forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala" (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bst-obeza-viitoare-fotomodeala-11138.html)

bst 28 feb 2012 11:33:48

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 957853)
Eu la origine sunt din Sibiu. Dar liceul si facultatea le-am facut in Bucuresti. Am mai muncit vreo 2 ani pe acolo si dupa aia am venit pe meleagurile astea :P
Ai facut si liceul in Cluj? Sau tii legatura cu gasca asa de strans? :D

Sibiu...super oras! Am fost la un concert acolo- in Piata Mare din Sibiu(sper ca nu gresesc). Concert Him.
Liceul l-am facut acasa, dar toate am venit la facultate in Cluj. In primul an am stat impreuna in chirie, apoi ne-am mai imprastiat putin, dar tot pastram legatura..


Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 958240)
Hey bts!!

Ce faci azi? Ce planuri ai? S-a schimbat ceva cu stagnarea ta?

Salut Puffoaso:-*
Nu stiu ce sa fac azi..mancarea mi s-a terminat, la fel si banii:)) Deci cred ca voi fi nevoita sa merg acasa..ca altfel toata ziua voi manca mere verzi:))
Nu ma mai cantaresc pana lunea viitoare, dar nu-mi fac sperante prea mari pentru ca in wk dau chef de ziua mea (ziua mea e pe 7) si prevad niste calorii in plus:D

Tie cum iti mai merge treaba?>:D<

Anca22 28 feb 2012 11:39:57

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Salut Puffoaso:-*
Nu stiu ce sa fac azi..mancarea mi s-a terminat, la fel si banii:)) Deci cred ca voi fi nevoita sa merg acasa..ca altfel toata ziua voi manca mere verzi:))
Nu ma mai cantaresc pana lunea viitoare, dar nu-mi fac sperante prea mari pentru ca in wk dau chef de ziua mea (ziua mea e pe 7) si prevad niste calorii in plus:D

Tie cum iti mai merge treaba?>:D<[/QUOTE]

Salut:).Ziua mea e pe 6.Si eu presimt ca voi avea parte de o petrecere surpriza ori duminica asta ori cea viitoare sau poate chiar de ziua mea.Astept.Vad ca cei din jur sunt cam agitati:D

Puffoasa 28 feb 2012 11:42:45

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Sunt cam somnoroasa, inca nu m-am dezobisnuit sa ma culc foarte tarziu, astea sunt consecintele cei 4 ani in ture de noapte :((
Azi am sa colind prin oras ca m-am plictisit prin casa si nici de curatenie parca nu am chef, e soare afara asa ca am sa profit .
Ohhh, si tu faci chef, deja sunt invidioasa :)) Da lasa ca vine vara si recuperez eu :)) , distractie placuta de pe acum. :x

bst 28 feb 2012 11:52:03

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Anca22 (Post 958290)
Salut:).Ziua mea e pe 6.Si eu presimt ca voi avea parte de o petrecere surpriza ori duminica asta ori cea viitoare sau poate chiar de ziua mea.Astept.Vad ca cei din jur sunt cam agitati:D

Salut Anca!:-*
Petrecere surpriza...alta viata!;)
Eu deja ma gandesc ce sa fac de mancare, ce bauturi sa cumpar, cum sa fac tortul. Prea usor scapi tu, nu crezi? x-(
Pacat ca de ziua noastra va fi tot iarna..mi-ar fi placut sa se incalzeasca putin vremea, sa primim multi ghiocei:x

Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 958297)
Sunt cam somnoroasa, inca nu m-am dezobisnuit sa ma culc foarte tarziu, astea sunt consecintele cei 4 ani in ture de noapte :((
Azi am sa colind prin oras ca m-am plictisit prin casa si nici de curatenie parca nu am chef, e soare afara asa ca am sa profit .
Ohhh, si tu faci chef, deja sunt invidioasa :)) Da lasa ca vine vara si recuperez eu :)) , distractie placuta de pe acum. :x

E soare si aici, da e un friiiiiiiiiiig:-s
Si mie mi-e dor sa ma duc prin oras, da eu nu ma pot abtine sa nu arunc banii pe prostioare, asa ca mai bine stau acasa:))
O zi frumoasa sa ai!>:D<

Puffoasa 28 feb 2012 12:57:48

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Bts, mie-mi spui, da m-am invatat sa plec cu bani mai putini de acasa, sa-mi cumpar ce imi trebuie neaparat si restu, daca mai raman ii dau pe prostioare:))

bst 28 feb 2012 13:38:11

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 958421)
Bts, mie-mi spui, da m-am invatat sa plec cu bani mai putini de acasa, sa-mi cumpar ce imi trebuie neaparat si restu, daca mai raman ii dau pe prostioare:))

Femeile si cumparaturile...:))

Puffoasa 28 feb 2012 13:43:54

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 958488)
Femeile si cumparaturile...:))

Totusi avem noroc ca la haine ne gasim mai greu , iti dai seama daca eram la masurile mici ce se intampla cu bugetul familiei? Mancam fuste, bluze si pantofi :))

Chriselle 28 feb 2012 14:47:42

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 958280)
Sibiu...super oras! Am fost la un concert acolo- in Piata Mare din Sibiu(sper ca nu gresesc). Concert Him.
Liceul l-am facut acasa, dar toate am venit la facultate in Cluj. In primul an am stat impreuna in chirie, apoi ne-am mai imprastiat putin, dar tot pastram legatura..




Salut Puffoaso:-*
Nu stiu ce sa fac azi..mancarea mi s-a terminat, la fel si banii:)) Deci cred ca voi fi nevoita sa merg acasa..ca altfel toata ziua voi manca mere verzi:))
Nu ma mai cantaresc pana lunea viitoare, dar nu-mi fac sperante prea mari pentru ca in wk dau chef de ziua mea (ziua mea e pe 7) si prevad niste calorii in plus:D

Tie cum iti mai merge treaba?>:D<

Exact Piata Mare se cheama. Si e si Piata Mica alaturi :D Ma bucur ca ti-a placut orasul ;;)
E super fain ca tii legatura cu colegii de liceu si ca majoritatea sunt in Cluj. Ai si colegi la tine in facultate?
Ce tare e ca ziua ta e pe 7! Mai stiu pe cineva tot pe 7. Bine, si am multi prieteni in martie. Fac ce fac si numai de pesti dau :P Da ma simt bine printre ei :D Si ce chef pui la cale? Multi invitati? ;;)
Vai, aseara ma uitasem pe site si am descoperit ca eu tot o tineam tare cu "calculatorul de ciclicizare" :)) - nu stiu cum s-o lipit asa gresit de mine da m-am distrat tare cand am descoperit cum citeam. Si tu nu mi-ai zis nimic :P Oricum, am ras de una singura :D

Puffoasa 28 feb 2012 14:53:59

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Ca tot ziceai de ziua ta pe 7 acum mi=a picat fisa ca pe 8 martie e ziua unui prieten :-s Noroc ca nevasta-sa nu prea stie sa gateasca. totusi, cum am sa ma scuz eu sa nu mananc nimic pacatos? :)) Cred ca cel mai bine merge asta cu, sunt la dieta. Macar am un motiv bun sa refuz, si doar se vede pe mine ca am n-spe mii de kg in plus. NU? :))

bst 28 feb 2012 15:34:38

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 958499)
Totusi avem noroc ca la haine ne gasim mai greu , iti dai seama daca eram la masurile mici ce se intampla cu bugetul familiei? Mancam fuste, bluze si pantofi :))

Chiar si asa imi vine sa-mi reinnoiesc garderoba la fiecare kilogram scazut:))
Daca ajung vreodata sub 70 de kg cumpar tot clujul!!!!

Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 958609)
Exact Piata Mare se cheama. Si e si Piata Mica alaturi :D Ma bucur ca ti-a placut orasul ;;)
E super fain ca tii legatura cu colegii de liceu si ca majoritatea sunt in Cluj. Ai si colegi la tine in facultate?
Ce tare e ca ziua ta e pe 7! Mai stiu pe cineva tot pe 7. Bine, si am multi prieteni in martie. Fac ce fac si numai de pesti dau :P Da ma simt bine printre ei :D Si ce chef pui la cale? Multi invitati? ;;)
Vai, aseara ma uitasem pe site si am descoperit ca eu tot o tineam tare cu "calculatorul de ciclicizare" :)) - nu stiu cum s-o lipit asa gresit de mine da m-am distrat tare cand am descoperit cum citeam. Si tu nu mi-ai zis nimic :P Oricum, am ras de una singura :D

Nu mi-am dat nici eu seama de greseluta:))
Eu nu-s peste..mai degraba o balenuta:P
E un chefulet mai micut, 10-12 persoane.. doar colegele de apartament, prietenele din liceu cu iubitii. Pregatesc eu ceva de mancare acasa..si apoi poate iesim un pic in club:) Parca nu prea imi vine sa chefuiesc..dar asa e traditia.
Ai fost vreodata prin Cluj? Aaaa, inca un oras care merita vizitat e Brasovul. Am fost o singura data acolo, dar e uimitor!!

Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 958625)
Ca tot ziceai de ziua ta pe 7 acum mi=a picat fisa ca pe 8 martie e ziua unui prieten :-s Noroc ca nevasta-sa nu prea stie sa gateasca. totusi, cum am sa ma scuz eu sa nu mananc nimic pacatos? :)) Cred ca cel mai bine merge asta cu, sunt la dieta. Macar am un motiv bun sa refuz, si doar se vede pe mine ca am n-spe mii de kg in plus. NU? :))

Cu siguranta gasesti ceva de mancat mai putin caloric..degeaba vei baga scuza cu dieta, tot nu vei scapa asa usor. Asa ca mai bine nu spui nimic, si rontaiesti si tu ceva de pe-acolo, cel putin eu asa fac:):-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:29:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO