat cu totii, de peste tot, ca nu cred ca era nevoie sa ma uit ). Intre timp am si niste bagels la crescut (nu stiu cum le spune in romana, cred ca covrigi, dar nu-s ca forma la fel, sunt rotunzi si cu gaura, se fierb prima data, apoi se dau la cuptor) - tot cu maia si faina integrala de spelta, mai am si aluatul de paine la dospit (prima dospire, il bag peste noapte la frigi, coc maine painea), rufe la spalat si dureri de burta ca-s in prima zi de rusi. O sa ma iau si eu la intrecere cu voi de luni, desi sunt varza din toate punctele de vedere, dar daca nu ma mobilizez, in curand o iau razna de tot .
O seara frumoasa, dragele mele!
__________________


sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui sherpika:
angela av (09 sep 2013), claudia22 (07 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013), VentoFreddo (06 sep 2013)
  #16438 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 22:46:40
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Miha,ce te resfeti tu iubitaSuna biiine de tot!
si dachiar ma miram,inainte de meci aveam junghiul,dupa gol mi-a disparut!hm..cred ca de la stres si suparare era,si cm m-am bucurat cum s-a rezolvatSucces si normal ca ne "intrecem",ce,in 3 nu putem?si cu Mary?sau si cu Serpi,in 4?Numa sa nu raman de caruta..

Serpisor,ce crezi,ca pe mine nu m-or auzit vecinii? si ce am strigat..noroc ca stau pe camp si vecinii sunt peste strada..F frumos au jucat,m-a uns la sufletel..eu nu urmaresc partidele decat daca joaca Romania,sau echipe romanesti cu alea straine..Cand joaca romani intre romani nu ma pasioneaza..eu sunt patrioataAi grija cu rusii..nu te obosi,tine cald la burtica si stai cumintica.
Ce de buni-buni faci..un bagals dela as vrea si eu..da iau numa gaura daca vreau luni scdere
Pupici fetele,merg la nani mai linistita.Noapte buna si weekend fain!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
claudia22 (07 sep 2013), myha (07 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013), sherpika (06 sep 2013)
  #16439 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 23:05:50
sherpika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Somnic usor, Emi! Si sa stii ca sunt facuti covrigii astia din faina integrala spelta si cu maia, dimineata sunt numai buni . Pun o poza, sa visezi frumos la noapte
Imagini ataşate
File Type: jpg DSC_9380.jpg (1,03 MB, 4 vizualizări)
__________________


sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui sherpika:
angela av (09 sep 2013), claudia22 (07 sep 2013), myha (07 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013)
  #16440 (permalink)  
Vechi 06 sep 2013, 23:22:44
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Gata,am papat,buna varzuca cu chiftelute..si vinul de rigoare
Angi,Iuli,nu v-am povestit sa va intristez,ci sa arat ca greutatile in viata au rolul lor.,.sa te intareasca si sa indrume spre ce ti-e scris.Plus ca asa apreciem mult mai mult tot ce avem..
Clau,iti faci singura de lucru,chiar consumati atata suc de rosii?spor sa ai

Iuli,ce mai face Aidutamergeti in picioruse?pupici pt amandoua!
SI am vazut ca m-a citit si o prietena draga(Diana-Cezara,tu te stii) asa m-am bucurat
Emy te imbratisez cu drag.
Da, are vreo saptamana de cand merge peste tot, ajunge unde nici cu gandul nu gandesti. Trebuie mereu sa fiu cu ochii pe ea si asta nu prea imi lasa timp de nimic altceva. Dar e atat de frumos cu fiecare etapa noua e din ce in ce mai frumos sa fiu mamica. Acum incepe sa bajbaie cuvinte, nu prea ii iese nimic, dar toata ziua vorbeste pe limba ei. E o dulceata, sunt extrem de mandra ca e a mea
Pun aici un videoclip cu ea, sper ca e in regula Mergem singure! - YouTube

Pupici multi tuturor fetelor!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui ras_cristalin:
angela av (09 sep 2013), claudia22 (07 sep 2013), rozica1965 (07 sep 2013), sherpika (06 sep 2013)
Răspunde

Informatii despre slabit
11, 30, 40, ani, calorii, cunoastem, dieta, jurnale, ne, peste, sanatos, slabit, vino


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 5917 23 aug 2012 23:24:13
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 7297 11 iun 2011 04:28:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5073 19 dec 2010 17:01:58
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole