forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

butterfly30 21 iul 2013 20:50:22

Re: Jurnal supermire83
 
pai asta e si problema mea, ca ma prinde soarele imediat, nu m-am inrosit niciodata, n-am facut ever insolatie, dar cu fps 30 aplicat obsesiv nu are bronzul sanse..;)
o seara faina si tie!

CCristina D 30 iul 2013 08:39:49

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1281533)
sunt convinsa ca si tu arati foarte bine in costum de baie >:D<:-*:-*
cum a fost in concediu? te-ai bronzat?
eu mai am 2 saptamani si merg acasa ;)

asa arata invitatille....poza din spate, e spatele invitatiei unde se scrie numele familiei ;), cica sunt gata pe sfarsitul saptamanii viitoare....deci pe cand o sa ajung acasa o sa le vad exact cum arata;)

te pupicesc:-*:-*:-*:-*:-*

Ataşament 14194

Neata Mire!!!
Sunt foarte frumoase invitatiile !!!;;);;);)
Finute, elegante:D
mai ai putin si pleci spre Ro, pana atunci sa-ti treaca timpul usor !!!:)
O zi frumoasa sa ai !!>:D<

supermire83 30 iul 2013 09:05:44

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284260)


Neata Mire!!!
Sunt foarte frumoase invitatiile !!!;;);;);)
Finute, elegante:D
mai ai putin si pleci spre Ro, pana atunci sa-ti treaca timpul usor !!!:)
O zi frumoasa sa ai !!>:D<


neata scumpo:-*:-*:-*
sa stii ca trece foarte repede timpul de data asta.....poate si pentru ca stiu ca plec singura si nu prea imi place....dar o sa treaca repede luna august si vine SEPTEMBRIE;););)
parca am deja emotii....cred ca o sa tremur toata in ziua cea mare hihihihi
tu ce mai faci? cum mai esti?cum merge dieta? vad ca slabesti foarte bine;)
te pupicesc :-*:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

azra 30 iul 2013 09:11:42

Re: Jurnal supermire83
 
Neata scumpo ce mai faci?cum mai esti?
Cred ca in ziua cea mare nu o sa ai pic de emotii,o sa fii dusa de val si uiti de ele:)
Hai ca mai ai putin si pleci acasuca,abia astept sa te vad miresica:)
O zi frumoasa scumpa mea

CCristina D 30 iul 2013 09:31:55

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1284271)
neata scumpo:-*:-*:-*
sa stii ca trece foarte repede timpul de data asta.....poate si pentru ca stiu ca plec singura si nu prea imi place....dar o sa treaca repede luna august si vine SEPTEMBRIE;););)
parca am deja emotii....cred ca o sa tremur toata in ziua cea mare hihihihi
tu ce mai faci? cum mai esti?cum merge dieta? vad ca slabesti foarte bine;)
te pupicesc :-*:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Ahaa, deci pleci singura, sotul tau vine in tara mai incolo...
Sa stii ca si eu am crezut ca o sa am asa emotii mari, dar nu a fost deloc asa, m-am simtit atat de bine si m-am lasat dusa de val cum zice si Gabitza ....am fost foarte foarte ok, nu ma asteptam;;)
O sa te bucuri de momentele alea care o sa treaca atat de repede de parca nici n-au fost;)

Cu dieta mea, ce sa zic, merg inainte...ultimele zile cam greu merge treaba, adica la cantar...dar banuiesc ca si ciclul e de vina...trebuia s-mi vina de ceva zile si inca nimic....inca astept:))
Dar nu ma las, ma bucur de fiecare 100 de gram pe care-l dau jos, fac si sport de cate ori pot...deci rau nu are cum sa fie:D

Ai grija de tine, te puuupacesc:-*:-*:-*>:D<

CCristina D 30 iul 2013 09:32:54

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1284275)
Neata scumpo ce mai faci?cum mai esti?
Cred ca in ziua cea mare nu o sa ai pic de emotii,o sa fii dusa de val si uiti de ele:)
Hai ca mai ai putin si pleci acasuca,abia astept sa te vad miresica:)
O zi frumoasa scumpa mea

Neata Gabita!!
cum merge treaba?? ce maiz ice cantarul tau?
Te pup, sa ai o zi frumoasa!!:-*>:D<

supermire83 30 iul 2013 10:59:10

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1284275)
Neata scumpo ce mai faci?cum mai esti?
Cred ca in ziua cea mare nu o sa ai pic de emotii,o sa fii dusa de val si uiti de ele:)
Hai ca mai ai putin si pleci acasuca,abia astept sa te vad miresica:)
O zi frumoasa scumpa mea


si eu abia astept sa ma vad mireasa;)
sper sa nu am emoti si sa nu ma zmiorcai ca eu una doua plang.....asa ca stiu de pe acum ca in saptamana aia o sa fiu tot cu fundu in sus hihihihiih:))....dar n-a o sa treaca toate;)
te pupicesc scumpico:-*
apropo....cum suporti caldura...nu te topesti? si aici e foarte cald de abia respiri, dar aseara am avut putina ploaia si asa de bine a fost...am dormit toata noaptea ca niste copii mici ;)

pupici:-*:-*:-*:-*

supermire83 30 iul 2013 11:01:42

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284282)


Ahaa, deci pleci singura, sotul tau vine in tara mai incolo...
Sa stii ca si eu am crezut ca o sa am asa emotii mari, dar nu a fost deloc asa, m-am simtit atat de bine si m-am lasat dusa de val cum zice si Gabitza ....am fost foarte foarte ok, nu ma asteptam;;)
O sa te bucuri de momentele alea care o sa treaca atat de repede de parca nici n-au fost;)

Cu dieta mea, ce sa zic, merg inainte...ultimele zile cam greu merge treaba, adica la cantar...dar banuiesc ca si ciclul e de vina...trebuia s-mi vina de ceva zile si inca nimic....inca astept:))
Dar nu ma las, ma bucur de fiecare 100 de gram pe care-l dau jos, fac si sport de cate ori pot...deci rau nu are cum sa fie:D

Ai grija de tine, te puuupacesc:-*:-*:-*>:D<


iubita o sa vezi ca o sa scada dupa ce trece si ciclul;)
am vauzt ca nu te lasi, faci sport si asta se vede;)

te pupicesc scumpo >:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*:-*

azra 30 iul 2013 12:05:04

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284285)


Neata Gabita!!
cum merge treaba?? ce maiz ice cantarul tau?
Te pup, sa ai o zi frumoasa!!:-*>:D<

Cantarul merge spre bine,azi mi-a aratat 85kg..ce sa mai ma bucur cand vad in minus..dar ma si tin serios de treaba ca vreau sa ajung odata slabuta...o data la saptamana mai pap cate o inghetata,in ziua libera:) in rest nu ma abat deloc..
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1284358)
si eu abia astept sa ma vad mireasa;)
sper sa nu am emoti si sa nu ma zmiorcai ca eu una doua plang.....asa ca stiu de pe acum ca in saptamana aia o sa fiu tot cu fundu in sus hihihihiih:))....dar n-a o sa treaca toate;)
te pupicesc scumpico:-*
apropo....cum suporti caldura...nu te topesti? si aici e foarte cald de abia respiri, dar aseara am avut putina ploaia si asa de bine a fost...am dormit toata noaptea ca niste copii mici ;)

pupici:-*:-*:-*:-*

Pfff caldurile sunt groaznice,nu mai pot dormi noptile acu sunt buimaca de somn,sper sa ma lase baba sa dorm dupa masa...de fel dupa 30min ma striga sa ma ridic din pat,ca imi ajunge..ea nu doarme ziua si se plictiseste si nu ma lasa nici p mine.rareori mai prind cate o ora..toate geamurile si usile le tin deschise sa se faca putin curent..de ploaie..nici urma p aici..

CCristina D 30 iul 2013 12:12:15

Re: Jurnal supermire83
 
Felicitari Gabita!!!
CAt astept si eu sa schimb prefixul..dar mai am ceva de munca...deocamdata merge mai greu, cred ca rusii sunt vina...inca ii astept....:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:30:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO