forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal CCristina D (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ccristina-d-12068.html)

mutulica 25 mar 2014 21:04:34

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1342485)


Cris , imi pare bine de vizita>:D<
Azi ...am fost la munca, de dimineata, apoi dupamiaza am dat o tura prin oras sa-mi caut o gecuta de primavara, dar nimic sa-mi placax-(, mai caut , poate poate gasesc ceva:-s
Apoi, dupa ce am mancat pranzul, am zis ca ma pun putin in pat la tv...AHAb-), am luat un somn de vreo juma de ora, bustean am dormit, ca au venit ai mei la noi si au sunat la usa de cateva ori si habar n-am avut, noroc ca era sotul acasa:)):))

Sunt obosita, la lucru e multa munca, apoi ieri dupa munca ,am fost sa o ajut pe mama la curatenie ca au zugravit si abia la 22 am ajuns acasa, iar dimineata am luat-o de la capat...si tot asa....macar weekendul asta il am liber#:-s

da tu chiar ai program incarcat...de asta esti atit de obosita, e bine ca ai dormit:-*

si eu am dormit azi:">....da tot ma atrage patul, nu mi-e somn, dar vreau sa stau in pat si sa lenevesc...ca maine iar la 6 trezirea, mai invat o ora si pe urma merg la universitate

eu azi am fost si mi-am luat jeansi cu fundul lasat>:)

CCristina D 25 mar 2014 21:31:19

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1342489)
da tu chiar ai program incarcat...de asta esti atit de obosita, e bine ca ai dormit:-*

si eu am dormit azi:">....da tot ma atrage patul, nu mi-e somn, dar vreau sa stau in pat si sa lenevesc...ca maine iar la 6 trezirea, mai invat o ora si pe urma merg la universitate

eu azi am fost si mi-am luat jeansi cu fundul lasat>:)

Imi plac si mie jeansii de genul ala:>:x
Da...sunt tot obosita, dorm si noaptea de nici nu ma misc de pe o parte pe alta.....sunt atat de obosita incat nu ma pot mobiliza sa fac un pic de sport, parca nu am putere:(

Astept sa se mai incalzeasca vremea ca s-a cam pus pe ploi si poate mai ies la alergat:)

Ma duc si eu la dus si ma pun la tv si somn bineinteles:)

CCristina D 26 mar 2014 17:30:00

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna jurnal !!!

Azi parca sunt mai bine, nu ma mai simt chiar atat de obosita fizic, desi am muncit mult si azi la munca....dar am dormit devreme si aseara si mi-a prins bine:)

M-am apucat de apirat prin casa, urmeaza sa mai sterg praful, iar apoi sa gatesc ceva pt maine .

voi ce ati mai facut?? Vad ca e cam liniste prin jurnalele voastre...Cris, Lore....voi pe unde umblati?:D;;)

Dupamiaza frumoasa:-*

CCristina D 26 mar 2014 21:00:37

Re: Jurnal CCristina D
 
26/03

G (6:00) - 1 iaurt cu fructe
MD- 2 oua fierte, sunca Praga, branza sarata de vaca, masline negre, castravete, rosie, ardei kapia, 1 para
G- cafea cu lapte si indulcitor
G- 1 mar mare
Pranz- 1 para, 1 mar mic
G- 1 banana, cafea cu lapte si indulcitor
Cina- paste din porumb cu branza
G- cateva lingurite de inghetata

LOREDANA99 26 mar 2014 21:19:08

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1343066)
Buna jurnal !!!

Azi parca sunt mai bine, nu ma mai simt chiar atat de obosita fizic, desi am muncit mult si azi la munca....dar am dormit devreme si aseara si mi-a prins bine:)

M-am apucat de apirat prin casa, urmeaza sa mai sterg praful, iar apoi sa gatesc ceva pt maine .

voi ce ati mai facut?? Vad ca e cam liniste prin jurnalele voastre...Cris, Lore....voi pe unde umblati?:D;;)

Dupamiaza frumoasa:-*

Hello, iubirico! :-* Cris e cu sesiunea, eu nu's in apele mele...la serviciu agitatie si nervi, acasa multe de facut dar lipsa chef, am si racit :(...vreau o pauza de la toate =((

CCristina D 26 mar 2014 22:22:31

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1343110)

Hello, iubirico! :-* Cris e cu sesiunea, eu nu's in apele mele...la serviciu agitatie si nervi, acasa multe de facut dar lipsa chef, am si racit :(...vreau o pauza de la toate =((

Lore, sa te faci bine, din toate punctele de vedere...suntem alaturi de tine:x>:D<:-*
si eu sunt racita :(

mutulica 27 mar 2014 17:34:07

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1343163)


Lore, sa te faci bine, din toate punctele de vedere...suntem alaturi de tine:x>:D<:-*
si eu sunt racita :(

si eu sint racita...parca imi trece si seara iar am nasul infundat si mi-e rau...azi mi-am luat medicamente si am baut si am dormit toata ziua cred ca de la ele..

acuma invat, maine am ultimul examen si am scapat:P

CCristina D 27 mar 2014 20:38:46

Re: Jurnal CCristina D
 
Offff....a dat raceala peste noi>:)>:)x-(x-(
O data cu primavara, vin si virozele:((
Sanatate multa sa aveti!!:-*

CCristina D 27 mar 2014 20:42:36

Re: Jurnal CCristina D
 
Azi mi-am facut curaj:P:)) si m-am apucat de mutat incaltamintea de iarna si scos cea de primavara.....mi-era putin groaza de operatiunea asta, dar nu aveam ce face...tot trebuia:D:"> si dc tot sunt singura ca sotul e la munca, am zis hai s-o fac si pe asta;)

Saptamana viitoare am 4 zile libere si vreau sa fac curatenie generala, ca pe urma o sa fie tot mai aglomerat si la munca si o sa ajung franta de oboseala si cand am cate-o zi libera cred ca abia astept sa ma odihnesc:(

CCristina D 27 mar 2014 20:46:11

Re: Jurnal CCristina D
 
27/03..o zi....asa si-asa:P

G (6:00)- 1 banana
MD- tocanita de cartofi, 2 bucatele carnati , salata de sfecla rosie
G- cafea cu lapte si indulcitor
Pranz- tocanita de cartofi, 2 bucatele de carnati , varza murata
G- 1 mar, 1 banana, 1 pralina de cioco amaruie
Cina- salata mixta (kapia, rosie, castravete, fenicul, praz, s. iceberg), 1 pahar de iaurt natural

Sport: 40 min bicicleta ;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:02:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO