forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-eve-dieta-weight-watchers-8637.html)

EveEve 02 apr 2011 20:44:21

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de nienna (Post 602830)
Eve, inca mai tii dieta WW sau ai schimbat-o? Am tinut si eu acum un an si ceva, inainte sa raman insarcinata, si a fost ok. Acum incercasem din nou, cu puncte in plus pentru alaptare, dar nu merge, raman fara lapte imediat. Tie iti da rezultate bune? Mie imi placea sa numar punctele, ma distram mult.

Acum m-ati facut curioasa, de la ce e Eve? Am citit cateva pagini in urma si nu gasesc ;;)
Weekend placut!

Da, inca o mai tin:D Este o dieta super ok. Nu am slabit mult, dar nici nu m-am ingrasat..Bine ca au fost si musafirii pe la mijloc, dar nu ma las, trebuie sa iasa bine;))
Si sa numeri punctele intr-adevar, e super distractiv:D
Si Eve, vine de la Evelina:">
Scuza-ma ca nu am mai trecut pe la tine, insa cand ajung acasa, iti promit ca o voi face>:D<! Ce face fetita?:D
Un weekend placut si tie iti doresc>:D<!

EveEve 02 apr 2011 20:49:16

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 602906)
Buna dimineatza Eve! >:D< Iti aduc soarele in casutza! :>
http://zupernews.files.wordpress.com/2010/06/soare.jpg
Un weekend minunat! >:D<


Chris, si pe mine ma lasa rece chestiile astea care s-au zis intitdeauna in popor! :D ;)) Pe mine ma intereseaza subconstientul si cum lucreaza, nu ce zic batranii! :) ;))

Buna Ale!>:D<Si sarumana pentru soare..E asa cald si lumina aici..8->:D
Eu cred ca pe toti ar trebui sa ne lase reci chestiile de genul..Ca si cu tremuratul ochiului stang. Stai si te panichezi ca o sa ti se intample ceva rau, si iti umpli subconstientul numai cu ganduri negative despre ce ti s-ar putea intampla degeaba..
Sa ai si tu un weekend frumos>:D<:-*
P.S. Maine e ziua noastra de odihna la sport..;)):X

EveEve 02 apr 2011 20:50:32

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Sarita (Post 602979)

Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 603139)

Buna dimineata fetelor>:D<:-*:-*:-*!
Sa aveti un weekend(cat a mai ramas din el) cat mai odihnitor:D!:-*:-*:-*

Alexandra Andreea 02 apr 2011 20:53:23

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 603960)
Buna Ale!>:D<Si sarumana pentru soare..E asa cald si lumina aici..8->:D
Eu cred ca pe toti ar trebui sa ne lase reci chestiile de genul..Ca si cu tremuratul ochiului stang. Stai si te panichezi ca o sa ti se intample ceva rau, si iti umpli subconstientul numai cu ganduri negative despre ce ti s-ar putea intampla degeaba..
Sa ai si tu un weekend frumos>:D<:-*
P.S. Maine e ziua noastra de odihna la sport..;)):X

Daaa...:x! De astazi ma tot gandesc la asta! :)) :D De saptamana viitoare as vrea, ca pe langa Turbo Jam, sa mai bag si altceva...dar habar nu am ce! :D Ca Pilates e prea lent pentru mine! :))

EveEve 02 apr 2011 20:55:58

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Pana acum am reusit sa trec cu vederea dulciurile...Am mancat cat de cat bine, cred eu. Plus ca azi mi-a gatit prietena mea o ciorba de pui super buna:x Si am convins-o sa faca sport cu mine;))
La micul dejun am mancat o salata de fructe, cu un "dressing" de iaurt bifidus fara grasime. Prima fustare a fost o felie mica de paine de secara cu putina sunca slaba de pui. La pranz am mancat super ciorbita de pui:x, iar la gustarea 2 o felie mica de paine de secara cu sunca slaba de pui:">. Cina inca nu am luat-o pentru ca vom iesi in oras, dar cu siguranta voi cere pui la rotisor sau gratar cu o salata.
Va pup, si va rog sa ma scuzati ca am raspuns cu intarziere:">
Muahh!>:D<

Alexandra Andreea 02 apr 2011 20:58:15

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Stai linistita! >:D< Raspundem cand putem! :-* Place meniul tau! ;;) Sa o tii tot asa! >:D<

EveEve 02 apr 2011 20:59:32

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 603966)


Daaa...:x! De astazi ma tot gandesc la asta! :)) :D De saptamana viitoare as vrea, ca pe langa Turbo Jam, sa mai bag si altceva...dar habar nu am ce! :D Ca Pilates e prea lent pentru mine! :))

Aerobic iti place?? Am acasa niste programe super, nu-mi amintesc cum se numesc, dar maine iti spun:D Eu inca nu l-am incercat, pt ca pana acum parca mi se parea prea rapid:P Dar de saptamana asta vreau sa schimb si eu placa;))
Eu fac si pilates uneori:D Chiar daca e lent, lucreaza muschii destul de eficient. Dar daca te plictisesc astea lente, mai bine faci ceva mai ritmat;))
Eu am plecat:-*Iti doresc noapte buna, si distractie placuta in caz ca iesi pe undeva>:D<>:D<>:D<:-*

Alexandra Andreea 02 apr 2011 21:01:37

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Sunt la iubi! :x Distractie placuta ! >:D< :-*

nienna 02 apr 2011 21:11:35

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 603952)
Da, inca o mai tin:D Este o dieta super ok. Nu am slabit mult, dar nici nu m-am ingrasat..Bine ca au fost si musafirii pe la mijloc, dar nu ma las, trebuie sa iasa bine;))
Si sa numeri punctele intr-adevar, e super distractiv:D
Si Eve, vine de la Evelina:">
Scuza-ma ca nu am mai trecut pe la tine, insa cand ajung acasa, iti promit ca o voi face>:D<! Ce face fetita?:D
Un weekend placut si tie iti doresc>:D<!

Intr-adevar e distractiv, nu se pierde mult in greutate, dar lent si sigur. Cel putin cei care au tinut-o nu au mai luat inapoi ca s-au obisnuit sa manance mai ok. In spaniola ai informatii foarte utile despre WW aici: mundorecetas

Imi place foarte mult numele tau, e original si semnificatia lui e foarte pozitiva. Sper sa iti lumineze viata mereu!

Fetita e mai ok, multumesc. Luni o ducem iar la control de greutate sa vedem cum a mers saptamana asta, dar o vad mai rotunjoara si rade intr-una. Banuiesc ca e de bine. Weekend placut in continuare!

Chriselle 03 apr 2011 02:06:51

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 603947)
Deocamdata, pot sa spun ca am rezistat ca un erou tentatiilor:))Gustarile sa zicem ca au fost putin mai consistente ca de obicei, dar in rest cred ca a fost bine. Mi-am convins prietena sa faca si ea cu mine astazi sport..:))Deci pana acum am iesit invingatoare:>
Multumesc mult Chris:">Si eu tot m-am tinut sa-ti multumesc pentru commenturile de la poze, si uite ca mi-am amintit acum:D Deci iti multumesc foarte mult, mi-au ridicat destul moralul;))
Evelina da, inseamna lumina:D Pe mine nu prea ma misca mult numele meu, deja sunt prea obisnuita cu el:))Iar al 2-lea e intr-adevar oribil, si profesorii nu stiu de ce au mania sa ma strige numai pe al 2-lea:((:)):P Dar rezistam;))
Iti multumesc mult de tot, si merci si pentru vizita>:D<!

Super ca te-ai tinut de treaba. Felicitari.
M-ai facut curioasa cu al doilea nume. Dar daca zici ca nu iti place, nu te intreb de el. Nici mie nu imi place al 2lea nume al meu. Dar primul, care inseamna tot lumina, ca si al tau imi place tare mult si le sunt recunoscatoare parintilor pentru el.


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:20:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO