forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

valeriaheres 06 sep 2011 20:31:53

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Te felicit din toata inima!

lonely 06 sep 2011 20:39:24

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 782090)
Te felicit din toata inima!

Multumesc! >:D<:-*>:D< Un multumesc tot din toata inima!

lonely 06 sep 2011 20:43:12

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
O noapte buna tuturor, cu vise frumoase la shopping-ul de dupa slabit si maine sa ne trezim pline de dorinta de a ne atinge telul.Pupici! >:D< :-* >:D<

mihaella 06 sep 2011 21:07:30

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 782067)
aaaaaaaa vreau o mieeeeeeeeee:(( macar sa scrie ca-s slabuta daca tot nu sunt in realitate :) Lasa ca ajung si eu dedicata "emedeat" ca-s vorbareata rau ;))

nu iti trebuie 1000,daca faci 301 te incadrezi;) mai viziteaza grupe de slabit,jurnale:)
noapte buna si macar -1kg saptamana asta sa ne arate cantarul:D:-*:x

Animis23 06 sep 2011 22:59:11

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de mihaella (Post 782021)
si mie imi place sa conduc:x:x uite asa ne dezvatam de mers pe jos,nu-i bine:((

Ei, asta e valabil numai la Braila. In Bucuresti nu imi place sa conduc, se pierde prea mult timp pe drumuri, anul asta stau si aproape de facultate, deci o sa fiu pieton cu acte in regula :D:D:D

lonely 07 sep 2011 07:03:18

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Buna dimineata!

Azi e miercuri, zi de post la mine. Miercurea trecuta prinsa in febra primelor zile de dieta am uitat cred si cum ma cheama. Mi-am adus aminte seara la culcare ca trebuia sa mananc de post. Azi insa stiu ca n-am voie si am sa pap o zi de legume si fructe. Sper sa strang caloriile necesare, imi schitez un meniu sa vad unde mai bag cate ceva.
Sper sa trag si un tae-bo sa vuiasca tot cartieru :)) Problema e ca umarul ma doar tot mai tare. Si noaptea in somn ma trezesc din cauza durerii mai ales cand ma misc. Ei lasa ca pana vineri nu mor...... sa-mi spuna odata ce este si sa-mi dea un tratament.
Batranetile, deh ;))

bebi 07 sep 2011 07:48:11

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Heloo!Cum merge treaba??:-*>:D<

Animis23 07 sep 2011 08:58:01

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Imi pare rau ca te doare umarul. Mergi vineri la control?

mihaella 07 sep 2011 10:11:58

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 782358)
Buna dimineata!

Azi e miercuri, zi de post la mine. Miercurea trecuta prinsa in febra primelor zile de dieta am uitat cred si cum ma cheama. Mi-am adus aminte seara la culcare ca trebuia sa mananc de post. Azi insa stiu ca n-am voie si am sa pap o zi de legume si fructe. Sper sa strang caloriile necesare, imi schitez un meniu sa vad unde mai bag cate ceva.
Sper sa trag si un tae-bo sa vuiasca tot cartieru :)) Problema e ca umarul ma doar tot mai tare. Si noaptea in somn ma trezesc din cauza durerii mai ales cand ma misc. Ei lasa ca pana vineri nu mor...... sa-mi spuna odata ce este si sa-mi dea un tratament.
Batranetile, deh ;))

nu ai nici un unguent?:( nu e de la batranete:P i se poate intampla oricui.mergi la doctor,trebuie sa te faci bine:x

lonely 07 sep 2011 10:58:59

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
N-am dat nimic....... ma doare din ianuarie dar am tot asteptat sa treaca de la sine. Se pare insa ca se agraveaza. N-am idee daca e reumatism, artrita sau altceva. De-aia mi-am facut programare. Si la jumatea lui august cand am fost mi-a spus 9 septembrie....... de parca era coada la cabinet. Aiurea..... nici in ziua aia nu era nimeni dar deh.....veniti pe 9.Mai sunt 2 zile dar parca nu mai am rabdare...... ma doare tot mai rau cand misc mana. Cand stau cu ea linistita n-am nici o durere.Dar nu pot s-o ridic sau sa fac o miscare mai brusca....... ma doare nu numai umarul ci imi iradiaza in toata mana. De-aia mi-e greu sa fac tae-bo cu ea. O protejez .......... dar mult a fost putin a mai ramas......ma fac eu bine.


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:12:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO