View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 28 dec 2011, 19:12:59
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: MENIU ZILNIC sub 1000 de calorii, valoare 998

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Am inteles, dar ma gandeam ca ar fi poate mai util sa informam direct persoana in cauza decat sa scriem o lista neagra de sute de pagini pe care nu cred ca are cineva rabdare sa o parcurga cap-coada.
Nu este nevoie sa studiati tot acest subiect cap-coada, atentionarile au fost publicate aici inca din 2010, dar nu era public in forum.

Trebuie sa urmarim ultimele atentionari care se publica, de acum incolo (subiectul a devenit public de cateva zile).

Nu este in nici un caz 'lista neagra', este un ajutor-inlocuitor la aceste subiecte: http://forum.slabute.ro/slabit-extre...eaza-8830.html si http://forum.slabute.ro/anorexie/ate...orum-2162.html , in care trebuia sa publicam noi, problema era cu acoperirea intregului forum (mai alesa ca dimensiunea forumului a crescut foarte mult), ceea ce este foarte dificil de realizat de catre noi, oameni. De aceea s-a recurs la un astfel de mecanism, care sa faciliteze identificarea unor cazuri de infometare si intervenirea la timp.

Nu are sens sa se trimita atentionarea utilizatorului in cauza, stiti si voi cum sunt percepute astfel de atentionari - o persoana care se infometeaza este destul de greu de convins prin vorba si argumentele noastre, asa ca o atentionare nu rezolva nimic.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat