forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Ralucai (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-ralucai-2895.html)

Niculae Roxana 31 mar 2010 13:00:37

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 134427)
si pe mine ma supara cateodata soacra mea....mai ales cand sta in camera cu noi si uita sa mai plece...sau cand deapana amintiri care nu ma intereseaza si in care nu sunt prezenta...

ralu, scuze ca am disparut asa repede mai devreme, dar au venit niste rude pe neasteptate la mine... >:D<

Vaiiii....a mea cand incepe cu amintirile ei nu le mai termina...dar in fiecare zi vb acelasi lucru....nu o fi si ea constienta ca noi am auzit povestile alea de o mie de ori si chiar ne-am saturat de ele..uneori ii spun ca mi-a zis dar fara efect...continua povestea:))

bebelusha 31 mar 2010 13:02:23

Re: Jurnalul Ralucai
 
ce stresant...:(

Niculae Roxana 31 mar 2010 13:04:32

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 134461)
ce stresant...:(

Asa e...asta este unul dintre lucrurile pt care regret ca ma intorc la socrii...si daca nu ma angajez pana atunci va dati seama:-o:-oO zi intreaga de povesti despre Italia, America unde nici macar n-a fost povesteste din intamplarile alotora....offffffffffff....o sa fiu iar supernervoasa....si uneori ma descarc pe al meu fara sa vreau ca n-am pe cine...:((

Un Pai Roz 31 mar 2010 13:10:07

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 134455)

Vaiiii....a mea cand incepe cu amintirile ei nu le mai termina...dar in fiecare zi vb acelasi lucru....nu o fi si ea constienta ca noi am auzit povestile alea de o mie de ori si chiar ne-am saturat de ele..uneori ii spun ca mi-a zis dar fara efect...continua povestea:))

si cel mai rau e cand vorbeste lent...

eu sunt mai agitata din fire si nu imi plac oamenii care scot cate un cuvant pe minut....si mai au si ticuri in timp ce vorbesc...gen sa isi trosnesca degetele...

off, dar asta e, eu incerc cat de mult sa o ignor fara sa se simta prost, insa ii dau raspunsuri scurte si atunci cred ca isi da seama ca nu am chef de vorba..

OitaVesela 31 mar 2010 13:18:43

Re: Jurnalul Ralucai
 
Pai tu ce faci bebelush?:))

OitaVesela 31 mar 2010 13:21:16

Re: Jurnalul Ralucai
 
Eu inca nu am soacra cu acte in regula, dar ma gandesc ca nu mai am asa mult :-s

Un Pai Roz 31 mar 2010 13:21:54

Re: Jurnalul Ralucai
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 134507)
Eu inca nu am soacra cu acte in regula, dar ma gandesc ca nu mai am asa mult :-s

si cum te intelegi cu candidata de acum? :D

bebelusha 31 mar 2010 13:22:12

Re: Jurnalul Ralucai
 
io ma inteleg super cu a mea...dar nu stam impreuna..deci :D asteptamsa vedem ce facem de mutat eu cu el..deocamdata sta la mine in timpul sapt ca mom e plecata ;)

bebelusha 31 mar 2010 13:22:43

Re: Jurnalul Ralucai
 
nici eu nu am soacra cu acte in regula :))

Un Pai Roz 31 mar 2010 13:24:43

Re: Jurnalul Ralucai
 
pai nici a mea nu-i cu acte in regula...oricum eu nu stau la el ziua...decat seara...si cu el...dar tot ma supara cateodata....

oricum de certat o singura data ne-am suparat nitel asa....


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:23:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO