forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Floricela (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-floricela-4133.html)

1Diana 21 iun 2010 18:53:45

Re: Jurnal Floricela
 
Ciao Floricela!Am venit si eu sa te sustin>:D< Sa stii ca trebuie sa crezi in tine si sa nu cedezi niciodata oricat de greu ti-ar fi..dupa un timp o sa te obisnuiesti cu mancarea sanatoasa si nu o sa mai fi pofticioasa.Si la fel ca fetele de aici iti zic si eu ca mananci prea putin..trebuie sa mananci din 4 in 4 ore si mai multe legume pentru ca au calorii mai putine dar sunt satioase.Si eu tin disociata acum dar e un pic diferita..nu cred ca e bine sa mananci 3 zile aceleasi chestii..incearca o zi una,o zi alta.Si fi linistita in legatura cu sesiunea..o sa fie bine,stabileste-ti un anumit volum de materiale de invatat pe zi ca sa nu mai fi stresata si sa te incadrezi in timp,eu asa fac:D
Spor si bi happy>:D<:-*

Roxii 29 iun 2010 15:11:15

Re: Jurnal Floricela
 
Hey Floricela..Nu ne`ai mai vizitat de mult..Ce s`a intamplat?Te`ai dat batuta?Hai ca stii ca poti>:D<

Slabuta 02 iul 2010 12:21:55

Re: Jurnal Floricela
 
Citat:

Anterior postat de Floricela (Post 219207)
salutare si multumesc pentru sustinere...
pai m am gandit cu disociatul si nu prea am de unde sa tin...asa ca am urmat sfatul vostru UN REGIM ALIMENTAR SANATOS...de fumat nu fumez,dar in sesiune beau ness cam o cana dimineata ca ma ia somnul cand invat:))
-sa va spun ce am mancat azi:)....
*ora 9- o piersica si o cana ness
*ora 15- un cartof fiert cu salata( salata verde,ceapa verde si ceva rosi fara ulei)
*ora 19-un iaurt micut.. si apa 2 litri
-programul de azi...pe la 12 am facut o mica pauza de la invatat si am facut exercitii...am facut 30 minute de ZUMBA,curgea apa de pe mn ca la robinet( bn acum si cu oprire cat poate sa danseze balena pe uscat:))),abdomene si cateva pt picioare.mi am facut poze :D la 128 de kg.
Am zis gata,gata sa fie,,,,o alta viata si pregatita sa tampesc baietii:P nu mai tine GRASA SI FRUMOASA sau mai mergeam pe principul CINE MA PLACE , MA PLACE ASA CUM SUNT,,,,,trebuie sa te placi tu,dupa restul.
-am sa va tin la curent...
acum ma duc sa ma masor....si pe 14 iulie ma voi masura iar,,,

ma intreb daca fete din Constanta doritoare sa slabeasca se gasesc pe aici.???!!??Cand zic sa slabeasca ma refer la peste 10 kg....sa iesim la un mers rapid, dimineata pe plaja sa incercam sa alergam...VOINTA SA AVEM...


Inca nu ai terminat sesiunea ca sa scapi de ness-ul acela? :)
Nu-i chiar sanatos...

Mic dejun foarte saracacios. Urgent sa-l schimbi, cu un ness si o piersica ajungi direct la spital.:-s

Regimul tau nu este deloc sanatos, aduce tare mult a infometare, tu stii ca nu aduni mai mult de 500 kcal aici?

Pentru sport te felicit si esti bravo, dar hai sa facem ordine si in alimentatie, nu e bine ce te-ai apucat sa faci. :(

Sunt multe slabute din Constanta, dar va trebui sa te adaptezi dupa ele, cele care sunt tin un regim destul de sanatos. :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:30:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO