Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între alinteanu şi rozica1965

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între alinteanu şi rozica1965
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 21 la 30 din 70
  1. alinteanu
    01 ian 2016 09:44:53 - permalink
    alinteanu
    La multi ani rozica scumpa. Asa e, aia e greutatea 105,2. Mereu uitam sa intru si pe forum ca sa iti spun greutatea, dar lasa ca de acuma am sa fiu mai atent, si.......normal ca raman in concurs. Sper ca de luna asta sa ma apuc si de ceva exercitii fizice.
  2. rozica1965
    31 dec 2015 17:07:12 - permalink
    rozica1965
    Ai 105,2 ,cum arata graficul de evolutie? Asa te trec la concurs. Daca e gresit,voi remedia cand ma anunti.
  3. rozica1965
    31 dec 2015 12:08:08 - permalink
    rozica1965
    Esti amorezat de tot uiti sa dai raportul? Si sa imi zici daca participi in continuare!
  4. rozica1965
    31 dec 2015 08:13:58 - permalink
    rozica1965
    La multi ani!!!
    Spune si kg-le!
  5. alinteanu
    31 dec 2015 07:08:06 - permalink
    alinteanu
    La multi ani Rozica draga. Un an nou plin de realizari, cu targete indeplinite, iar cantarul sa aiba afisaze prietenoase. La multi ani in 2016! ))
  6. rozica1965
    27 dec 2015 10:35:40 - permalink
    rozica1965
    Pana joi iti mai revii.....de la visinata!
  7. alinteanu
    27 dec 2015 08:12:41 - permalink
    alinteanu
    ohooooo, la visinata chiar nu m-am zgarcit deloc )))))))))))))). Mamaaaaaaaaaa, ce greutate mi-a aratat cantarul azi dimineata
  8. rozica1965
    26 dec 2015 09:13:08 - permalink
    rozica1965
    Am cautat-o pe googu......ai pus si visinata din reteta?
  9. rozica1965
    26 dec 2015 09:08:29 - permalink
    rozica1965
    N-am auzit de prajitura asta! I-ai facut poza?
  10. alinteanu
    26 dec 2015 07:53:28 - permalink
    alinteanu
    raportul a fost de 102.7 cu -0.4 fata de sapt trecuta, dargandul mi-a stat mai mult la prajituri si uitasem de raport )) Em facut eu o prajitura numita scufita rosie de iti vine sa mananci si poza
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole