Subiect: Jurnal danuta
View Single Post
  #49 (permalink)  
Vechi 21 aug 2010, 00:20:57
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal danuta

Citat:
Anterior postat de danuta Vezi mesajul
Buna slabuta!
Vara asta mai mult am muncit,am avut 2 saptamani de concediu dar din motive financiare nu am putut pleca pe undeva,am fost la tata la tara cu sora mea-ea sta in italia si ne vedem o data pe an-,am fost de cateva ori la Braila la lacul sarat si m-am odihnit.Acum gata,am inceput munca si am de munca slava domnului,munca multa pe bani putini se gaseste din belsug.Sa stii ca de obicei ma cojeam si eu dar anul asta chiar deloc,poate si din cauza ca am luat-o treptat sau poate a contat si apa sarata rau de la lac,chiar nu stiu.
Cu dieta,nici nu ma tin de ea nici nu ma las,adevarul e ca nu fac abuz la mancare dar musai trebuie sa ma apuc de bicicleta dara stept sa se racoreasca ca pana acum cred ca aveam peste 30 grade in casa ...........vom vedea.
Un weekend placut si te mai astept pe la mine!
Nici eu nu am fost plecata intr-un loc anume, turistic sa ii zicem am stat 1.5 luna la parintii mei, am mancat 100% sanatos , incat laptele din Bucuresti imi provoaca o stare ciudata de greata, ii simt gustul artificial.

Tot cu parintii mei am fost 2 zile la mare, putin, dar eu sunt multumita, chiar a fost bine acasa.

Da, anul acesta si cred ca si la anul va fi asa, munca multa pe bani putini

Cu caldura ai dreptate, cum ma apuc sa fac ceva imi zvacnesc creierii, prea cald
Vreau racoare si cat mai repede, urasc fierbinteala asta.

Numai bine si tie, sa ai un weekend cat mai placut
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii