forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

riky 25 feb 2010 23:35:44

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
depinde....acum 5 luni mi-au descoperit pt a 3-a oara un alt chist de 4 cm...am facut un tratament injectabil si acum 2 luni l-am terminat....acum ma duc la control..dak mingiuta e tot acolo ...dap...ma operez....dak nu...ALELUIA.....doar k ma cam indoiesc....in fine...vad maine ce ma asteapta...

Suzume 25 feb 2010 23:39:50

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 98816)
depinde....acum 5 luni mi-au descoperit pt a 3-a oara un alt chist de 4 cm...am facut un tratament injectabil si acum 2 luni l-am terminat....acum ma duc la control..dak mingiuta e tot acolo ...dap...ma operez....dak nu...ALELUIA.....doar k ma cam indoiesc....in fine...vad maine ce ma asteapta...

Of, bafta maine >:D<

riky 25 feb 2010 23:41:41

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 98824)
Of, bafta maine >:D<

Sa fie!!!:-s nu mi-e de taiere cat imi e de perioada de dupa ....merg k o gasca k ma tin firele.....ei...poate n-o sa fie cazu`

riky 26 feb 2010 00:00:23

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
ma tot uit la pozele cu zonele mele problema.....uff am mult de munca....grasimile mele se potrivesc intr-un fil de genul "die hard 6":-s

Suzume 26 feb 2010 00:05:23

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 98847)
ma tot uit la pozele cu zonele mele problema.....uff am mult de munca....grasimile mele se potrivesc intr-un fil de genul "die hard 6":-s

Eu cred ca exagerezi, serios. De ce nu-ti faci si tu un album sa ne arati "rotunjimile"? :>

riky 26 feb 2010 00:07:16

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 98856)
Eu cred ca exagerezi, serios. De ce nu-ti faci si tu un album sa ne arati "rotunjimile"? :>

uite tocmai mi-am facut...
eu zic k nu exagerez
:D

Suzume 26 feb 2010 00:10:46

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 98860)
uite tocmai mi-am facut...
eu zic k nu exagerez
:D

Parerea mea e ca doar trebuie sa-ti tonifici musculatura, nu sa slabesti. :)

riky 26 feb 2010 00:14:03

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
posibil....nu stiu...eu imi vad burtica de sub buric si ma scoate din minti....plus k dragutelede coapse interioare au grasime..uite acu` ma masurai si am 91-68-92....si la coapse am 55 cm....:(:-s

riky 26 feb 2010 00:17:04

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
asa ...eu ziceam k ma culc.....oricum o sa ma masor dinsapt in sapt...sa vdm dif....va tin la curent...nb all slabutelor:*:*:*:* >:D<:">:-*

Suzume 26 feb 2010 00:18:51

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 98874)
posibil....nu stiu...eu imi vad burtica de sub buric si ma scoate din minti....plus k dragutelede coapse interioare au grasime..uite acu` ma masurai si am 91-68-92....si la coapse am 55 cm....:(:-s

Sport, sport, sport la greu. Stai linistita ca in procesul de tonifiere o sa mai dai niste kilograme jos. Alimentatie sanatoasa si sport, n-ai nevoie de diete drastice sau foarte restrictive.


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:49:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO