View Single Post
  #238 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 13:28:41
supergirl18's Avatar
supergirl18 supergirl18 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Heeey, iubita!
Pai asta ar fi varianta, doar carnita, dar oare reusesc Am tot calculat eu pe aici, dar numai de la oua am adunat 1.7 carbo + branza vreo 5-6 carbo, doar sa bag ton, piept curcan si peste. Si putina branza sau iaurt ceva, dar 1.4 sigur nu!
Da, sapt viitoare sper sa vad si eu ceva pe -
Ca oscilatiile astea nu-mi fac bine deloc, 2 zile urc caloriile, alte 2 sunt ok si ce pun in timpul saptamani stau si trag 1 sapt ca sa ajung la greutatea mea si am ajuns la concluzia ca ma chinui singura, tare masochista sunt.
Stiam ca ai sa-ti revii repede ca era ceva de moment. Dar ai vazut ca pt 2 zile de rasfat/mancat mult trebuie sa muncim 1 sapt? Sau cel putin in cazul meu asa e....
Iti multumesc ca esti pe aici.
Noapte buna si te pupic.

Da ...am observat...am un metabolism tare lenes cum manac mai mult se si vede la cantar...spre deosebire de alte persoane care manaca f mult si au niste arderi mama mama...cum e si sotul meu manaca de rupe si nu se ingrasa...Da ma bucur pt el..nu mi-ar placea sa-l vad si pe el cu gandu numai la diete,cum sunt eu
Din pacate rasfatu meu a durat o saptamana ..si ai dreptate pt 2 3 zile te poti chinui si 2 saptamani..te dau mult inapoi abaterile...da noi mergem inainte nu? nu ne lasam doborate asa usor...
Si azi am mancat destul de bine...nici nu imi este foame....
Nu te chinui asa mult cu carbo...eu am reusit fara sa vreau ..in sensu ca oricum imi propusesem cat mai putini carbo si am avut la indemana si alimente de genu asta..azi cred ca am mai multi pt ca am papat iaurt,cateva alune,niste perle de branza cu smantana..chiar sa ma uit ca am salvat meniul da nu m-am uitat...ideea e sa fie cat mai putin..si 30 40 e ok
Eu deja sunt rupta de oboseala..ca am mers mult pe jos prin caldura..si m-am trezit si devreme...o sa ma intind in pat probabil imi pun un film..ca diseara la 18 ma duc la sala...si am asa o lene si vreau neaparat sa-mi treaca
Te pup o zi cat mai frumoasa :*
Răspuns cu citat