View Single Post
  #49 (permalink)  
Vechi 04 sep 2009, 16:48:50
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Frumoasa, sanatoasa si supla la 30 de ani :)

Citat:
Anterior postat de laurita Vezi mesajul
Am 39 de ani si nici un rid.Masti fac de 2-3 ori pe an,crema imi pun cand imi aduc aminte.Cu cat va este mai frica de riduri fetelor,cu atat mai repede o sa le faceti.Nu va ganditi ca o sa imbatraniti.Daca sunteti ingrijorate de acum,ce veti face mai tarziu?Fiti vesele,distrati-va.Sunt de accord cu tine Luna.O baba pe scena (care stie ce cauta acolo)si care este sigura pe ea este de invidiat.P.S.Si cu incruntatul este o chestie,nu ma incrunt nici chiar atunci cand sunt suparata...In timpul zilei port in permanenta ochelari de soare daca ies din casa.Chiar si pe timp de iarna(locuiesc de foarte multi ani in Grecia).Ochelarii cred ca m-au salvat.
Buna Laurita si bine ai venit printre noi tocmai din Grecia

Cam asa este si cazul mamei mele, care nu a folosit creme pana la varsta de 40 de ani si arata brilliant

Dar, mama a trait in alta perioada, noi traim intr-o lume foarte poluata, murdara si stres zilnic...

Eu folosesc doar lapte demachiant si saptamanal imi mai fac masti, in rest nu ma chiar omor cu tot felul de inovatii in domeniu.... m-am calmat, desi inainte cautam cu disperare tot ce aparea nou..

Iar legat de ochelari, intr-adevar te ajuta, nu iti mai strambi fata de la soare si deci nu iti faci riduri

Dispozitia buna este cheia succesului in toate
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii