View Single Post
  #77 (permalink)  
Vechi 23 oct 2011, 11:59:08
supergirl18's Avatar
supergirl18 supergirl18 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 14 mar 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Fructe si Legume
Date: 180cm, 74.5kg
Mesaje: 424
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Hello Ioana! Te vad on, esti la munca? Eu acum am vazut mesajul tau. Eu trag spre pat ca azi noapte n-am dormit. SPER sa dorm in seara asta, ma cam doare burta, cred ca da semne de CM. Am fost la cumparaturi azi, m-am tot uitat dupa un palton, dar nu m-a atras nimic, aveau niste camasi superbe. Iti place colectia noua?Mie imi place modelul de camasi care se poarta anul asta. Mi-am luat 3, dar pantaloni n-am gasit. Neaparat trebuie sa mai dau jos din fundul asta mare.
Probabil ai celulita daca strangi cu mana, dar asa lasa-ma sa nu te cred. Felicitarile mele ca ai un program incarcat si ca nu te lasi de sport!
Marti iti tin pumnii!
Noapte buna!
Multumesc muult !!!pt ca imi tii pumnii..am nevoie
Da imi plac muult camasutele,chiar ieri mi-am luat una f draguta...pantaloni si eu am nevoie,toti care ii am stau aiurea pe mine,sapt asta vreau sa-mi iau ceva nou.Si eu am cautat geaca,si am gasit ceva f frumos...tot ieri mi-am luat-o+ o pereche e cizme superbeeee...si cam atat
Poate pui si tu o poza ceva cu tine si o camasuta noua sa-mi arati si mie ca sunt curioasa ce modele ai tu
In rest ...sufar de anxietate in ultima vreme...am asa o stare de agitatie,nici eu nu ma odihnesc prea bine noaptea...e o bucurie pt mine cand dorm ca lumea o noapte intreaga...chiar nu stiu de ce...
Răspuns cu citat