forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

riky 09 apr 2010 23:00:57

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 143487)
Eu zic ca mai bine le mananci cu lapte/iaurt. Mi se par mai indestulatoare, mai ales cu iaurt. Si lasi proteinele pentru alta masa.
Daca stagnezi cred ca ai putea incerca chiar o disociata pe mese macar cateva zile sa vezi cum te simti. Ca e mai ok decat disociata pe zile care mi se pare imposibila si nici nu iti privezi organismul.


da , uite la asta nu m-a gandit....disociata pe mese...adica sa mananc doar legume la o masa, lactate la alta.....hmmm...da, sa vad cum reusesc sa combin...merci, Ralu!

mvthebest 09 apr 2010 23:03:58

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 143467)
Pai eu asta prefer. Peste cu legume si sos de iaurt :D
Dar cel mai mult si mai mult eu iubesc fructele de mare. Si nu din alea mici la pachetele vidate. Eu vreau sa vad caracatita mare pe gratar :)) Cand o sa scad sub 50 kg o sa imi iau un homar :D

Poti sa faci supe crema si sa razi telemea mai sarata pe deasupra, poti sa faci sucuri din diverse combinatii de fructe sau salata de fructe. Mie imi plac salatele de diverse legume cu ton, iaurt si mustar dijon.
Sunt si mare fana broccoli.
Imi place mancarea asiatica. Chiar vreau sa imi iau tigaie wok sa fac fructele de mare cu legume chinezesti :D Si imi plac amestecurile de dulce cu acrisor.
Ca sos mai pun cateva rosii in apa fiarta, le oparesc, le curat de coaja, le tai cubulete. Apoi pun intr-o craticioara putin bulion, rosiile cuburi, tarhon, rozmarin si cuburi de ananas + feliute de morcovi. Le las pe foc vreo 15-20 min. E bun pus pe legume facute la aburi :D

Interesant. Sa sti ca de multe ori am tot citit ca mananci fructe de mare:x
Trebuie neaparat sa ma strang intr-o parte la buzunar si sa-mi cumpar si eu sa vad cum sunt. M-ai facut tare curioasa:)) si o pofta..
yamy numai bunatati papi tu :)

Eu trebuie sa-mi iau tigaie de teflon. Nu sti cam cat costa?

OitaVesela 09 apr 2010 23:07:25

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Tigaie cred ca e vreo 40-50 ron. Si fructele de mare nu sunt asa scumpe :D

riky 09 apr 2010 23:16:51

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
off...tare as vrea sa mai scad in greutate....si in dimensiuni.....vise:(
eu ma duc la somn....noapte buna slabutelor!!!! :*

OitaVesela 09 apr 2010 23:23:17

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
>:D< O sa scazi nu te mai stresa. Ca e si psihica faza asta. Daca te gandesti ca nu slabesti orice ai face si nu ai incredere mai mult rau iti faci.
Somn usor si sa te trezesti maine mai bine dispusa :-*

riky 09 apr 2010 23:25:20

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 143521)
>:D< O sa scazi nu te mai stresa. Ca e si psihica faza asta. Daca te gandesti ca nu slabesti orice ai face si nu ai incredere mai mult rau iti faci.
Somn usor si sa te trezesti maine mai bine dispusa :-*


o sa incerc, multumesc mult pentru sfaturi si incurajari::-*:-*>:D<
Noapte bunicica

mvthebest 09 apr 2010 23:37:11

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 143515)
off...tare as vrea sa mai scad in greutate....si in dimensiuni.....vise:(
eu ma duc la somn....noapte buna slabutelor!!!! :*

Ve-i slabi Riky>:D<>:D< Ai incredere in tine.:-*
Noapte buna!!! ;;)

ianna 10 apr 2010 01:06:36

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 143515)
off...tare as vrea sa mai scad in greutate....si in dimensiuni.....vise:(
eu ma duc la somn....noapte buna slabutelor!!!! :*


nu te mai descuraja singurica! mai ai doar 4 kg ! nu-s multe ! nu-s 30;):))..plus ...cum vad ca faci sport (la profil vad 60 min) incep sa se formeze muschiuletii care cantaresc mai greu si d`aia probabil pe cantar vezi ca stagnezi oarecum.

Liviutzza 10 apr 2010 01:53:15

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 143497)


Interesant. Sa sti ca de multe ori am tot citit ca mananci fructe de mare:x
Trebuie neaparat sa ma strang intr-o parte la buzunar si sa-mi cumpar si eu sa vad cum sunt. M-ai facut tare curioasa:)) si o pofta..
yamy numai bunatati papi tu :)

Eu trebuie sa-mi iau tigaie de teflon. Nu sti cam cat costa?

Eu am dat cam 100 de ron pe tigaia mea de teflon:)nu stiu daca se gaseste si mai ieftin,ca nu m-am uitat!Dar incearca:)poate gasesti!>:D<

mvthebest 10 apr 2010 07:26:06

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 143604)
Eu am dat cam 100 de ron pe tigaia mea de teflon:)nu stiu daca se gaseste si mai ieftin,ca nu m-am uitat!Dar incearca:)poate gasesti!>:D<

Multumes!>:D<:-*
Trebuie neaparat sa-mi cumpar si eu. Am inteles ca este foarte buna si ca nu trebuie nici ulei sa pun atunci cand gatesc#:-s:)

mvthebest 10 apr 2010 07:26:17

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
http://www.edika.jura.com/en/recipe_...no_330x300.jpg
Buna dimineata.
Iti doresc un weekend frumos!!!;;)

LicuriciColorat 10 apr 2010 09:25:30

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Buna dimineata Riky!>:D<
Ce faci?
Ce planuri ai pt weekend?

riky 10 apr 2010 14:07:16

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
hello fetelor...acu veni si eu de la meditatii...iar am facut 2 ore mers pe jos....;)) si am mancat mai "disociat azi..cum a zis Ralu....sa vedem cum e si asa....voi ce mai faceti slabutelor dragutelor???>:D<

LicuriciColorat 10 apr 2010 14:12:51

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
>:D<Hey Riky,bv pt miscarea de 2h[*103*]
Eu azi am fost la sala,am venit acasa am papat,am facut curat in camera,astept sa mai treaca juma de h ca sa ma apuc de tae-bo:x[si ma bucur de ultimele zile de vacanta:((]
La ce faci medidatii?

riky 10 apr 2010 14:32:14

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144136)
>:D<Hey Riky,bv pt miscarea de 2h[*103*]
Eu azi am fost la sala,am venit acasa am papat,am facut curat in camera,astept sa mai treaca juma de h ca sa ma apuc de tae-bo:x[si ma bucur de ultimele zile de vacanta:((]
La ce faci medidatii?

merci, Licurici

, intrebarea e la ce nu fac meditatii?:))...fac la chimie si la bio....azi am plecat la 7 jumate de acasa ca sa ajung in militari la 8 jumate....am ajuns la 8 jumate...2 ore med la chimie, apoi plecat pana aproape de iesirea din bucuresti, la Policolor, adica 2 ore de mers....1 ora metrou, 1 ora mers pe jos ca nu merg tramvaiele:((....ajusei si la med la biologie ( bafta mea ca fac cu unchiul meu) , si dup-aia s-a oferit sa ma duca acasa cu masina dar am zis lasa, ca merg iar pe jos....si inca o ora de mers pe jos pana acasa:))) bicicleta fac diseara, ca acum mor de somn , as adormi pe bici

LicuriciColorat 10 apr 2010 14:36:26

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144155)
merci, Licurici

, intrebarea e la ce nu fac meditatii?:))...fac la chimie si la bio....azi am plecat la 7 jumate de acasa ca sa ajung in militari la 8 jumate....am ajuns la 8 jumate...2 ore med la chimie, apoi plecat pana aproape de iesirea din bucuresti, la Policolor, adica 2 ore de mers....1 ora metrou, 1 ora mers pe jos ca nu merg tramvaiele:((....ajusei si la med la biologie ( bafta mea ca fac cu unchiul meu) , si dup-aia s-a oferit sa ma duca acasa cu masina dar am zis lasa, ca merg iar pe jos....si inca o ora de mers pe jos pana acasa:))) bicicleta fac diseara, ca acum mor de somn , as adormi pe bici


wow ce de meditatii:))[cred ca inveti de numa][eu sunt o lenesa:))][am citit p'aci ca vrei sa dai la medicina][multa bafta][pe ce specializare?]

riky 10 apr 2010 14:39:24

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144159)
wow ce de meditatii:))[cred ca inveti de numa][eu sunt o lenesa:))][am citit p'aci ca vrei sa dai la medicina][multa bafta][pe ce specializare?]

saru`mana....uite in vacanta asta am cam frecat menta....:(( si am mustrari de constiinta dar nu-i nimic recuperez eu:)) si medicina generala vreau...iar pentru viitor, mi-as dori ginecologie ( asa ca veti avea un ginecolog de incredere la care sa veniti:)) ) sau medicina legala ( sunt "moarta" dupa ea :)) ) bine nu la fel de moarta ca indivizii pe care-i voi examina, dar ma rog:))

LicuriciColorat 10 apr 2010 14:44:00

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144161)
saru`mana....uite in vacanta asta am cam frecat menta....:(( si am mustrari de constiinta dar nu-i nimic recuperez eu:)) si medicina generala vreau...iar pentru viitor, mi-as dori ginecologie ( asa ca veti avea un ginecolog de incredere la care sa veniti:)) ) sau medicina legala ( sunt "moarta" dupa ea :)) ) bine nu la fel de moarta ca indivizii pe care-i voi examina, dar ma rog:))


Recuperezi,recuperezi :))
Da buna faza cu un ginecolog de incredere[promit ca daca te faci doc gineco si viata o sa ma aduca prin bucuresti la tine vin;)][medicina legala:x pfff si mie imi plac emisiunile despre si cu morti:)) dar nu am atata sange in mine incat sa dau la medicina:)),dar daca ar fi fost sa dau,sigur medicina legala era:>][buna alegere:D]>:D<

riky 10 apr 2010 14:48:10

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144167)
Recuperezi,recuperezi :))
Da buna faza cu un ginecolog de incredere[promit ca daca te faci doc gineco si viata o sa ma aduca prin bucuresti la tine vin;)][medicina legala:x pfff si mie imi plac emisiunile despre si cu morti:)) dar nu am atata sange in mine incat sa dau la medicina:)),dar daca ar fi fost sa dau,sigur medicina legala era:>][buna alegere:D]>:D<


in sfarsit inca cineva care ma sustine..dr pt medicina legala trebuie sa am si diploma in drept...ceea ce inseamna ca vi face paralel dreptul la FR.....ehee....in iulie acu 2 ani scoteam mortii dintr-o masina cu inca un tip, accident nasol pe A2 spre mare....asa ca sange am sa dau la toata tara:D....si am o problema mintala cred, e o boala, unde e salvarea trebuie sa fiu si eu:)), unde-s oameni pe pat de moarte nu trebuie sa lipseasca moi......ca sa nu mai spun ca la nr meu de operatii pe propriul body, spitalele mi se par ca o a doua casa :D...problema e sa ies din facultate si sa intru :)))

LicuriciColorat 10 apr 2010 14:54:11

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144170)
in sfarsit inca cineva care ma sustine..dr pt medicina legala trebuie sa am si diploma in drept...ceea ce inseamna ca vi face paralel dreptul la FR.....ehee....in iulie acu 2 ani scoteam mortii dintr-o masina cu inca un tip, accident nasol pe A2 spre mare....asa ca sange am sa dau la toata tara:D....si am o problema mintala cred, e o boala, unde e salvarea trebuie sa fiu si eu:)), unde-s oameni pe pat de moarte nu trebuie sa lipseasca moi......ca sa nu mai spun ca la nr meu de operatii pe propriul body, spitalele mi se par ca o a doua casa :D...problema e sa ies din facultate si sa intru :)))



deci wow:))[te admir sincer:x][e bine ca ai putere in tine si ca si inveti][sper sa fii unu din medicii de renume din tara][si daca vei fii doc ginec poate voi veni la tine,dar daca vei fi doc legist sper sa nu avem onoarea de a ne cunoste:))][te sustin mai ales ca stii ce vrei si nu esti ca mine o nehotarata:-s]

LicuriciColorat 10 apr 2010 14:56:12

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
eu ma duc sa ma apuc de tae-bo si cele necesare pt eliminarea kg:D[vorbim mai incolo]>:D<

riky 10 apr 2010 15:05:30

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144183)
eu ma duc sa ma apuc de tae-bo si cele necesare pt eliminarea kg:D[vorbim mai incolo]>:D<

sa ai spor Licurici>:D<

riky 10 apr 2010 15:06:24

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144177)
deci wow:))[te admir sincer:x][e bine ca ai putere in tine si ca si inveti][sper sa fii unu din medicii de renume din tara][si daca vei fii doc ginec poate voi veni la tine,dar daca vei fi doc legist sper sa nu avem onoarea de a ne cunoste:))][te sustin mai ales ca stii ce vrei si nu esti ca mine o nehotarata:-s]


ai timp sa te hotarasti, Licurici, niciodata nu e prea tarziu.....merci >:D<....acum sa vedem daca intru ...pe 24 iulie desfac sampania cu voi sper >:D<

riky 10 apr 2010 18:14:11

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
VAI DE MINE!!!! am dormit ca o vaca....cred ca m-a ajuns oboseala :-s

LicuriciColorat 10 apr 2010 18:32:15

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144457)
VAI DE MINE!!!! am dormit ca o vaca....cred ca m-a ajuns oboseala :-s

Ehh las ca e bine ca te-ai odihnit,si mie mi un somn dar daca dorm de amiaz adorm noaptea dupa 2 apoi ma trezesc la 12 si mi-am dereglat tot programul:))

riky 10 apr 2010 18:36:28

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144481)
Ehh las ca e bine ca te-ai odihnit,si mie mi un somn dar daca dorm de amiaz adorm noaptea dupa 2 apoi ma trezesc la 12 si mi-am dereglat tot programul:))


eu daca dorm dupaamiaza ma trezesc mult mai devreme...;))...e ciudat organismul meu....
am luat o decizie....de luni nu mai beau cioco calda....GATA.....m-am saturat:D

riky 10 apr 2010 18:56:40

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
nu mai mananc oua decat de 2 ori pe saptamana, nu mai mananc absolut deloc dulciuri, incepand de maine, renunt la cioco calda, incerc sa disociez un pic mesele si sa mananc la ore cat de cat fixe.....sa vedem daca am vreo schimbare....si bag peste de luni, sau ma rog de cand ma voi duce la cumparaturi:)) wish me luck!!!

LicuriciColorat 10 apr 2010 19:00:45

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144509)
nu mai mananc oua decat de 2 ori pe saptamana, nu mai mananc absolut deloc dulciuri, incepand de maine, renunt la cioco calda, incerc sa disociez un pic mesele si sa mananc la ore cat de cat fixe.....sa vedem daca am vreo schimbare....si bag peste de luni, sau ma rog de cand ma voi duce la cumparaturi:)) wish me luck!!!



dada:)) foarte bine faci,bravo(ciocolata calda are o gramada de calorii),iar pestele e foarte foarte bun:x si sanatos,mult noroc>:D<

riky 10 apr 2010 19:04:21

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
saru`mana:))) ....sa vedem cat rezist eu fara dulce...probabil o sa mai calc stramb odata de doua ori pe saptamana maxim cu un patratel de cioco neagra, as apt glicemie....dar in rest fac cruce la dulciuri si cioco calda....le "inmormantez"!

LicuriciColorat 10 apr 2010 19:07:32

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144526)
saru`mana:))) ....sa vedem cat rezist eu fara dulce...probabil o sa mai calc stramb odata de doua ori pe saptamana maxim cu un patratel de cioco neagra, as apt glicemie....dar in rest fac cruce la dulciuri si cioco calda....le "inmormantez"!


:)) foarte bine faci si eu am zis ca nu ma mai ating de cioco sau dulciuri(ieri am primit o milka cu alune:x si am zis ca o tin in dulap pana slabesc sau cand o sa fiu la mentinere si vreau sa ma rasfat cu 2 cubulete),dar vreau sa nu bag dulce in gura mai ales ca ma cam secat o prietena cand i-am zis ca am renuntat la dulce si mi-o zis ca no sa rezist,ba o sa rezist>:)

riky 10 apr 2010 19:08:38

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144531)
:)) foarte bine faci si eu am zis ca nu ma mai ating de cioco sau dulciuri(ieri am primit o milka cu alune:x si am zis ca o tin in dulap pana slabesc sau cand o sa fiu la mentinere si vreau sa ma rasfat cu 2 cubulete),dar vreau sa nu bag dulce in gura mai ales ca ma cam secat o prietena cand i-am zis ca am renuntat la dulce si mi-o zis ca no sa rezist,ba o sa rezist>:)


is eu sper sa rezist ceva ceva....macar pana la sf concursului...:( sa mai dau si eu 2 kg jos macar
:-s

LicuriciColorat 10 apr 2010 19:11:29

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144533)
is eu sper sa rezist ceva ceva....macar pana la sf concursului...:( sa mai dau si eu 2 kg jos macar
:-s


da si eu asa mult vreu sa slabesc dar e greu cu tentatiile astea.....mai ales ca weekendu viitor am un majorat(mancat seara,sucuri,un pahar de vin,tortu:x] si apoi duminica am ziua finutei mele:x,iarasi papa bun,tort,prajituri(mai ales ca buni ei face niste prajituri dementiale) sper sa nu exagerez:((

riky 10 apr 2010 19:13:51

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144536)
da si eu asa mult vreu sa slabesc dar e greu cu tentatiile astea.....mai ales ca weekendu viitor am un majorat(mancat seara,sucuri,un pahar de vin,tortu:x] si apoi duminica am ziua finutei mele:x,iarasi papa bun,tort,prajituri(mai ales ca buni ei face niste prajituri dementiale) sper sa nu exagerez:((

pai iti pui catre putin din fiecare pe o farfuriuta si gata

LicuriciColorat 10 apr 2010 19:17:14

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144539)
pai iti pui catre putin din fiecare pe o farfuriuta si gata


da o sa ma pregatesc saptamana viitoare sufleteste,o sa-mi setez in minte: 'ma fato ai grije sa nu te indopi ca o vaca' si sa speram ca nu voi uita de mine:>

riky 10 apr 2010 19:22:13

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 144545)
da o sa ma pregatesc saptamana viitoare sufleteste,o sa-mi setez in minte: 'ma fato ai grije sa nu te indopi ca o vaca' si sa speram ca nu voi uita de mine:>


esti fata desteapta si cu vointa, asa ca o sa te descurci....iei o farfuriuta medie, si incepi sa culegi, o bucatica d-asta, una d-asta,....si te gandesti: eu trebuie sa mananc din aceasta farfurie toata seara....:D...si totul va fi ok

LicuriciColorat 10 apr 2010 19:26:00

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144560)
esti fata desteapta si cu vointa, asa ca o sa te descurci....iei o farfuriuta medie, si incepi sa culegi, o bucatica d-asta, una d-asta,....si te gandesti: eu trebuie sa mananc din aceasta farfurie toata seara....:D...si totul va fi ok


da,asa o sa fac,o sa incerc sa ma limitez doar la ce e mai sanatos de pe acol si cu dulciurile doar sa gust:))

riky 10 apr 2010 22:21:49

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Niciodata nu am fost asa depresiva....dar acum sunt intr-o maaare si urata depresie((....:((...ma uitam i oglinda si pur si simplu m-a podidit plansul :(( ..asa fara sa vreau:

riky 10 apr 2010 23:09:57

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
vai ce nasol ma simt....zici ca nu mai am nici un rost...am senzatia ca nimic nu merge bine....si ca nu voi arata bine niciodata ...si cam asa cred ca o sa si fie [*lacrimi*][*lacrimi*][*plans*][*plans*][*ingrijorat*][*ingrijorat*][*91*][*91*]

ras_cristalin 10 apr 2010 23:18:41

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 144835)
vai ce nasol ma simt....zici ca nu mai am nici un rost...am senzatia ca nimic nu merge bine....si ca nu voi arata bine niciodata ...si cam asa cred ca o sa si fie [*lacrimi*][*lacrimi*][*plans*][*plans*][*ingrijorat*][*ingrijorat*][*91*][*91*]

Vai Riky :) pai ce s-a intramplat?
>:D<>:D<>:D< hai linisteste-te... mai ai 4 kg pana la final. Esti tinerica si ai un viitor frumos inainte :) cum sa spui ca nu o sa arati bine niciodata?
Pai ce ar insemna sa zic si eu asa? Eu mai am 15 kg... ;))
Cand te uiti in oglinda... incearca sa vezi partile bune, nu sunculitele sau mai stiu eu ce. Uita-te ce zambet ai, ce ochi, par, maini... etc. :) Pai cum sa te faca pe tine un numar, ca pana la urma asta e greutatea?

riky 10 apr 2010 23:21:09

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 144838)
Vai Riky :) pai ce s-a intramplat?
>:D<>:D<>:D< hai linisteste-te... mai ai 4 kg pana la final. Esti tinerica si ai un viitor frumos inainte :) cum sa spui ca nu o sa arati bine niciodata?
Pai ce ar insemna sa zic si eu asa? Eu mai am 15 kg... ;))
Cand te uiti in oglinda... incearca sa vezi partile bune, nu sunculitele sau mai stiu eu ce. Uita-te ce zambet ai, ce ochi, par, maini... etc. :) Pai cum sa te faca pe tine un numar, ca pana la urma asta e greutatea?


nu stiu dar parca nimic nu merge bine :((...nu am chef de invatat, stagnez de 3 saptamani nu se mai vede absolut nimic nici o schimbare, chiar daca mananc sanatos, nu stiu e o stare asa de grija si dezamagire totale :((


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:34:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO