forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

justbelieve 01 mar 2011 17:04:40

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Fetelor,o primavara frumoasa sa aveti!>:D<
http://i51.tinypic.com/20hr1g7.jpg

Citat:

Anterior postat de dyana230892 (Post 550471)
Multam justbelieve! Mi'ai fost de ajutor. T asteptam si pe tine in grup:D

Cu placere.Eu cred ca peste o luna,doua o sa incep programul:)

EveBolt 02 mar 2011 09:49:35

Re: Liga adolescentelor slabute
 
fetelorrrr... e foartefoarte tare turbo jamu...
in ultimu timp m.am luat de mancare:)))).. prima oara cu pastilele .. trebuia.. si acum m.am obisnuit:)))
tre s ma reinvats la portiile mele mici mici..
dar cu toate astea
fac turbo jam zilnic.. filmuletele le.am impartit pt 14 zile... si sunt suuperrr.. le fac cu amre placere... in fiecare zi e cv nou.. va recomand.. mi.am luat si turbo fire[ la recomandarea unei slabute]... si sunt curioasa cum e:X
o primavara slabutza va doresc!:**

Alexandra Andreea 02 mar 2011 16:20:21

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Eve, si eu l-am experimentat si sunt de aceeasi parere cu tine! :D Numai ca eu am un program pentru incepatori de 4 sapt, si apoi unul pentru avansati tot de 4 sapt, pe care poti sa il faci pana nu mai poti! PS: Sa nu treci la Turbo Fire fara sa teci mai intai prin TJ, si sa il faci fara efort!

Poopici,
Alexandra

voi slabi si eu 02 mar 2011 18:03:47

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de EveBolt (Post 551511)
fetelorrrr... e foartefoarte tare turbo jamu...
in ultimu timp m.am luat de mancare:)))).. prima oara cu pastilele .. trebuia.. si acum m.am obisnuit:)))
tre s ma reinvats la portiile mele mici mici..
dar cu toate astea
fac turbo jam zilnic.. filmuletele le.am impartit pt 14 zile... si sunt suuperrr.. le fac cu amre placere... in fiecare zi e cv nou.. va recomand.. mi.am luat si turbo fire[ la recomandarea unei slabute]... si sunt curioasa cum e:X
o primavara slabutza va doresc!:**

hey EveBolt>:D<
unde pot vedea filmuletele intregi la turbo jam sau turbo fire?:-/
ma gandeam sa incep si eu sa fac acest gen de miscare:x
doresc sa slabesc cat mai mult intr.o luna/doua si as dori sa fac ceva destul de solicitant
P.S: am 13 ani:))
o primavara slabuta si tie!>:D<

Alexandra Andreea 02 mar 2011 18:32:38

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de voi slabi si eu (Post 552326)
hey EveBolt>:D<
unde pot vedea filmuletele intregi la turbo jam sau turbo fire?:-/
ma gandeam sa incep si eu sa fac acest gen de miscare:x
doresc sa slabesc cat mai mult intr.o luna/doua si as dori sa fac ceva destul de solicitant
P.S: am 13 ani:))
o primavara slabuta si tie!>:D<

Le gasesti pe isohunt!!! Si TJ si TF!! >:D<

Dulcinik 02 mar 2011 20:24:32

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna slabutelor !!! :*
Ma numesc Ramona , am 14 ani 1,69 si 70 kg ..... As vrea sa slabesc mult si repede :) . Ce exercitii imi recomandati sa fac ? Si ... glucoza ingrasa? :">
Pupicei :*:*:*

.,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,.
`”¹li¡|¡|¡il¹”`

broscutaramona 02 mar 2011 20:56:05

Re: Slabitul la adolescente
 
buna tuturor..ma numesc ramona am 18 ani..am 1.65 m..si 59 de kg :((..m-am inscris pe acest site deoarece as vrea sa slabesc cam 8 kg in 2 luni..de precizat..zilnic alerg cate o ora..fac abdomene aproximativ 200-300..sper sa reusesc..daca ma poate ajuta cineva..un sfat cv il accept cu mare placere :D..spor la slabit :*

Alexandra Andreea 02 mar 2011 20:58:50

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Dulcinik (Post 552534)
Buna slabutelor !!! :*
Ma numesc Ramona , am 14 ani 1,69 si 70 kg ..... As vrea sa slabesc mult si repede :) . Ce exercitii imi recomandati sa fac ? Si ... glucoza ingrasa? :">
Pupicei :*:*:*

.,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,.
`”¹li¡|¡|¡il¹”`


Hello! >:D< Bine ai venit! Pai sigur ca glucoza ingrasa...ea determina descarcari de insulina (hormonul "ingrasarii") si apoi se fac depuneri! Cred ca cel mai bine este, ca la varsta ta sa consulti un nutritionist, pt k esti in crestere si e periculos sa te abtii de la anumite alimente! :-*

voi slabi si eu 03 mar 2011 15:32:35

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 552368)
Le gasesti pe isohunt!!! Si TJ si TF!! >:D<

multumesc>:D<

voi slabi si eu 03 mar 2011 15:47:05

Re: Slabitul la adolescente
 
Citat:

Anterior postat de broscutaramona (Post 552580)
buna tuturor..ma numesc ramona am 18 ani..am 1.65 m..si 59 de kg :((..m-am inscris pe acest site deoarece as vrea sa slabesc cam 8 kg in 2 luni..de precizat..zilnic alerg cate o ora..fac abdomene aproximativ 200-300..sper sa reusesc..daca ma poate ajuta cineva..un sfat cv il accept cu mare placere :D..spor la slabit :*

buna ramona>:D<
suntem in aceeasi oala;;)
si eu cam tot 8 kg in 2 luni vreau sa slabesc
hmmm...pentru slabit 8 kg in 2 luni e nevoie de multa miscare si mancat sanatos:)
prin miscare ma refer la alergat, dans sau alte sporturi in care iti lucreaza muschii
daca vrei sa dansezi te poti inspira din zumba [sau alte dansuri] sau pur si simplu danseaza dupa voia ta dar asa incat sa simti ca obosesti;)
iti mai recomand tae-bo, turbo jam, turbo fire sau te poti duce la sala si sa alergi umpic pe banda
trebuie apoi sa reduci din calorii si sa mananci fructe, sa tai din dulciuri, grasimi, sucuri carbogazoase si paine alba[poti manca paine neagra in locul acesteia sau sa reduci putin din ea] si sa nu mananci dupa ora 7...si sa nu renunti la carne...doar sa reduci putin din ea
poti manca si salate sau alte lucruri sanatoase
eu in vacanta de vara am slabit 2 kg intr.o saptamana pentru ca am fost in tabara si acolo am mancat la ore fixe: la 9, la 2 si la 7
in loc de apa am baut la fiecare masa cam o cana de ceai neindulcit si nu am mancat deloc dulciuri desi mi.au fost oferite
si am facut putina miscare intre mic dejun si pranz: am umblat mult, zilnic, si din cauza caldurii si m.am obosit destul de tare
hmmm...din cate am inteles faci 200-300 de abdomene si alergi 1 ora pe zi:-?
eu cred ca este bine si asa...dar mi se pare cam greu sa alergi 1 ora...oricum....daca tu poti sa faci asta merita sa incerci
bafta la slabit>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:41:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO