forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Ralucai (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-ralucai-2895.html)

bebelusha 03 mar 2010 15:55:55

Re: Jurnalul Ralucai
 
of..da ce-ti veni sa te maltratezi..scumpo eu plec acasa, gata serv pe azi..te pup dulce

OitaVesela 03 mar 2010 15:59:35

Re: Jurnalul Ralucai
 
Erau prea multe si ma enervau :( Te pup >:d< :*

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:02:20

Re: Jurnalul Ralucai
 
Buna fetelor! >:D<

Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 103440)

Si mieeeee imi e lene... Trebuie si sa m-ai arunc din ele. Unele sunt mari acum de mine..
Multe perechi de blugi trebuie sa le duc la croitoreasa.

la mine e invers...tu esti o fericita :D >:D< pe mine multe nu ma mai incap...sunt prea mici....dar lasa ca pana la vara tot ma mai micsorez :D

Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 103454)
Oglinzile din magazine ingrasa sau mi se pare mie? Ca mereu ma vad obeza, nici nu ma mai uit in ele ca ma sperii. :-s

daaa, si la mine au acelasi efect!! oglinzi rele..! :)):)):))
era una aseara la ray sport care imi arata fundul enorm, m am si speriat...l am luat pe al meu si am plecat din magazin...parca arat mai slaba in oglinda de acasa....:-/

Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 104851)
mai demult primisem cadou o crema de vergeturi si m-am dat cu ea asa in dorul lelii ca stiam ca astea sunt mai mult degeaba dar a avut ceva efect :D. Si acum o vreau si pe aia 8-|

ce crema? ce crema? mi ar trebui si mie una pentru vergeturi ;)

OitaVesela 03 mar 2010 16:11:45

Re: Jurnalul Ralucai
 
Lineance si parca mai scria ceva pe ea, nu mai stiu ca am folosit-o acum 4 ani. Dar ma uit pe net de ea si o gasesc. Numai ca aia era din afara si toate cosmeticele de la noi sunt mai proaste 8-|

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:16:03

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 104893)
Lineance si parca mai scria ceva pe ea, nu mai stiu ca am folosit-o acum 4 ani. Dar ma uit pe net de ea si o gasesc. Numai ca aia era din afara si toate cosmeticele de la noi sunt mai proaste 8-|


da, am cautat si eu pe net si gasesti din gama lineance...si pentru vergeturi si anticelulitica...e destul de scumpa...la 57 si la 67 ron am gasit eu...

da, la noi cosmeticele nici nu se compara...din pacate....si nu inteleg de ce...ca la pret nu e chiar atat de mare diferenta...

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:16:49

Re: Jurnalul Ralucai
 
sa stii ca imi place numele tau :D RALUCA :x

Daca o sa am o fetita, asa o sa o numesc, de fapt asta e stabilit de vreo 2 ani deja... :D

app, pe mine ma cheama Alexandra :D

OitaVesela 03 mar 2010 16:16:57

Re: Jurnalul Ralucai
 
http://www.linternaute.com/femmes/fo...ance-20043.jpg

Ca asta era, dar parca nu avea tanti gravida pe ea. Cred ca in 4 ani au mai schimbat astia gama.

OitaVesela 03 mar 2010 16:18:31

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 104895)



da, am cautat si eu pe net si gasesti din gama lineance...si pentru vergeturi si anticelulitica...e destul de scumpa...la 57 si la 67 ron am gasit eu...

da, la noi cosmeticele nici nu se compara...din pacate....si nu inteleg de ce...ca la pret nu e chiar atat de mare diferenta...

Sunt facute cu apa mai proasta, au procentele la ingrediente aiurea, nu respecta reteta originala. Numai daca scrie pe ele in alta limba si e pus abtibild in romana sunt ok. Daca scrie pe tub in romana e clar ca nu sunt bune de nimic ca sunt facute la noi si astia le fac in 2 peri.

OitaVesela 03 mar 2010 16:19:07

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 104897)
sa stii ca imi place numele tau :D RALUCA :x

Daca o sa am o fetita, asa o sa o numesc, de fapt asta e stabilit de vreo 2 ani deja... :D

app, pe mine ma cheama Alexandra :D

Multumesc :"> . Mie nu imi placea deloc cand eram mica. Acum m-am mai obisnuit :)).
Imi pare bine Alexandra >:D<

Un Pai Roz 03 mar 2010 16:34:52

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 104901)
Multumesc :"> . Mie nu imi placea deloc cand eram mica. Acum m-am mai obisnuit :)).
Imi pare bine Alexandra >:D<


Mie mi-ar fi placut sa ma cheme asa :D
Eu am avut o sora pe care o chema Raluca, e nume care are personalitate, dupa parerea mea :D asa ca fii mandra ca-l porti :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:32:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO