forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

lonely 10 sep 2011 18:15:20

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 786302)

A decurs bine...mici probleme pe ici pe colo,dar nu de nerezolvat:)Nu a fost prea mare activitatea pe aici,acum am mai cazat 4 persoane:D

Eu,frumoasa?Hai mey,Ionely:-j Esti tu draguta;))

Ce Doamne iarta-ma au oglinzile in care te uiti tu?????????
Esti frumoasa! Am zis! Asa ramane ;))
Cu dieta cum a mers azi? De exemplu eu azi n-am facut miscare.......... si ma tot uit pe net dupa ceva ceva..... tae-bo n-as face azi...... prea ma dor toate de ieri :))

happygirldiana 10 sep 2011 18:20:24

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 786304)
Ce Doamne iarta-ma au oglinzile in care te uiti tu?????????
Esti frumoasa! Am zis! Asa ramane ;))
Cu dieta cum a mers azi? De exemplu eu azi n-am facut miscare.......... si ma tot uit pe net dupa ceva ceva..... tae-bo n-as face azi...... prea ma dor toate de ieri :))

:)):))Cum ma faci tu mereu sa rad:):-*Multumesc pentru compliment.Poate pui o poza sa te vad si eu;))
A mers bine,in afara de faptul ca am rontait cativa covrigei pentru ca incepuse sa se arate foamea cu vreo 2 ore inainte de cina:-s

Tu macar nu ai facut decat azis sport.Eu...de cateva saptamani nu imi misc fundul decat la serviciu si la plimbare.Aseara am facut si azi cat as fi de obosita o sa fac,cand ajung acasa.Daca nu acum dupa seriviciu,cand ma intorc din oras de la plimbare sigur:D

lonely 10 sep 2011 18:25:45

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 786309)

:)):))Cum ma faci tu mereu sa rad:):-*Multumesc pentru compliment.Poate pui o poza sa te vad si eu;))
A mers bine,in afara de faptul ca am rontait cativa covrigei pentru ca incepuse sa se arate foamea cu vreo 2 ore inainte de cina:-s

Tu macar nu ai facut decat azis sport.Eu...de cateva saptamani nu imi misc fundul decat la serviciu si la plimbare.Aseara am facut si azi cat as fi de obosita o sa fac,cand ajung acasa.Daca nu acum dupa seriviciu,cand ma intorc din oras de la plimbare sigur:D

Deci sa inteleg ca usor usor iti revii. :-* >:D< Tare ma bucur.
Eu sunt convinsa ca azi faci si macar 10 minute sport :)

happygirldiana 10 sep 2011 19:49:01

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 786313)
Deci sa inteleg ca usor usor iti revii. :-* >:D< Tare ma bucur.
Eu sunt convinsa ca azi faci si macar 10 minute sport :)

Da,scumpa mea,fac 20.Mai mult chiar nu cred ca sunt in stare.Am stat pe tocuri toata ziua si eu de obicei nu merg pe tocuri.Ar trebui sa se pun ain calculator si mersul pe tocuri,ca am ajuns acas gafaind.|Cardio pur:))
Acum fug sa fac 20 TJ workout,fac un dusulet si ies la o plimbarica;))

M-am cantarit si mi-a aratat din nou 66,1.E bine,zic eu,avand in vedere ca e seara,sunt plina,am si mancat am si baut,si nici la baie nu prea pot iesi.Poate ma cantaresc maine sa ma conving ca vad iar 65:)

Pup apasat si ne auzim maine!;-*

lonely 10 sep 2011 19:53:36

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 786345)
Da,scumpa mea,fac 20.Mai mult chiar nu cred ca sunt in stare.Am stat pe tocuri toata ziua si eu de obicei nu merg pe tocuri.Ar trebui sa se pun ain calculator si mersul pe tocuri,ca am ajuns acas gafaind.|Cardio pur:))
Acum fug sa fac 20 TJ workout,fac un dusulet si ies la o plimbarica;))

M-am cantarit si mi-a aratat din nou 66,1.E bine,zic eu,avand in vedere ca e seara,sunt plina,am si mancat am si baut,si nici la baie nu prea pot iesi.Poate ma cantaresc maine sa ma conving ca vad iar 65:)

Pup apasat si ne auzim maine!;-*

Daca iti arata 65 faci cinste cu o sticla cu apa plata :))
Mai ales ca faci si exercitii in seara asta......... sigur arzi ceva. Distractie placuta in seara asta!
Pupici!!! Sigur ne-auzim maine cu vesti despre ce-a zis cantarul tau :-* >:D<

lonely 11 sep 2011 07:36:27

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Buna dimineata jurnalule si buna dimineata fetelor :-*

Azi e a 14-a zi de slabit sanatos...... De ce totusi ma tem de cantarirea de maine dimineata, offffff. N-am calcat stramb decat odata, am facut si ceva miscare - tzipa muschii pe mine de durere - si totusi taaaaaaaare mi-e ca daca arata cateva sute de grame slabite imi iau campii. Am tendinta de-a manca putin, de-a reduce portiile pentru a slabi mai repede. Stiu ca nu e corect si ma abtin sa fac astfel de prostii dar asta e primul impuls. Stiu ca m-am angajat la o lupta pe o perioada mare de timp dar cum rabdarea nu-i punctul meu forte, incepe sa-si arate coltii nerabdarea de-a ajunge mai repede unde mi-am propus. Poate unde si ideea formata de-a lungul atator diete ca slabesti atunci cand te infometezi. Iar eu nu ma infometez acum :))) Si asta suna ca........... nu ti-e foame = nu slabesti. Am vazut de cand am inceput stilul asta de viata ca poti slabi si sa fii si satul. Pentru ca ........ ori organismul s-a obisnuit, ori chiar sunt suficiente portiile, dar nu mi-e foame. E bine, o sa-mi spuneti. Si eu stiu ca e bine asa ....... dar mi-as dori miracole :))) Hai va rog inventati o pilula ceva sa o inghit seara si a doua zi sa am greutatea ideala :)) Am luat-o razna :))

happygirldiana 11 sep 2011 09:30:51

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Neata,Neata,Ione!Lasa,ai rabdare,nu sta pe ghimpi.AI sa vezi ca ai slabit.Chiar si cateva sute de grame sunt importante,atata timp cat se duce in jos cantarul:P Si asa cum ai zis si tu, nu e sanatos sa mananci putin,sa faci foamea ca sa slabesti.Asa ca sa nu faci prostioara sa miscorezi portiile.Gandeste-te ce faci mai tarziu,cand chiar va trebui sa le mmicsorezi.De unde mai tai?:P
Eu m-am cantarit dar nu am vazut niciun 65 tocmai din cauza ca nu reusesc sa merg la baie.Ce sa fac sa nu ma mai simt asa balonata?Ca o iau razna....Am zis ca incep sa iau iar tarate de grau desi am mai luat si nu avea efect..Asa ca mai e pana cand aflu greutatea reala,marti trebuie sa o aflu:D

lonely 11 sep 2011 13:37:35

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 786656)
Neata,Neata,Ione!Lasa,ai rabdare,nu sta pe ghimpi.AI sa vezi ca ai slabit.Chiar si cateva sute de grame sunt importante,atata timp cat se duce in jos cantarul:P Si asa cum ai zis si tu, nu e sanatos sa mananci putin,sa faci foamea ca sa slabesti.Asa ca sa nu faci prostioara sa miscorezi portiile.Gandeste-te ce faci mai tarziu,cand chiar va trebui sa le mmicsorezi.De unde mai tai?:P
Eu m-am cantarit dar nu am vazut niciun 65 tocmai din cauza ca nu reusesc sa merg la baie.Ce sa fac sa nu ma mai simt asa balonata?Ca o iau razna....Am zis ca incep sa iau iar tarate de grau desi am mai luat si nu avea efect..Asa ca mai e pana cand aflu greutatea reala,marti trebuie sa o aflu:D

Am citit tot aici pe forum de persoane care luau seminte de in pentru problema ca a ta. N-am luat niciodata si nu stiu cum e. In schimb am folosit mai demult supozitoare cu glicerina. Si am mai luat. tot demult...... o lingura de ulei de ricin.Alte remedii nu cunosc.... Pupici! >:D<

azra 11 sep 2011 16:13:28

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
hello Ionely,am venit si eu in vizita pe la tine:">,acu am vazut ca ai jurnal
succes maine la cantar>:D<

lonely 11 sep 2011 17:12:49

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 786857)
hello Ionely,am venit si eu in vizita pe la tine:">,acu am vazut ca ai jurnal
succes maine la cantar>:D<

Bine ai venit la mine >:D< :-*
Shhhhhhhhhh............ nu-mi aminti ca daca nu arata mai putin ma spanzur de el :)))
Si tie succes daca ai cantarire maine :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:19:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO