Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între Chriselle şi roxana1985

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între Chriselle şi roxana1985
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 15
  1. roxana1985
    25 apr 2012 23:15:30 - permalink
    roxana1985
    Pai are o saptamana de cand ii fac 2 pe zi deci este cam obraznic in ultima vreme
  2. Chriselle
    25 apr 2012 21:50:41 - permalink
    Chriselle
    Si de cate ori se intampla sa nu fie cuminte?
  3. roxana1985
    25 apr 2012 21:27:00 - permalink
    roxana1985
    Am sora la o distanta de 80 de km de mine, ne vedem cam la 2 luni. Dar tot vreau acasa. Eu stau cu o familie, am in grija un batranel simpatic care cand nu e cuminte ii fac injectii cu penicilina
  4. Chriselle
    25 apr 2012 18:16:45 - permalink
    Chriselle
    Ce tare esti! Si eu as vrea sa ma intorc. Macar eu am sotul cu mine ceea ce face lucrurile mai usoare. Dar pentru aia tot imi este tare dor de casa...
    Tu esti singura in Italia sau mai ai alte rude pe acolo?
    Eu sunt doar cu sotul aici si cand el e la serviciu ma simt destul de singura. Nu am reusit sa imi fac prea multi prieteni din pacate. De asta daca aveam un job macar imi trecea vremea altfel. Tu ce lucrezi pe acolo?
  5. roxana1985
    25 apr 2012 14:26:30 - permalink
    roxana1985
    Eu vreau sa ma intorc acasa, este greu in Ro dar esti"acasa" cel putin asta simt eu. Am acasa sotiorul si restul familiei si imi este tare dor de ei, in septembrie ma intorc acasa si nu mai vreau sa plec decat in concediu . Dau foc la valize
  6. Chriselle
    24 apr 2012 22:50:05 - permalink
    Chriselle
    Pai prea tarziu... Am plecat deja de aproape 2 ani dupa sot.
    Si mie mi-e asa de dor de Ro cateodata. Am niste impulsuri din astea de a ne face bagajele si sa ne intoarcem Dar din pacate lucrurile nu-s asa de simple. Si din ce am mai auzit de la altii o data ce ai plecat nicaieri nu mai esti acasa.
    Tu cum te-ai acomodat? Vrei sa ramai prin Italia sau vrei sa te intorci?
  7. roxana1985
    24 apr 2012 21:55:44 - permalink
    roxana1985
    Daca ai un loc stabil in Ro , nu te sfatuiesc sa pleci de-acasa, nicaieri nu este mai bine ca acasa
  8. Chriselle
    24 apr 2012 17:59:16 - permalink
    Chriselle
    Buna Roxi. Ma bucur asa de mult ca te-ai intors pe site. Da, din fericire, in sfarsit m-am mobilizat si eu si m-am pus serios pe treaba. Sper sa o tin tot asa.
    Cum e in Italia? Stiam ca ai fost prin Belgia si ca apoi te-ai intors in Ro. Dar e bine ca vezi mai multe locuri. Si pe mine ma bate gandu sa plec de aici ca imi caut un job de nu stiu cat timp si in zadar. Mai astept un pic si vad ce o fi...
  9. roxana1985
    24 apr 2012 16:01:12 - permalink
    roxana1985
    Buna iubita, ce mai faci, vad ca ai dat cateva kg bune jos, eu te pupic si sper sa incepem sa mai povestim pe aici pentru ca m-am intors din nou sa stau de vb cu slabutele mele frumoase
  10. roxana1985
    20 mar 2011 17:53:53 - permalink
    roxana1985
    Cu placere scumpik, incerc cand am timp sa intru sa vad ce mai face-ti si sa va salut. La fel ca tine am papat si eu pe perioada dietei si incerc pe cat posibil sa fac la fel si acum, desi mai am cate o scapare doua.deocamdata ma mentin fara probleme si sunt multumita de acest lucru, sper sa nu mai ajung la kg pe care le-am avut niciodata. Pupicei multi si multa bafta!!!
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole