View Single Post
  #3383 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 15:03:59
danasonrisa's Avatar
danasonrisa danasonrisa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Dragele mele sunt fericita caci sotul mi-a reparat bicicleta cea de camera si de astazi voi continua si sa mai pedalez+ si 600 abdomene pe zi
Sa ai spor!
Citat:
Anterior postat de Crystynna Vezi mesajul
Buna fetelor.
Am lipsit in ultimele zile de pe forum pentru ca nu am mai avut timp de calculator. Trebuie sa recunosc ca am trisat. Am fost sa o ajut pe mama sa faca prajituri pentru ca sambata isi face tatal meu ziua si nu m-am putut abtine sa nu mananc, iar concluzia este ca sunt extrem de dezamagita de mine. Pe langa prajituri am mai mancat si paine. Dar de maine back to sport and diet. Sper ca sambata sa nu cad tentatiei la chef.
Revin cu stiri. Va pup.
Ce a fost a fost...important este de va fi!
Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
aaaa....am uitat sa va intreb ceva ... ...eu am o slabiciune pt pepsi cola , am ajuns sa cred k snt dependenta...dar cred k snt umpic...are ceva dak mai scap kte un pahar doua... ...
Eu am citit numai de rau despre acest suc, ar fi bine daca ai renunta la el!
Citat:
Anterior postat de Ionita Diana Vezi mesajul
Buna . Ma numesc Diana si de aproape un an am devenit putin mai aspra cu modul in care arat . Am doar 17 ani dar imi doresc enorm de mult sa mai slabesc avand 58 de kg la 1.62 . Crede-ti ca ma puteti ajuta sa mai slabesc aproximativ 5 kg intr-un interval de o luna si ceva ?
Aveti grija de voi .
Bine ai venit Diana! Spune-ne cam ce mananci, daca faci sport...
Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Da, slabuto acum sunt si eu in rindul lor,dupa intrerupere de 3 luni, ieri mam urcat pe bicicleta si am facut 2 ore adica 1005 calorii si astazi diminiata tare ma mai dureau muschii, si acuma deameaza fetita cit doarme tot mai pedalez ca apoi se trezeste si numai pot sa imi termin treaba. Pupici
Bravo Marinuta!
Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
...sincer nu ma prea dau in vant dupa ceaiuri..dar am zis k vreau sa incep sa beau ceai verde ....eu snt adepta apei plata cu lamaie...numai dinaia beau...inainte beam foarte multa, acuma de knd cu pepsi am mai lasato deoparte ... incet incet renunt si la pepsi...de fapt ii k si renuntat ...
Vei reusi cu siguranta
Citat:
Anterior postat de cristi2201 Vezi mesajul
Buna fetelor! Eu sunt noua pe aici. Am auzit de voi de la colega de camera de mai mult timp si acum m-am hotarat sa apelez si eu la ajutorul vostru.Am 19 ani si jumatate si imi doresc sa slabesc. M-am hotarat sa va scriu acum, deoarece in momentul de fata cu o mana va scriu si cu celalata sunt in punga de saratele cu chimen. desi sunt constienta ca nu trebuie sa le manac, nu ma pot lasa. Pana acum nu am reusit decat sa stau cateva zile fara sa mananc dulce si alte alimente interzise, insa la sfarsit de saptaman dau iama in bucatarie in tot ceea ce gasesc si uit de tot sacrificiul facut. Nu e nimeni care sa ma sustina. Va rog sa ma ajutati. Am nevoie de cineva cu care sa vorbesc si care sa ma ambitioneze. Va rog din tot sufletul sa ma ajutati. Sunt disperata, deoarece am impresia ca pe zi ce trece ma ingras mai rau. Va multumesc! O seara frumoasa!
Buna Cristi! Totul pleaca de la creier, trebuie sa iei o hotarare tu cu tine!
Citat:
Anterior postat de cristi2201 Vezi mesajul
Iti multumesc pentru mesaj si sper ca ne vom sustine reciproc in serile grele , pentru ca ai dreptate, seara e cel mai groaznic moment ... parca picioarele merg fara mine catre bucatarie . Spor la slabit!
Mama lor de picioruse, le pap Esti miriapod cumva???
Si spor la slabit si mie pentru ca : De maine voi slabi ! Trebuie !
Asa imi place!
Citat:
Anterior postat de cristi2201 Vezi mesajul
Buna dimineata slabutelor! De astazi m-am hotarat sa imi schimb viata printr-o alimentatie mai sanatoasa. Am citit despre multe dintre voi si mi-am facut si eu un jurnal, pe care l-am adaugat la semnatura. Va invit sa il cititi si sper ca vom avea despre ce discuta pe baza lui. Va urez un week-end placut :*
Felicitarile mele sincere, mult succes!
Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
buna fetelor!!!!! ce faceti? eu mam apukt de curatenie...mai dau kteva calorii jos, dak nu pot alerga azi din kuza ploii... pupici
Spor la treaba, si eu am azi program de dereticat prin casa...
__________________
Jurnal danasonrisa