forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

supermire83 16 aug 2013 07:43:40

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1290155)


Buna draga mea:-*>:D<
Ma bucur ca esti bine si ca ti-ai gasit rochita mult visata:x:x
Sa aveti spor in continuare si sa iasa totul asa cum va doriti!!!>:D<

Eu sunt bine....ma lupt cu kilogramele si cuc aldurile astea, dar mergem inainte, nu ne lasam:)):))


multumim scumpo....acum ce a fost mult a trecut....mai avem putin si trece ;)

lasa scumpo ca se duc si kg, incet, incet pana la urma tot se duc....eu am pus cam un kg pe mine....dar asta e....eram sigura ca ma ingras aici....ca e mancarea mult mai buna ;)

te pupicesc:-*:-*:-*:-*

supermire83 04 sep 2013 07:43:05

Re: Jurnal supermire83
 
Ciao draga jurnal
de cand am ajuns in romania n-am prea fost cuminte.....dar ce sa fac...asta e...important e sa nu sar calul prea tare...o sa recuperez eu cand o sa vin inapoi in italia;)
pupici

CCristina D 04 sep 2013 22:25:06

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1294935)
Ciao draga jurnal
de cand am ajuns in romania n-am prea fost cuminte.....dar ce sa fac...asta e...important e sa nu sar calul prea tare...o sa recuperez eu cand o sa vin inapoi in italia;)
pupici

Buna Mirelush:-*>:D<
Nu0mi fac griji pt tine, stiu cat esti de ambitioasa si 1kg e un fleac pt tine.....simte-te bine, doar esti inainte de nunta, nu te mai gandi la kile :-j:))
Te pup, ai grija de tine>:D<:-*

supermire83 20 sep 2013 01:46:26

Re: Jurnal supermire83
 
Au trecut 251 zile, mi-a mai ramas o zi :)):)):)):)):)) ce a trecut timpul;)

Danutzza 20 sep 2013 06:31:00

Re: Jurnal supermire83
 
wow...distractie placuta si abea asteptam poze:x:-*:-*:-*:-*:-*>:D<

butterfly30 20 sep 2013 12:45:04

Re: Jurnal supermire83
 
sa ai o zi cat mai frumoasa, sa lasi toate la o parte si sa te bucuri de ceea ce ti se intampla, sa razi, sa te distrezi, sa savurezi totul! si sa fii cea mai fericita mireasa![*miri*]

azra 21 sep 2013 22:59:43

Re: Jurnal supermire83
 
Heeei casa de piatra,sa fiti sanatosi si fericiti!!!!!!
Asteptam cu nerabdare pozici!!>:D<>:D<>:D<

butterfly30 22 sep 2013 09:44:38

Re: Jurnal supermire83
 
casa de piatra! sa nu uitati nici un moment sa va iubiti, sa nu lasati viata sa va instraineze, sa continuati sa cresteti impreuna, sa va amintiti ca sa fii iubit de omul pe care il iubesti e un mare noroc care insenineaza orice zi ploioasa! felicitari!

CCristina D 22 sep 2013 22:31:38

Re: Jurnal supermire83
 
Casa de piatra draga mea>:D<>:D<:-*
Sa fiti fericiti, sanatosi si sa va bucurati de fiecare moment din viata voastra de familie!!! :-*
Asteptam poze:D;)

supermire83 04 oct 2013 14:33:23

Re: Jurnal supermire83
 
Ciao draga jurnal, >:D<>:D<>:D<>:D<

am revenit in sfarsit in italia, si am reusit sa ma si cantaresc si am revenit cu frumoasa greutate de 57.4 kg.....am pus ceva, ceva pe mine....tinand cont ca la inceputul lui august din cauza oboseli si a stresul am ajuns sa slabesc exagerat de mult ( am avut in jur de 51-52 kg) dar acum mi-am revenit si sunt destul de bine .... poate putina tonifiere nu ar strica ;)

Va pup :-*:-*:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:17:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO