forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

azra 30 iul 2013 12:15:48

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284383)
Felicitari Gabita!!!
CAt astept si eu sa schimb prefixul..dar mai am ceva de munca...deocamdata merge mai greu, cred ca rusii sunt vina...inca ii astept....:-s

Si eu abia astept sa schimb prefixul.cand ma gandesc ca eram atat de aproape si cand am fost in tara am lasat totul balta si s-au acumulat kg...de data asta nu mai las nik:)

CCristina D 30 iul 2013 12:44:38

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1284385)

Si eu abia astept sa schimb prefixul.cand ma gandesc ca eram atat de aproape si cand am fost in tara am lasat totul balta si s-au acumulat kg...de data asta nu mai las nik:)

Dar eu cum am facut...la fel...au venit sarbatoriled e iarna..si numa un pic si inca un pic si de maine ma reapuc...si uite ca s-a facut luna mai cand am zis STOP, nu se mai poaet asa!!!
Si eu de data asta imi doresc sa nu ma mai las, chiar daca mai calc si stramb, nu vreau sa ma dezamagesc ci sa continui...ma bucur de fiecare suta de grame pierduta si sper ca intr-o buna zi ajung acolo unde sa ma simt bine in pielea mea....nu vreau sa fiu fotomodel ca nu e constructia mea de genula la, dar sa ma simt bine, asta e cel mai important.:)

supermire83 30 iul 2013 13:00:42

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1284380)

Cantarul merge spre bine,azi mi-a aratat 85kg..ce sa mai ma bucur cand vad in minus..dar ma si tin serios de treaba ca vreau sa ajung odata slabuta...o data la saptamana mai pap cate o inghetata,in ziua libera:) in rest nu ma abat deloc..

Pfff caldurile sunt groaznice,nu mai pot dormi noptile acu sunt buimaca de somn,sper sa ma lase baba sa dorm dupa masa...de fel dupa 30min ma striga sa ma ridic din pat,ca imi ajunge..ea nu doarme ziua si se plictiseste si nu ma lasa nici p mine.rareori mai prind cate o ora..toate geamurile si usile le tin deschise sa se faca putin curent..de ploaie..nici urma p aici..


felicitari pentru cantar,.....in curand o sa scazi iarasi la 80...si apoi tot mai jos;)

ce aiurea....nici nu pot sa-mi imaginezi cum rezisti toata ziua cu baba pe cap...dar n-ai ce face ...asta e viata, cateodata trebuie sa strangem din dinti si sa rezistam...poate pana la urma o sa-i gasesti si la iubi tau ceva de munca...si atunci o sa fie mai usor si poate iti gasesti si tu altceva de munca
poate din toamna o sa in gasesc si eu ceva de munca, mai ales ca vrem sa ne mutam in alt oras mai aproape de lucrul lu iubi....cine stie...poate avem noroc ;)

supermire83 30 iul 2013 13:04:08

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1284385)

Si eu abia astept sa schimb prefixul.cand ma gandesc ca eram atat de aproape si cand am fost in tara am lasat totul balta si s-au acumulat kg...de data asta nu mai las nik:)


nu te lasa Gabita...ce a fost greu a trecut....acum ca ti-ai intrat in forma totul e mult mai usor ;)

Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284393)


Dar eu cum am facut...la fel...au venit sarbatoriled e iarna..si numa un pic si inca un pic si de maine ma reapuc...si uite ca s-a facut luna mai cand am zis STOP, nu se mai poaet asa!!!
Si eu de data asta imi doresc sa nu ma mai las, chiar daca mai calc si stramb, nu vreau sa ma dezamagesc ci sa continui...ma bucur de fiecare suta de grame pierduta si sper ca intr-o buna zi ajung acolo unde sa ma simt bine in pielea mea....nu vreau sa fiu fotomodel ca nu e constructia mea de genula la, dar sa ma simt bine, asta e cel mai important.:)

Cristinutza de ce nu vrei sa fi fotomodel? mai ai putin si ajungi ;)
si eu ziceam ca am fundul mare si picioarele groase...dar s-au subtiat ele...nu-s perfecte...dar nici cum erau inainte...;)

CCristina D 30 iul 2013 13:53:00

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1284403)
nu te lasa Gabita...ce a fost greu a trecut....acum ca ti-ai intrat in forma totul e mult mai usor ;)



Cristinutza de ce nu vrei sa fi fotomodel? mai ai putin si ajungi ;)
si eu ziceam ca am fundul mare si picioarele groase...dar s-au subtiat ele...nu-s perfecte...dar nici cum erau inainte...;)

Pai nu zic ca nu as vreaa, dar nu cred ca o sa ajung vreodata chiara sa...alea-s niste slabanoageeee, vaiii de mine:-o
Si contructia mea nu e asa...sunt lata si la spate....am oase grele...dar dc ma fac nu-i nici o problema:)):)):)):))

supermire83 30 iul 2013 17:01:28

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284439)


Pai nu zic ca nu as vreaa, dar nu cred ca o sa ajung vreodata chiara sa...alea-s niste slabanoageeee, vaiii de mine:-o
Si contructia mea nu e asa...sunt lata si la spate....am oase grele...dar dc ma fac nu-i nici o problema:)):)):)):))



esti frumoasa atat pe dinafara cat si pe dinauntru....asa ca esti frumoasa indiferent de cate kg ai :-*:-*:-*:-* important e sa te simti tu bine cu tine insati >:D<

CCristina D 08 aug 2013 08:39:26

Re: Jurnal supermire83
 
Neata Mirelush:-*:-*>:D<
Ce mai faci draga mea, ai plecat deja in RO??;;);;):D

supermire83 15 aug 2013 21:50:54

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1287597)
Neata Mirelush:-*:-*>:D<
Ce mai faci draga mea, ai plecat deja in RO??;;);;):D


ciao scumpo:-*:-*
sunt de aproape 2 saptamani acasa, sunt tot intr-o pregatire cu nunta....dar ce e mai important mi-am luat...rochita ;)

tu cum mai esti?
te pupicesc:-*:-*:-*:-*:-*

butterfly30 15 aug 2013 22:14:03

Re: Jurnal supermire83
 
bravo, braavo, bravo! vede si ochiu meu rochita? sau macar povestesti tu cum e? si voalul? pantofii? bijuteriile? spune tot!!!:D

CCristina D 15 aug 2013 22:17:16

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1290142)
ciao scumpo:-*:-*
sunt de aproape 2 saptamani acasa, sunt tot intr-o pregatire cu nunta....dar ce e mai important mi-am luat...rochita ;)

tu cum mai esti?
te pupicesc:-*:-*:-*:-*:-*

Buna draga mea:-*>:D<
Ma bucur ca esti bine si ca ti-ai gasit rochita mult visata:x:x
Sa aveti spor in continuare si sa iasa totul asa cum va doriti!!!>:D<

Eu sunt bine....ma lupt cu kilogramele si cuc aldurile astea, dar mergem inainte, nu ne lasam:)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:02:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO