forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

GiuliaD 12 feb 2011 15:19:42

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Ce-i cu linistea asta pe aici?

lucia ely 12 feb 2011 15:22:28

Re: Liga adolescentelor slabute
 
:)hai ca am venit si eu la o poveste:)
ce mai faceti fetele?:>
cum merge cu dieta?:>
sport?
scoala?:))

BantiQ 12 feb 2011 16:45:51

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna fetelor:x

CaMi22 12 feb 2011 21:10:25

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna seara fetelor:*
ce faceti?

oanaOANAoana 13 feb 2011 13:44:44

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Dragele mele m-am intors .Imi pare rau ca nu am mai vorbit cu voi aproape 1 luna dar calculatorul me a fost facut praf (virusi) dar acum totul e bine . Nu stiu ce sa mai fac .Tot incerc sa tin un regim calumea dar - NU POT - Daca nu are vreun rezultat promitator sunt total neinteresata .Va rog sa nu radeti pentru ce va urma - Cate diete am tinut si tot nu a reusit sa slabesc pentru ca m-am abatut de la ele . Imi plac dietele de genu " 1 zi - legume,1-fructe ......" etc darcare totusi sa aib niste rezultate BUNE .Tot ma chinu sa slabesc 20 kg dar nu reusesc .Azi e Duminica (Imi fac putin pofetele azi ) iar de maine incep un regim serios ,fara paine fara cartofi fara ulei , fara tot ce imi distruge orgnismul .Orice sugestie e bine venita .(Sport nu pot face dacat acasa , ceva gen:Nu stiu sa dansez prin camera , sa mai ridic greutati( Au cam 5 kg in total aman2).Va pup si astept sugestii :D:)>:D<:x

CaMi22 14 feb 2011 20:15:17

Re: Liga adolescentelor slabute
 
dieta mea este un hipocalorica adica practic mananc cam orice inafara de dulciuri si paine...paine mai mananc cateodata da mai putin....ma rog nu mananc nici cartofi decat legume si orez dar in rest mananc si carne si fructe si orice si mai fac tae bo cand am timp....in rest merg mult pe jos. tin aceasta dieta din 3 ianuarie si pana astazi am slabit aproape 5 kg:D deci eu zic ca da roade dar incerc cat pot sa nu ma abat si sa am 3 mese pe zi

CaMi22 14 feb 2011 20:15:48

Re: Liga adolescentelor slabute
 
sper sa te ajute cu ceva oana:)

oanaOANAoana 15 feb 2011 14:53:14

Re: Liga adolescentelor slabute
 
;):)
Citat:

Anterior postat de CaMi22 (Post 525715)
sper sa te ajute cu ceva oana:)

Mersi:x:x:x.Orice sugestie e bine venita :):D:-*>:D<

EveBolt 15 feb 2011 16:22:43

Re: Liga adolescentelor slabute
 
luni am control la stomac, cum am spus mai sus, am ulcer, dar ma fac bine... sii tot luni vreau sa incep program de 2 sapt turbo jam
pana luni fac dvdurile pe care le am, si am destule:))
sunt curioasa ce rezultate da
adica pare interesant, e foarte activ programul si muzica buna... ma atrage...
o sa va tin la curent de luni cum decurg cele 2 saptamani
adica las alte sporturi[dvduri] pt astea..
programul de sport o sa fie cam asa
dimineata cele 20 d min de pilates+aerobic si seara intre 30 si 60 min turbo jam..

EveBolt 15 feb 2011 16:24:13

Re: Liga adolescentelor slabute
 
aaa.. si apropo.. sunt o viitoare medic nutritionist!;;)..
am niste cunostinte destul de vaste in acest domeniu, si am facut destule prostii pana sa ajung sa stiu ce.i bine:D.. asa ca va pot ajuta cate putin .. sper!
:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:22:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO