Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între dayanna şi rozica1965

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între dayanna şi rozica1965
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 11 la 20 din 168
  1. rozica1965
    31 dec 2011 14:59:14 - permalink
    rozica1965
    La multi ani zana mea !!!!!!!!!!!
  2. dayanna
    31 dec 2011 12:20:27 - permalink
    dayanna
  3. dayanna
    12 mar 2011 21:32:43 - permalink
    dayanna
    Multumesc Rozy.E o frumoasa si o iubesc ca pe ochi din cap.Tu esti ok?
  4. dayanna
    23 ian 2011 21:47:38 - permalink
    dayanna
    Stiu.Si la mine e la fel.Nu m-am putut abtine oricat m-am straduit.Oricum stiu ca numai eu pot controla asta si sper sa reusesc intr-un final sa ajung si la acest autocontrol.Pupiciiiii!!!
  5. rozica1965
    23 ian 2011 21:43:43 - permalink
    rozica1965
    Eu mestec la guma cu nicotina .....deja imi dispare pofta de tigare....problema e mancarea....
  6. dayanna
    23 ian 2011 21:20:52 - permalink
    dayanna
    Draga mea si eu am trecut printr-o perioada foarte agitata la acest inceput de an.Acum de rusine trebuie sa ma apuc iar de dieta pentru ca de ziua mea am primit cadou de la sotul meu un aparat de slabit.Vibro plate se numeste.Sper sa ajute dar trebuie sa ma abtin si de la mancat.M-am ingrasat oricum si am din noi ba 102 kilograme ba 103 kg.Oricum urasc faptul ca trebuie sa ma abtin de la orice cand altele pot manca in voie fara sa se vada.Vezi ca pot copii din Anglia sa-ti trimita ceva ce inlocuieste tigara si poti trece mai usor peste perioada asta.Te pup si numai bine!!!!
  7. rozica1965
    22 ian 2011 17:27:00 - permalink
    rozica1965
    Buna D.,iar mi-a fost dor de tine.Eu nu fac prea bine....de vre-o 5 zile m-am hotarat sa ma las de fumat...in afara de faptul ca turbez ,am inceput sa mananc tot ce nu e voie....nu mai pot sa ma abtin....Asa ca hai sa slabim impreuna,daca mai pot...pupici
  8. dayanna
    22 ian 2011 13:21:02 - permalink
    dayanna
    Te pup Rozi.Hai ca mi-am revenit si vreau sa slabesc.Spune-mi ce mai faci?Mi-a fost dor sa vorbesc cu tine.Pupiciiiiii
  9. rozica1965
    03 ian 2011 23:16:19 - permalink
    rozica1965
    Dy,imi pare rau ca ai fost bolnavioara,chiar ma intrebam ce e cu tine.....Kg am pus toate care am mancat ce nu trebuie....si eu am pus in 11 zile vre-o 3 kg....dar nu-i bai,doar trebuie sa ne urnim din loc...Acum stim cum s-o facem....eu chiar nu sunt ingrijorata de cele 3 kg...Apropo,cu dieta de la tine am dat jos in 7 zile 3,2kg....atunci nu am fost prea multumita,dar acum,gandindu-ma in urma zic ca e foarte bine.Zilele astea o reiau.Te pupic si ma bucur ca ai revenit.
  10. dayanna
    03 ian 2011 22:16:20 - permalink
    dayanna
    Rozi din pacate singurul lucru pe care am reusit sa-l fac este sa pun la loc 5 kilograme.Am mancat ca apucata toate tampeniile.Nici acum nu am reusit sa ma opresc pe deplin.Am avut si o forma grea de gripa asa ca la toate sarbatorile am stat in pat.Sper sa fie ok in continuare si sper sa reusesc sa ma adun si sa incep intradevar drumul greu si anevoios spre numarul de kilograme pe care ar trebui sa le am de fapt.Tu ce faci?Cum ti-au trecut sarbatorile?Am vazut ca te-ai intalnit cu Crissa si ma bucur pentru voi dar mai ales felicitari pentru kilogramele date jos.Esti o ambitioasa!!!Pupici!!!
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole