forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal pentru concurs si nu numai :) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-concurs-nu-numai-12655.html)

Michelina 06 mai 2015 18:42:01

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
Cand l-am cunsocut pe sotul meu si m-am indragostit aveam 47 - 48 kg. Rar ajungeam la 50.

michellabfirst 06 mai 2015 19:08:58

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1381421)
Cand l-am cunsocut pe sotul meu si m-am indragostit aveam 47 - 48 kg. Rar ajungeam la 50.

Asta inseamna ca trebuie sa ne redescoperim sotii si sa ne reindragostim (tot de ei:D) poate ne ajuta;)

Michelina 06 mai 2015 19:32:30

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
Citat:

Anterior postat de michellabfirst (Post 1381423)
Asta inseamna ca trebuie sa ne redescoperim sotii si sa ne reindragostim (tot de ei:D) poate ne ajuta;)

Nu cred ca sotul meu ar mai rezista :)):))

butterfly30 06 mai 2015 19:51:48

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
eu unamai rau de atat nupot sa ma indragostesc. ma si intrebam zilele astea cand semai calmeaza indragosteala asta, ca ar fi timpul. e frumos, nu zic, dar e si obositor.;)

michellabfirst 06 mai 2015 20:08:05

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1381426)


Nu cred ca sotul meu ar mai rezista :)):))

Asta e si parerea lui ;):P

Citat:

Anterior postat de butterfly30 (Post 1381427)
eu unamai rau de atat nupot sa ma indragostesc. ma si intrebam zilele astea cand semai calmeaza indragosteala asta, ca ar fi timpul. e frumos, nu zic, dar e si obositor.;)

Foarte frumos:x:x Da' de ce obositor?

butterfly30 06 mai 2015 20:14:08

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
nu stiu...e ca si cum ai asculta tot timpul muzica preferata la volum mare...iti place, dar din cand in cand parca ar fi placut sa cante in surdina...:)

michellabfirst 06 mai 2015 20:21:03

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
Citat:

Anterior postat de butterfly30 (Post 1381432)
nu stiu...e ca si cum ai asculta tot timpul muzica preferata la volum mare...iti place, dar din cand in cand parca ar fi placut sa cante in surdina...:)

Sa nu zici ca te rasfata sotul prea mult si parca ai mai avea nevoie de o pauza:D Ori is io toanta si nu pricep:-/

butterfly30 06 mai 2015 20:25:44

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
:)):)):)):)):)) nu va doresc la niciuna asa rasfat...nuuuu...la mine dau oalele in clocot, sunt eu o fire..hm..latina sa zicem, foarte pasionala, nu in sens fizic din pacate.:)):))

michellabfirst 06 mai 2015 20:30:29

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
Pe cv meu de inteleg care i treaba:-/:-o da atat timp cat nu sunt nori la orizont, zic ca i de bine.
La mine sotul e pasional (in adevaratul sens al cuvantului) si eu as fi cu muzica in surdina:D Am zis bine?:-s

Michelina 06 mai 2015 22:44:35

Re: Jurnal pentru concurs si nu numai :)
 
Citat:

Anterior postat de butterfly30 (Post 1381436)
:)):)):)):)):)) nu va doresc la niciuna asa rasfat...nuuuu...la mine dau oalele in clocot, sunt eu o fire..hm..latina sa zicem, foarte pasionala, nu in sens fizic din pacate.:)):))

Eu - latina, pasionala in toate sensurile :)), posesiva, geloasa, patimasa. Sub aparenta inselatoare - par blond, ochi albastri, zambet calm, fecioara (singura caracteristica e atentia la detalii). Toata lumea il invidiaza ce sotie calma are :)).


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:26:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO