forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Ralucai (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-ralucai-2895.html)

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:36:59

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 104899)
Sunt facute cu apa mai proasta, au procentele la ingrediente aiurea, nu respecta reteta originala. Numai daca scrie pe ele in alta limba si e pus abtibild in romana sunt ok. Daca scrie pe tub in romana e clar ca nu sunt bune de nimic ca sunt facute la noi si astia le fac in 2 peri.


gata, de tinut minte asta, de cumparat produse cu eticheta in romana si scrisul original in alta limba..

adevarul e ca eu am un demachiant f bun, care chiar mi s-a parut ieftin, l am luat din Carrefour si are o eticheta aplicata cu scriul in romana...e f bun, nu ma ustura deloc ochii de la el...

OitaVesela 03 mar 2010 16:37:37

Re: Jurnalul Ralucai
 
Mie imi vine in cap o imagine cu Raluca Eminovici, mama lui Mihai Eminescu si e urata cu crengi :))

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:38:39

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 104936)
Mie imi vine in cap o imagine cu Raluca Eminovici, mama lui Mihai Eminescu si e urata cu crengi :))


:)):)):))

eu am cunoscut numai Raluci frumoase :D si ambitioase! sunt sigura ca si tu faci parte din ele.... >:D<

OitaVesela 03 mar 2010 16:41:50

Re: Jurnalul Ralucai
 
Acuma cu slabitul si cu pielea mea cu probleme chiar ca e ambitie, altfel trebuie sa ma impinga cineva de la spate ca daca ma apuca lenea e grav.

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:43:29

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 104943)
Acuma cu slabitul si cu pielea mea cu probleme chiar ca e ambitie, altfel trebuie sa ma impinga cineva de la spate ca daca ma apuca lenea e grav.


Buun, deci daca e ambitie cu slabitul, sa ma tragi si pe mine dupa tine cand simt ca vreau sa renunt! :-*
ca anul acesta nu se mai poate, trebuie sa fac si eu parte din generatia slabute 2010 :D :>

OitaVesela 03 mar 2010 16:45:04

Re: Jurnalul Ralucai
 
Pai atunci de ce scrie Sedentar la tine ?:-w

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:49:23

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 104950)
Pai atunci de ce scrie Sedentar la tine ?:-w



:">:">:">

sunt pe cale sa schimb :D acum ca a venit primavara! >:D<


saptamana acesta mai greu cu sportul, colega mea e in concediu si ii fac si zilele ei de lucru...asa ca ajung seara terminata ( desi sa recunosc ca ar trebui macar sa fac 30 min bicicleta) dar de saptamana viitoare ma apuc de jogging. Sa ma tragi de urechi daca nu ma tin de treaba, asa imi place :D

OitaVesela 03 mar 2010 16:50:31

Re: Jurnalul Ralucai
 
Si tu faci bici? De care?

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:51:31

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 104963)
Si tu faci bici? De care?


Pai am o bicicleta stationara acasa si mai fac din cand in cand....e normala, nu e eliptica...

OitaVesela 03 mar 2010 17:03:39

Re: Jurnalul Ralucai
 
La fel si eu :D Imi place mai mult asta.


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:15:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO