View Single Post
  #508 (permalink)  
Vechi 08 mai 2011, 11:42:36
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Concurs online II (9 mai - 4 iulie 2011) - "Slabute la vara"

Buna ziua fetelor

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Slabuta, daca un grup nu are 7 membri nu intra in concurs? Inteleg ca e un dezavantaj, dar cred ca stii ca lidera de la Yes...we can nu prea mai vine la calculator pana luni dimineata. O sa intram in concurs sau iesim automat?
Citat:
Anterior postat de Rocsanna25 Vezi mesajul
Te asteptam in echipa noastra Anca doar ca ne lipseste liderul sa poata face invitatia. Avem nevoie de inca 3 slabute. Slabuta ce se va intampla cu noi? Nu vom mai intra in concurs, este?
Buna Animis si Rocsanna,

Daca un grup nu are 7 membri nu poate participa.

Luni se genereaza lista cu grupuri si membri, deci nu se mai pot face invitatii.

Singurul lucru care il pot propune e sa o fac pe Pamy Lider de grup si sa faca ea invitatiile.

Citat:
Anterior postat de Verandreea Vezi mesajul
Neata Slabuta am si eu o dilema cu pozele: este ok daca ramonaelena are pozele puse la ea in album acum e la munca si le va muta la grup azi ori maine? iar Yoyo2708 numai azi le pune ca nu a avut cum sa si le faca sper ca e ok
Buna Vera,

Este ok.

Citat:
Anterior postat de elenavulpe Vezi mesajul
SLABUTA si grupul TopGirls este complet:
LeeLyy
elenavulpe
crissa08
dayanna
MELCUSORUL
jeorjel
Mariyana

Va pup fetelor coechipiere. Bun venit in grupa celor pe care inca nu le cunosc si ne citim in pagina concursului, unde deja au inceput discutiile:
http://forum.slabute.ro/grupuri/topgirls.html
Multumesc
Actualizez imediat pe prima pagina.

Citat:
Anterior postat de LeeLyy Vezi mesajul


Buna dimineata, Slabuta! Buna dimineata tuturor!
Asa cum a spus si Nana, grupul nostru este complet numai ca pozele vor aparea pana cel tarziu ora 23. Este OK?
Buna Leelyy,

Este ok.

Citat:
Anterior postat de nicoleta1983 Vezi mesajul
Buna dimineata,Slabuta!Meniurile nu trebuie sa le scriem in avans-adica marti 10 mai 2011 sa fie scrise pe o saptamana.In fiecare zi se scrie meniul respectiv,iar dupa o saptamana marti 17 mai 2011 sa fie toate complete,nu?Am inteles bine?
Buna Nicoleta,

Meniurile trebuie salvate fie zilnic adica, 9, 10, 11, 12.... mai, fie pentru o saptamana intreaga, cel tarziu marti, 17 mai (meniuri pentru o saptamana 9-17 mai) ora 23.59

Nu se fac meniuri in avans. Se fac dupa ce ai mancat.

Citat:
Anterior postat de LeeLyy Vezi mesajul
Slabuta am o mare rugaminte: ar putea trece Nana (elenavulpe) ca lider de grupa? deoarece ea sta mai bine cu timpul si cu organizarea decat mine. Am vorbit si cu ea si este de acord. Daca este nevoie, voi lua acceptul si de la celelalte coechipiere. Multumesc!
Cand te afli in grupul social creat, ai optiunea "Transfera grupul". Acolo scrii numele exact.
Si apesi pe buton. Se va transfera automat.

Citat:
Anterior postat de twetty Vezi mesajul
buna slabuta vreau sa intru si eu in concurs cineva sa ma invite mai are loc? pupici si debea astept
Tweety trebuie sa mentionez ca in concurs infometarea nu este permisa.

Citat:
Anterior postat de Narawen Vezi mesajul
Buna ziua! As dori sa ma inscriu si eu in concurs. Stiu ca e cam pe ultima suta de metri. I will make you proud. Astept o invitatie. Daca nu, oricum ma voi stradui in urmatoarele saptamani sa devin slabuta^^
Buna Narawen,

In grupul "Yes.. we can" mai sunt locuri, poate te iau fetele cu ele

Citat:
Anterior postat de alina2245 Vezi mesajul
va rog primiti ma si pe mine in concurs.sunt disperata sa slabesc.in 17 iulie voi fi nasa si nu pot sa ma prezint asa.cred ca asta ar fi cel mai mare ajutor al meu.ma chinui de foarte mult timp sa slabesc si nu reusesc.azi m am trezit cu gandul sa imi fac un jurnal in care sa imi trec tot ce mananc ca sa ma pot controla mai usor si am dat direct de voi.cred ca este un semn.va rog sa imi trimiteti invitatie.sper sa nu fie prea tarziu.
Buna Alina,

Sa vedem, poate mai sunt locuri.

Citat:
Anterior postat de allanah Vezi mesajul
Slăbuța,

Am verificat încă odată pozele pentru grupul meu.
Cu Gabytza nu știu ce s-a întâmplat. Mi-a confirmat ieri că pune pozele, dar văd că nu apar.
Mihaelei i-am scris două mesaje, dar nu a intrat de ieri. Inițial știu că problema era faptul că nu are baterii la cameră, dar mi-a spus că în week-end se rezolvă.

Te țin la curent!
Buna Allanah,

Ok, merci pentru informatii.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat