forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

Anishoara 19 mar 2011 12:25:47

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Multumesc fetelor...cu sportul nu e nici o problema, imi place mult; insa cu alimentatia -da, tentatiile apar la orice colt; fratele meu e un mancacios si din casa nu lipsesc niciodata biscuitii, ciocolata si prajiturile asa ca uneori (1 pe saptamana) imi permit sa mai gust o prajiturica sau niste ciocolata :D pe parcursul saptamanii incerc sa-mi ocup timpul ca sa nu ma gandesc la mancare :D

princess: nu e prea putin sa ai 42 kg la 170 cm? eu nu vreau sa am mai putin de 50 kg, dar daca asta vrei tu nu e nici o problema, bravo ca ai slabit atatea kg! Cand ai spus de greseli la ce anume te-ai referit?

roxy04 19 mar 2011 16:00:26

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna ce fac fetele>:D<
ma primiti si pe mine pe aici:-*

justbelieve 19 mar 2011 19:02:46

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 578682)
buna ce fac fetele>:D<
ma primiti si pe mine pe aici:-*

Bineinteles>:D<
Este un grup deschis pt toate adolescentele:)

roxy04 19 mar 2011 19:20:00

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 578859)
Bineinteles>:D<
Este un grup deschis pt toate adolescentele:)

multumesc mult>:D<
tu cam ce dieta ti?sport faci?

justbelieve 19 mar 2011 19:37:52

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 578882)

multumesc mult>:D<
tu cam ce dieta ti?sport faci?

Tin dieta hipocalorica,1000-1100 kcal pe zi.Dar in ultima vreme am mancat foarte aiurea,am depasit cu mult nr caloriilor.Maine e o noua zi si sper sa fie mult mai bine.
Sport da,fac.Bicicleta stationar,tae bo,hip hop abs,turbo jam,depinde.

Tu faci sport?

roxy04 19 mar 2011 19:46:00

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 578916)
Tin dieta hipocalorica,1000-1100 kcal pe zi.Dar in ultima vreme am mancat foarte aiurea,am depasit cu mult nr caloriilor.Maine e o noua zi si sper sa fie mult mai bine.
Sport da,fac.Bicicleta stationar,tae bo,hip hop abs,turbo jam,depinde.

Tu faci sport?

pai si eu am avut probleme in ultima perioasa cu mancatul
pai ,,alerg'' sa rezolv unele probleme si atat am luat nr unei antrenoare de la o sala langa iubi dar au ore fixe pt fiecare tip de sport si nu am timp sa ma duc momentan
am acasa cateva ,,instrumente'' le poti vedea in albumele de mele mai fac pe ele cand imi permite timpul

justbelieve 19 mar 2011 19:51:32

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 578927)

pai si eu am avut probleme in ultima perioasa cu mancatul
pai ,,alerg'' sa rezolv unele probleme si atat am luat nr unei antrenoare de la o sala langa iubi dar au ore fixe pt fiecare tip de sport si nu am timp sa ma duc momentan
am acasa cateva ,,instrumente'' le poti vedea in albumele de mele mai fac pe ele cand imi permite timpul

O,dar ai tot ce-ti trebuie.Mi-a ramas gandul la stepper:))Vreau si eu,sper sa primesc cadou de ziua mea sau..de Craciun.Ca acum o luna am primit bicicleta asa ca nu fortez nota:))

roxy04 19 mar 2011 19:53:43

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 578934)
O,dar ai tot ce-ti trebuie.Mi-a ramas gandul la stepper:))Vreau si eu,sper sa primesc cadou de ziua mea sau..de Craciun.Ca acum o luna am primit bicicleta asa ca nu fortez nota:))

si eu am la parinti in germania o bicicleta si cu prima ocazie mi-o trimit ...abia astept:D

justbelieve 19 mar 2011 19:57:18

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 578935)

si eu am la parinti in germania o bicicleta si cu prima ocazie mi-o trimit ...abia astept:D

Pana atunci foloseste stepperul ala ca o sa-ti modeleze foarte frumos picioarele.

roxy04 19 mar 2011 19:59:37

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 578938)
Pana atunci foloseste stepperul ala ca o sa-ti modeleze foarte frumos picioarele.

da asa este il folosesc si eu cand am timp:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:24:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO