Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #231 (permalink)  
Vechi 08 aug 2011, 17:49:59
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 15:53
Ou fiert, 100g - 155 calorii, 12.6 proteine, 10.6 grasimi, 424 colesterol, 1.1 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 1.1 zaharuri
Muschi de porc fara os, Hormel Always Tender, 40g - 58 calorii, 7.6 proteine, 2.9 grasimi, 19.6 colesterol, 0.3 carbohidrati, 0 fibre, 143.2 sodiu, 0 zaharuri

Prânz, ora 15:53
Telemea de vaca, 100g - 273 calorii, 19.4 proteine, 20.4 grasimi, - colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, - sodiu, 0 zaharuri
Ton maruntit in ulei, scurs, 180g - 335 calorii, 47.7 proteine, 14.6 grasimi, 55.8 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 712.8 sodiu, - zaharuri

Cina, ora 17:35
Carne de vita fiarta, 150g - 296 calorii, 47 proteine, 10.5 grasimi, 118.5 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri
Pastrama, 30g - 44 calorii, 6.5 proteine, 1.7 grasimi, 2 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 265.5 sodiu, 0 zaharuri
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1161 calorii, (mult)140.8 proteine, (mult)60.7 grasimi, 619.9 colesterol, (mic)1.4 carbohidrati, 0 fibre, 1121.5 sodiu, 1.1 zahar

ACTIVITATI FIZICE
Mers 3 mile/ora (4.8 km/h), ritm moderat, 100min - 253 calorii
Urcat pe scari, 10min - 92 calorii
Metabolism bazal - 1513 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1858 calorii
Cuminte am mai fost azi,daca as fi asa in fiecare zi bine as mai arata
1.4 carbohidrati?! glumessti?
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



Răspuns cu citat
  #232 (permalink)  
Vechi 08 aug 2011, 18:29:09
supergirl18's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
1.4 carbohidrati?! glumessti?
Sper sa reusesc si maine...miercuri sigur o dau pe pepene
Răspuns cu citat
  #233 (permalink)  
Vechi 08 aug 2011, 18:36:58
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Sper sa reusesc si maine...miercuri sigur o dau pe pepene
Pai si daca sari de la 2 zile la alta la mai multi carbo nu te ingrasi?
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



Răspuns cu citat
  #234 (permalink)  
Vechi 08 aug 2011, 20:16:42
supergirl18's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Pai si daca sari de la 2 zile la alta la mai multi carbo nu te ingrasi?
Pai depinde la ce fel de carbo sari...eu aleg fructele si legumele..si nu m-am ingrasat niciodata
Răspuns cu citat
  #235 (permalink)  
Vechi 08 aug 2011, 22:58:37
BornCrank's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
N-am mancat niciodata humus...e bun?? eu zic ca nu e asa mare problema....atata timp cat nu ai mancat dulciuri sau carbo cu indice glicemic ridicat...lintea si nautul sunt ok..mie imi plac f mult si ma impac bine cu ele in posturi.
Ma bucur ca esti pe baricade si te tii de treaba serios O sa se si vada in curand lucrul asta
Eu nu stiu ce sa manac la cina....habar nu am...cam bate vantu prin frigiderul meu..tre sa merg la cumparaturi de urgenta...
Da e bun , acum depinde de gusturi, daca iti place nautul, sigur o sa-ti placa humusul ca doar e facut din naut.
Nu este, dar ma baloneaza, si simt diferenta la burtica, exact ca la calorii, cand am oscilatii, nu-i bine.
Da, Ioana trebuie, pur si simplu mi-e rusine de tine, mama, de mine! Sapt asta nu stiu daca am diferente (vad maine), dar sunt cuminte de 3 zile si daca continui asa, sapt viitoare sunt pe minus garantat.
Nu stiu cand o sa se vada, cantarul nu prea ma intereseaza, chiar ma indispune, centimetrul e dusmanul meu.
Eeeii, gasesti tu ceva.


Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Gata eu am gasit ce sa pap la cina
Carne de vita fiarta din ciorba facuta de soacramea +o bucata de carne de vita din mazarea,facuta tot de ea...abia m-am abtinut sa nu dau iama in mazarea aia,era asa cremoasa..arata f bine...mai pe seara ma duc la cumparaturi...mi-e pofta de urda da nu mai gasesc la piata la ora asta..o sa-mi iau in zilele urmatoare
Alina tu ce faci??te odihnesti dupa fiesta ??
Ahh, ce bine ca-ti face soacra mancarica.
Pff numai odihna n-am bagat azi. Am umblat dupa-amiaza, treaba, plimbat, baruri....

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 15:53
Ou fiert, 100g - 155 calorii, 12.6 proteine, 10.6 grasimi, 424 colesterol, 1.1 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 1.1 zaharuri
Muschi de porc fara os, Hormel Always Tender, 40g - 58 calorii, 7.6 proteine, 2.9 grasimi, 19.6 colesterol, 0.3 carbohidrati, 0 fibre, 143.2 sodiu, 0 zaharuri

Prânz, ora 15:53
Telemea de vaca, 100g - 273 calorii, 19.4 proteine, 20.4 grasimi, - colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, - sodiu, 0 zaharuri
Ton maruntit in ulei, scurs, 180g - 335 calorii, 47.7 proteine, 14.6 grasimi, 55.8 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 712.8 sodiu, - zaharuri

Cina, ora 17:35
Carne de vita fiarta, 150g - 296 calorii, 47 proteine, 10.5 grasimi, 118.5 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri
Pastrama, 30g - 44 calorii, 6.5 proteine, 1.7 grasimi, 2 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 265.5 sodiu, 0 zaharuri
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1161 calorii, (mult)140.8 proteine, (mult)60.7 grasimi, 619.9 colesterol, (mic)1.4 carbohidrati, 0 fibre, 1121.5 sodiu, 1.1 zahar

ACTIVITATI FIZICE
Mers 3 mile/ora (4.8 km/h), ritm moderat, 100min - 253 calorii
Urcat pe scari, 10min - 92 calorii
Metabolism bazal - 1513 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1858 calorii
Cuminte am mai fost azi,daca as fi asa in fiecare zi bine as mai arata
Wow, ce meniu ai! Bravo! Cati carbo ai! Doar din ou l-ai luat, ah...as incerca si eu o zi de carne, oare as reusi?
Ete ca m-ai facut curioasa si-mi salvez meniul pe ziua de azi si incerc sa-l fac pe ala de maine pe foaie sa vad cati carbo adun, chiar acum ma bag la calculat.


Eeeiii, ia vezi ca ne suparam! Pai tu arati FOARTE BINE! Nici nu mai ai de unde sa slabesti, tie iti trebuie mentinere.
Hai, ca azi am stat si-am meditat, am zis ca a trecut 1 luna de concurs si eu am fost nesimtita cu mine, te-am dezamagit pe tine, mine, mama, dar mai sunt 2 luni de concurs, sanse sa urcam nu-s, dar macar slabesc pt mine si apoi nu te dezamagesc pe tine.
Te pupic scumpo!
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
  #236 (permalink)  
Vechi 08 aug 2011, 23:06:32
supergirl18's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Da e bun , acum depinde de gusturi, daca iti place nautul, sigur o sa-ti placa humusul ca doar e facut din naut.
Nu este, dar ma baloneaza, si simt diferenta la burtica, exact ca la calorii, cand am oscilatii, nu-i bine.
Da, Ioana trebuie, pur si simplu mi-e rusine de tine, mama, de mine! Sapt asta nu stiu daca am diferente (vad maine), dar sunt cuminte de 3 zile si daca continui asa, sapt viitoare sunt pe minus garantat.
Nu stiu cand o sa se vada, cantarul nu prea ma intereseaza, chiar ma indispune, centimetrul e dusmanul meu.
Eeeii, gasesti tu ceva.




Ahh, ce bine ca-ti face soacra mancarica.
Pff numai odihna n-am bagat azi. Am umblat dupa-amiaza, treaba, plimbat, baruri....



Wow, ce meniu ai! Bravo! Cati carbo ai! Doar din ou l-ai luat, ah...as incerca si eu o zi de carne, oare as reusi?
Ete ca m-ai facut curioasa si-mi salvez meniul pe ziua de azi si incerc sa-l fac pe ala de maine pe foaie sa vad cati carbo adun, chiar acum ma bag la calculat.


Eeeiii, ia vezi ca ne suparam! Pai tu arati FOARTE BINE! Nici nu mai ai de unde sa slabesti, tie iti trebuie mentinere.
Hai, ca azi am stat si-am meditat, am zis ca a trecut 1 luna de concurs si eu am fost nesimtita cu mine, te-am dezamagit pe tine, mine, mama, dar mai sunt 2 luni de concurs, sanse sa urcam nu-s, dar macar slabesc pt mine si apoi nu te dezamagesc pe tine.
Te pupic scumpo!

Buna
Am mai intrat odata inainte de culcare..sa vad care e treaba pe aici si vad ca ai aparuut..
Eu zic ca daca te straduiesti poti sa tii o zi cu,carnita..si in privinta slabitului...stai linistita...doar ne-am pus pe treaba aman2 ..nu mai calcam stramb (prea curand) vor aparea si rezultatele..eu sunt multumita ca am dat jos ce am pus la mare...garantat in 2 luni va fi si mai bine
Te pup,noapte buna si mai vb maine
Răspuns cu citat
  #237 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 00:05:18
BornCrank's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Buna
Am mai intrat odata inainte de culcare..sa vad care e treaba pe aici si vad ca ai aparuut..
Eu zic ca daca te straduiesti poti sa tii o zi cu,carnita..si in privinta slabitului...stai linistita...doar ne-am pus pe treaba aman2 ..nu mai calcam stramb (prea curand) vor aparea si rezultatele..eu sunt multumita ca am dat jos ce am pus la mare...garantat in 2 luni va fi si mai bine
Te pup,noapte buna si mai vb maine

Heeey, iubita!
Pai asta ar fi varianta, doar carnita, dar oare reusesc Am tot calculat eu pe aici, dar numai de la oua am adunat 1.7 carbo + branza vreo 5-6 carbo, doar sa bag ton, piept curcan si peste. Si putina branza sau iaurt ceva, dar 1.4 sigur nu!
Da, sapt viitoare sper sa vad si eu ceva pe -
Ca oscilatiile astea nu-mi fac bine deloc, 2 zile urc caloriile, alte 2 sunt ok si ce pun in timpul saptamani stau si trag 1 sapt ca sa ajung la greutatea mea si am ajuns la concluzia ca ma chinui singura, tare masochista sunt.
Stiam ca ai sa-ti revii repede ca era ceva de moment. Dar ai vazut ca pt 2 zile de rasfat/mancat mult trebuie sa muncim 1 sapt? Sau cel putin in cazul meu asa e....
Iti multumesc ca esti pe aici.
Noapte buna si te pupic.
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
  #238 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 13:28:41
supergirl18's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Heeey, iubita!
Pai asta ar fi varianta, doar carnita, dar oare reusesc Am tot calculat eu pe aici, dar numai de la oua am adunat 1.7 carbo + branza vreo 5-6 carbo, doar sa bag ton, piept curcan si peste. Si putina branza sau iaurt ceva, dar 1.4 sigur nu!
Da, sapt viitoare sper sa vad si eu ceva pe -
Ca oscilatiile astea nu-mi fac bine deloc, 2 zile urc caloriile, alte 2 sunt ok si ce pun in timpul saptamani stau si trag 1 sapt ca sa ajung la greutatea mea si am ajuns la concluzia ca ma chinui singura, tare masochista sunt.
Stiam ca ai sa-ti revii repede ca era ceva de moment. Dar ai vazut ca pt 2 zile de rasfat/mancat mult trebuie sa muncim 1 sapt? Sau cel putin in cazul meu asa e....
Iti multumesc ca esti pe aici.
Noapte buna si te pupic.

Da ...am observat...am un metabolism tare lenes cum manac mai mult se si vede la cantar...spre deosebire de alte persoane care manaca f mult si au niste arderi mama mama...cum e si sotul meu manaca de rupe si nu se ingrasa...Da ma bucur pt el..nu mi-ar placea sa-l vad si pe el cu gandu numai la diete,cum sunt eu
Din pacate rasfatu meu a durat o saptamana ..si ai dreptate pt 2 3 zile te poti chinui si 2 saptamani..te dau mult inapoi abaterile...da noi mergem inainte nu? nu ne lasam doborate asa usor...
Si azi am mancat destul de bine...nici nu imi este foame....
Nu te chinui asa mult cu carbo...eu am reusit fara sa vreau ..in sensu ca oricum imi propusesem cat mai putini carbo si am avut la indemana si alimente de genu asta..azi cred ca am mai multi pt ca am papat iaurt,cateva alune,niste perle de branza cu smantana..chiar sa ma uit ca am salvat meniul da nu m-am uitat...ideea e sa fie cat mai putin..si 30 40 e ok
Eu deja sunt rupta de oboseala..ca am mers mult pe jos prin caldura..si m-am trezit si devreme...o sa ma intind in pat probabil imi pun un film..ca diseara la 18 ma duc la sala...si am asa o lene si vreau neaparat sa-mi treaca
Te pup o zi cat mai frumoasa :*
Răspuns cu citat
  #239 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 15:29:58
BornCrank's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Da ...am observat...am un metabolism tare lenes cum manac mai mult se si vede la cantar...spre deosebire de alte persoane care manaca f mult si au niste arderi mama mama...cum e si sotul meu manaca de rupe si nu se ingrasa...Da ma bucur pt el..nu mi-ar placea sa-l vad si pe el cu gandu numai la diete,cum sunt eu
Din pacate rasfatu meu a durat o saptamana ..si ai dreptate pt 2 3 zile te poti chinui si 2 saptamani..te dau mult inapoi abaterile...da noi mergem inainte nu? nu ne lasam doborate asa usor...
Si azi am mancat destul de bine...nici nu imi este foame....
Nu te chinui asa mult cu carbo...eu am reusit fara sa vreau ..in sensu ca oricum imi propusesem cat mai putini carbo si am avut la indemana si alimente de genu asta..azi cred ca am mai multi pt ca am papat iaurt,cateva alune,niste perle de branza cu smantana..chiar sa ma uit ca am salvat meniul da nu m-am uitat...ideea e sa fie cat mai putin..si 30 40 e ok
Eu deja sunt rupta de oboseala..ca am mers mult pe jos prin caldura..si m-am trezit si devreme...o sa ma intind in pat probabil imi pun un film..ca diseara la 18 ma duc la sala...si am asa o lene si vreau neaparat sa-mi treaca
Te pup o zi cat mai frumoasa :*
In general barbatii n-au nici un stres! Imi vine sa-i omor!
Da, cel putin pe mine abaterile astea ma omoara, ma chinui singura si nu inteleg de ce. Tu faci mai multa miscare, ai arderile mai rapide, eu nu! Eu am mancat la MD- branza, g1- branza, pranz muuuulta carne + ciuperci, a iesit asa de bun ca nu ma mai opream , iar la g2 si cina n-am idee ce o sa mananc, mi-am luat peste, dar l-as lasa pt maine la pranz. O sa postez si eu meniul si neaparat ceva de exercitii diseara.
Odihna placuta si spor la sala diseara!
Pupic si tie!
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
  #240 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 19:44:58
supergirl18's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

La mine au intervenit niste modificari in meniu..si la sport si la papa ..mi-e ciuda dar asta e tre sa iti zic
M-am echipat eu frumos de sala..m-am dat cu crema anticelulitica tot corpu..mi-am luat costumu meu de transpirat pe dedesubt apoi mi-am tras hainele de sala ..plec si cand sa ajung la sala INCHIS Daca eu n-am mai fost de 2 sapt nu mai stiu noutati si cred ca e in co instructorul..muream de ciudaaa..ei apoi am mers la cumparaturi..si sotu meu scump si-a luat un baton de snikers..si am luat o gura de la el..cred ca 10-15 g...asta dupa ce am poftit prin market la o gramada de prostii da m-am abtinut sa nu cumpar..inghetata,biscuiti cu cioco,chiar voiam sa-mi cumpar ingrediente pt paste ..nu stiu ce am parca as fi gravidaaa Mi-am luat niste alune f bune si chiar acu la ora asta eu mestec niste alune ca am pofta de ele ...grav stiu da ma bucur ca m-am abtinut sa nu-mi iau inghetata
Alina sa nu te mai plangi ca te dai inapoi,nu esti singura masochista...dupa o zi perfecta de proteine uite cum am dat-o asa ca...pt maine mi-am luat tot felul de fructe ca vreau sa-mi fac salata de fructe cu miez de nuca...si legumeee..si atat vreau.
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
2011, bikini, calorii, concurs, concursul, dieta, grupul, sanatos, sexy, slabit, slabute, toamna


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Grupul Siluete - Concurs Slabute la Toamna, 2011 Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 257 20 sep 2011 11:18:19
Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011 Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 131 03 sep 2011 09:31:46
Grupul SuperSlabute! - Concurs Slabute la Toamna, 2011 Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 40 03 aug 2011 15:59:48
Discutiile participantelor la Concursul de slabit sanatos Slabute la Toamna! Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 0 11 iul 2011 20:31:09
NOU! Grafice evolutie pentru concursul "Slabute de Pasti 2011" vadmin Sectiunea - Slabute CONCURS 2 11 mai 2011 20:38:24

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole